Florista ziedu pušķis

Jauna prece

Florista ziedu pušķis Ziedu pušķi Expand

Florista ziedu pušķis ir pēc jūsu izvēles izgatavots pušķis. Ir iespēja izvēlēties pušķi baltos, sārtos vai dzeltenos toņos, gan standarta izmēru, vidēju vai lielu.

Šis pušķis būs elegants sveiciens šādos svētkos - izlaidums, kolēģu sveikšana, vārda diena, dzimšanas diena, sveiciens mīļam cilvēkam, raudzības un kristības.

Vairāk informācijas

  • S
  • M
  • L

45,80 €

Florista ziedu pušķis - SASTĀVS

Dažādi sezonas aktuālie ziedi baltos / sārtos / dzeltenos toņos

Ziedu saiņošanas papīrs

Dekoratīvā lente

Baltos toņos - pušķis ar dažādiem aktuālajiem sezonas ziediem, kas veidots pēc mūsu florista izvēles. Pušķis tiek veidots baltos toņos ar dažādiem dekoratīvajiem augiem. Šāds pušķis būs piemērots vārda dienās, kolēģu apsveikšanai, izlaidumam. Pušķis papildināts ar skaistu iesaiņojumu, kas liks pušķim izskatīties īpaši elegantam.

Sārtos toņos - pušķis ar dažādiem aktuālajiem sezonas ziediem, kas veidots pēc mūsu florista izvēles. Pušķis tiek veidots sārtos toņos ar dažādiem dekoratīvajiem augiem. Šāds pušķis būs piemērots dzimšanas dienās, vārda dienās, kāda tuva un mīļa cilvēka iepriecināšanai.  Pušķis papildināts ar skaistu iesaiņojumu, kas liks pušķim izskatīties svinīgi elegantam.

Dzeltenos toņos - pušķis ar dažādiem aktuālajiem sezonas ziediem, kas veidots pēc mūsu florista izvēles. Pušķis tiek veidots dzeltenos toņos ar dažādiem dekoratīvajiem augiem. Šāds pušķis būs piemērots vārda dienās, izlaidumam, raudzībās un kristībās. Pušķis papildināts ar skaistu iesaiņojumu, kas liks pušķim izskatīties īpaši elegantam.

Standarta izmērs - 27 sezonas ziedi un augi

Vidējs izmērs - 37 sezonas ziedi un augi

Liels izmērs - 57 sezonas ziedi un augi

Kompozīcijas attēlam ir informatīva nozīme. Ziedu kompozīcijās un ziedu pušķos ir iespējamas nelielas izmaiņas. Var nedaudz atšķirties ziedu krāsu tonis vai ziedu sastāvs, atkarībā no ziedu sezonalitātes. Mūsu floristi izveidos visskaistāko ziedu kompozīciju, kura saglabās attēlā redzamā pušķa būtību. Par izmaiņām ziedu kompozīcijās vai ziedu pušķos ar jums sazināsies VIOLET.LV personīgi.

Mūsu klientu vērtējumi un atsauksmes

Vērtējums:  
 
Leonids V  -  
Спасибо огромное за качественный и очень красивый букет цветов а также за своевременную да оставку! Моя жена в восторге от букета !

Большое Вам спасибо за отзыв!