Ziedu kastītes

Ziedu kastītes

Showing 1 - 40 of 40 items
 • Ziedu kaste ar neļķēm
  Fbox23

  Ziedu kaste ar neļķēm - aizmirstais, sabiedrībā kritizētās un vienlaicīgi mīlētas. Neļķes tika izmantotas jau Senās Grieķijas ceremonijās, tās dēvējot par Dieva radītajiem ziediem. Šie ziedi bieži tiek dāvināti Mātes dienā, apliecinot pateicību par visu sniegto. Neļķes ziedu kastītē noteikti būs oriģināla un skaista dāvana svētkos.

  35,80 €
 • Ziedu kaste - Rozes un saldumi
  Fbox 45

  Par ko visvairāk priecājas sievietes? Protams, par ziediem un saldumiem. Mēs esam izveidojuši lielisku dāvanu - divi vienā. Skaistās rozes un vienmēr gardās Rafaello konfentes apvienotas vienā lieliskā ziedu kastē. Pārsteidz savu mīļoto svētkos.

  38,80 €
 • Ziedu kaste ar rozā krūmrozēm
  Fbox42

  Kā vēl labāk izpaust savas jūtas, ja ne ar skaistu ziedu kompozīciju, skaistā ziedu kastē. Krūmrozes ir kļuvušas par vieniem no iecienītākajiem ziediem, kurus izvēlas arvien vairāk cilvēku. Mēs esam parūpējušies, lai arī Jūs varētu pārsteigt ikvienu. 

  39,80 €
 • Ziedu kaste - Pastelis
  Fbox39

  Skaistie pasteļkrāsas ziedi sasildīs ziedu saņēmēja sirdi. Šī ir piemērotākā ziedu kaste, kura iekļausies jebkurā interjerā un būs īstā dāvana dažādāko raksturu cilvēkiem. Šādi ziedi, maigās krāsu kombinācijās, nomierinās un iepriecinās jebkuru. Ļauj mīlestībai un priekam izdaiļot svētkus.

  39,90 €
 • Mini pārsteigums
  Fbox10

  Rozes, limonijas un pistācijas ir perfekta ziedu kombinācija. Tās lieliski papildina un izceļ viena otra un arī mini kastē spēj sniegt milzum daudz emociju ziedu saņēmējam. Ziedi priecēs dienām ilgi un jūs noteikti izpelnīsieties milzum daudz labu vārdu par pārsteigumu. 

  41,80 €
 • Krāsainā krūmrožu kaste
  Fbox35

  Efektīvās un skaistās krūmrozes, lieliskā krāsainā kompozīcijā. Šis būs draudzīgs un rotaļīgs sveiciens gan sievietei, gan vīrietim visos svētkos. Izvēloties šādu ziedu sveicienu, Jūs noteikti nekļūdīgi pārsteigsiet ziedu saņēmēju. 

  42,20 €
 • Mini eikalipta un rožu ziedu kaste
  Fbox24

  Svaigās, skaistās un izteiksmīgās rozes, kopā ar sulīgi zaļo un spilgto eikaliptu iepriecinās un pārsteigs. Eikalipts pārsteigs ar savu svaigo smaržu un rozes ar savu karalisko izskatu. Ideāla dāvana vārda dienā, dzimšanas dienā, izlaidumā, vai citos svētkos.

  42,80 €
 • Ziedu kaste - Krēmīgās rozes
  Fbox14

  Maigie krēmkrāsas ziedi, kopā ar sulīgi zaļajiem dekoratīvajiem augiem, radīs patīkamu un mierīgu noskaņu. Šāda veida ziedu kompozīcija radīs mīļas un siltas sajūtas tās saņēmējam. Šāds ziedu pušķis, novietots uz galda mājās vai ofisā, liks pasmaidīt ikvienam, kurš atradīsies telpā.

  42,90 €
 • Sirds formas ziedu kaste ar makarūniem
  Fbox 44

  Sirds formas kaste ar makarūniem noteikti liks dāvanas saņēmēja sirdij sisties straujāk. Skaista, rotaļīga un krāsaina dāvana mīļotajiem svētkos. Dažādie sezonas ziedi kombinācijā ar krāsainajiem makarūniem, būs īstais sveiciens nozīmīgā svētku dienā.

  43,80 €
 • Ziedu kaste ar makarūniem
  Fbox 43

  Ziedu kaste ar makarūniem ir svinīgs un garšīgs pārsteigums. Dāvana mīļotajiem ik vienos svētkos. Gaumīgi sezonas ziedi, kas apvienoti ar saldu pārsteigumu skaistā cepuru kastē. Šis flower box ir viens no iecienītākajiem mūsu klientu vidū. Vienmēr liks pārsteiguma saņēmējam smaidīt.

  43,80 €
 • Ziedu kaste ar gerberām
  Fbox36

  Ziedu kaste ar gerberām - gerberu simboliskā nozīme ir saistīta ar skaistumu, nevainību un skaidrību. Dažādo krāsu un margrietiņām līdzīgo ziedu dēļ, gerberas kļuvušas ļoti populāras.  Ziedu kaste būs piemērota gan sievietei, gan vīrietim.

  43,80 €
 • Rozā rožu un lizantu kaste
  Fbox22

  Maigie un romantiskie rozā rožu un lizantu ziediņi ienesīs mīlestības enerģiju mājās. Pārsteigums, kas izdosies vienmēr. Neliels sveiciens jūsu mīļajiem svētkos vai ikdienā.

  46,80 €
 • Ziedu kaste - Krāsainas Rozes
  Fbox19

  Rožu krāsu sajaukums būs vasaras prieka iemiesojums, kas simbolizēs svaigumu un vieglumu. Tā nav nejaušība, ka ziedu valodā rozes nozīme ir karaliene, šāda saulaina krāsu gamma simbolizē veiksmi un bezgalīgu laimi. Šis kompaktais flower box izskatās apjomīgs un reprezentabls. Šī būs perfekta dāvana jautrām un enerģiskām personībām, un spēs iepriecināt kā...

  46,90 €
 • Ziedu kaste - Romantika
  Fbox7

  Šī romantiskā ziedu kaste sastāv no maigām un rotaļīgām neļķēm, rozēm, pistāciju lapiņām un dekoratīviem augiem. Perfekta dāvana svētkos gan mīļotajai sievietei, gan ģimenes locekļiem vai tuviem draugiem. 

  47,80 €
 • Ziedu kaste - MĪLU
  Fbox5

  Kāds ir skaistākais veids, kā atzīties kādam jūtās? Protams, tie ir ziedi. Un nekas vairāk nepasaka "MĪLU!", kā sarkanu rožu ziedu kompozīcija, sirds formas ziedu kastē. Kompozīcija veidota no sarkanām rozēm, atkarībā no ziedu galvas izmēra, rožu skaits var nedaudz mainīties.

  48,90 €
 • Ziedu kaste - Sarkanas rozes
  Fbox37

  Vai vēlies iepriecināt kādu sev īpašu cilvēku, pat bez īpaša notikuma? Mēs piedāvājam izvēlēties mazo ziedu kasti ar sarkanām rozēm un dekoratīvajiem augiem. Šis būs jauks un negaidīts pārsteigums ikvienam, lai iepriecinātu un padarītu saņēmēja dienu gaišāku un pozitīvāku. 

  49,80 €
 • Ziedu kaste - Bachata
  Fbox8

  Šī ir īpaša ziedu kaste, kas vieno kopīgā dejā rozes, krūmrozes, gerberas un pistāciju. Ja vēlies kādu pārsteigt ar oriģinalitāti, šī būs īstā izvēle. Saņēmējs vēl ilgi pētīs skaisto kombināciju un katru reizi saskatīs jaunas nianses. 

  49,80 €
 • Ziedu kaste - rožu un krūmrožu mix
  Fbox2

  Sārtos un rozā toņos veidotā ziedu kaste savu skaistumu un pilnību iegūst pateicoties rožu un krūmrožu sajaukumam. Maigās un rotaļīgās krūmrozes piešķir šai ziedu kompozīcijai vieglumu un izsmalcinātību. 

  50,80 €
 • Ziedu kaste - Minimālists
  Fbox41

  Neziniet kā iepriecināt jūsu draugu vai mīļoto ar elegantu un izsmalcinātu ziedu kompozīciju? Mums ir tieši tas, ko jūs meklējat. Izsmalcināti balti ziedi, elegantā, melnā cepuru kastē. Šī ziedu kaste iederēsies ikvienā interjērā un telpā. Pārsteidziet ziedu saņēmēju ar neordināru un izsmalcinātu ziedu kompozīciju. 

  52,20 €
 • Ziedu kaste - Sārtais saulriets
  Fbox28

  Sārto un rozā toņu piesātināts, gaumīgs sveiciens svētkos. Ar saulrieta krāsām un siltumu pielietā ziedu kompozīcija nodos neaizmirstamu sveicienu svētkos. Šī ziedu kaste būs lieliska dāvana dzimšanas dienā, izlaidumā, gada dienā un citos nozīmīgos svētkos.

  54,20 €
 • Flower Box - Sirds
  Fbox21

  Flower Box - Sirds. Burvīga baltu rožu kompozīcija sirds formas dāvanu kastē. Sirds formas ziedu kaste vienmēr būs aktuāla un iepriecinās jebkuru sirsniņu. Kompozīcija veidota no baltām rozēm, atkarībā no ziedu galvas izmēra, rožu skaits var nedaudz mainīties.

  54,90 €
 • Violetas un Gaišas Rozes
  Fbox32

  Violetu un gaišu rožu kompozīcija ziedu kastē. Tradicionāli rozes ir simpātiju, jūtu, sirsnības, labestības un apbrīnas simbols. Izvēloties šos abus ziedu toņus jūs varat nodot jūsu sūtīto ziņu vēl skaistāk un izteiksmīgāk. Šī ziedu kompozīcija būs izteiksmīga un eleganta, katrs tās saņēmējs būs pārsteigts par šādu dāvanu.

  54,90 €
 • Bloom box - Lizantes
  Fbox16

  Perfektās, maigās un trauslās lizantes kopā ar dekoratīvajiem augiem izskatās karaliski un eleganti. Lizantes pārsteigs ziedu saņēmēju ar saldo aromātu un izsmalcināto izskatu. Šī ziedu kaste būs piemērota gan sievietēm, gan vīriešiem. Šī būs īstā ziedu kompozīcija, lai apsveiktu kolēģus, draugus un mīļotos.

  55,20 €
 • Flower Box - Ziedu kokteilis
  Fbox13

  Krāsaini, koši un dzīvespriecīgi. Tieši šādus labu vēlējumus un sajūtas ziedu saņēmējam nodos šis oriģinālais flower box. Dažādi sezonālie ziedi, zaļos, sarkanos un pasteļtoņos apvienoti vienā lieliskā ziedu kompozīcijā, kas ir piemērota jebkuriem svētkiem. Elegantās rozes, rotaļīgās gerberas, eikalipts un dzīvespriecīgās krizantēmas būs ideāls īpašo...

  56,80 €
 • Ziedu kaste - Sarkanais mākonis
  Fbox6

  Ziedu kaste - Sarkanais mākonis, ir izsmalcināts un elegants sveiciens svētkos. Karmīnsarkanās rozes un elegantā cepuru kaste, kas papildināta ar skaistu atlasa lentu. Šī ziedu kaste liks saņēmēja sirdij sisties straujāk. Lielisks veids, kā paust savas jūtas bez vārdiem. 

  57,90 €
 • Ziedu kaste - Rozes un Krizantēmas
  Fbox25

  Šī ziedu kompozīcija būs piemērota jebkuriem dzīves svētkiem. Tā iepriecinās gan mīļoto, gan mammu, māsu un pat darba kolēģi.

  58,80 €
 • ZIedu kaste - Mirdzums
  Fbox34

  Mirdzums. Šī krāšņā un izsmalcinātā rožu kaste saņēmējai liks aizrauties elpai. Rubīna sarkanās rozes elegantajā ziedu kastē, kas papildināta ar skaistiem un mirdzošiem kristāliem, nespēs atstāt vienaldzīgu.  Pie pasūtīšanas, ieraksti komentārā, vai vēlies, lai ziedi būtu paslēpti zem kastes vāka, vai tomēr vairāk vērsti uz āru.

  61,90 €
 • Ziedu kaste - Mednieks
  Fbox17

  Ziedu kaste - Mednieks. Lieliska dāvana svētkos vīrietim. Dažādu krāsu rozes, kuras papildina cēlā fazāna spalvas. Nedaudz mežonīgs, bet noteikti krāšņs sveiciens, kas iepriecinās jebkuru vīrieti viņa svētkos. Jā, arī vīrieši mīl saņemt ziedus svētkos un ar šādu dāvanu jūs noteikti izpelnīsietis vislabākos  pateicības vārdus un pārējo apbrīnu. 

  68,80 €
 • ZIedu kaste - Vasaras rīts
  Fbox4

  Sulīga un spilgta ziedu kaste. Krāsainu rožu, neļķu un eikalipta maisījums radīs ziedu saņēmējam jautru un vasarīgu noskaņojumu. Šajā ziedu kastē apvienotie ziedi un krāsas veido pozitīvu nokrāsu - saulainu, siltu un vasarīgi svaigu.  Brīnišķīgi ziedi, ar pareizu noapaļotu formu, kas izveidota saskaņā ar ziedu mākslas principiem. 

  68,80 €
 • Ziedu kaste - Fantāziju mežs
  Fbox38

  Ziedu kaste - Fantāziju mežs. Vēlaties kādu iepriecināt ar pasakaini bagātīgu ziedu kompozīciju? Fantāziju mežs būs īstā izvēle, kas ļaus ziedu saņēmējam dienām priecāties par skaisto un smaržīgo  ziedu kasti, kas sastāv no dažādiem aktuālajiem sezonas ziediem. Šī iespaidīgā ziedu kompozīcija liks saņēmēja sirdij sisties straujāk.

  70,80 €
 • Flower Box ar baltām rozēm
  Fbox3

  Flower Box ar baltām rozēm - burvīga baltu rožu kompozīcija apaļas formas dāvanu kastē. Ja vēlaties pārsteigt, šī ir pareiza izvēle. Kompozīcija veidota no 19 rozēm, atkarībā no ziedu galvas izmēra, rožu skaits var nedaudz mainīties.

  74,50 €
 • Florista ziedu kastīte
  Fbox9

  Florista ziedu kastīte ir pēc jūsu izvēles izgatavota ziedu dāvana. Ziedu cepures kastē ir iespēja izvēlēties baltā, sārtā vai dzeltenos toņos, standarta izmēru, vidēju vai lielu. Šī romantiskā un elegantā ziedu dāvana priecēs visos iespējamos svētkos.

  74,80 €
 • Flower Box ar peonijām Ziedu kastītes
  Nav pieejams!
  Flower Box ar peonijām
  Fbox20

  Flower Box ar peonijām. Peoniju reibinošā smarža un piesātinātais rozā tonis, liks atplaukt nerimstošā smaidā šo ziedu saņēmējam. Kompozīcija veidota no 15 peonijām, atkarībā no ziedu galvas izmēra, peoniju skaits var nedaudz mainīties.

  76,90 €
 • Flower box ar ziedu kompozīciju
  Fbox29

  Flower box ar ziedu kompozīciju - šis skaistais pavasarīgais sveiciens apaļas formas ziedu kastē, noteikti liks smaidīt dāvanas saņēmējam visas dienas garumā. Ziedu kompozīcija veidota no dažādiem ziediem: rozēm, lizantēm, neļķēm un dekoratīvajiem augiem. 

  79,90 €
 • Flower box - Kokteilis
  Fbox27

  Flower box - Kokteilis būs pareiza izvēle, ja vēlaties kādu iepriecināt, bet neesat īsti pārliecināti par ziedu izvēli. Ziedu kaste veidota un aktuālajiem sezonas ziediem, apaļas formas ziedu kastē. Šī ziedu kaste vienmēr būs aktuāla, skaista un svaiguma piepildīta.

  81,90 €
 • Flower box - Zilās debesis
  Fbox15

  Flower Box - Zilās debesis ir ziedu kompozīcija, kas ziedu saņēmējam liks justies mīlētam. Šī skaistā ziedu kompozīcija spēs priecēt ne vien ziedu saņēmēju, bet arī visus apkārtējos. Kompozīcija veidota no dažādiem ziediem un rozēm.

  85,90 €
 • Flower Box ar sarkanām rozēm
  Fbox31

  Flower Box ar sarkanām rozēm - šie ziedi liks ziedu saņēmējam justies īpašam un mīlētam. Kā mēs zinām, sarkanā ir mīlestības un kaislību krāsa, ja vēlaties kādam atzīties jūtās, šī noteikti būs pareizā ziedu izvēle. Rožu skaits var mainīties, atkarībā no ziedu galvas izmēra.

  87,90 €
 • Flower box - Princesei
  Fbox40

  Flower box - Princesei ir ziedu kaste princesēm, kas veidota no dažādiem ziediem un rozēm, kas ieturētas līdzīgā krāsu gammā. Dekoratīvie augi šai ziedu kompozīcijai piešķir īpašu izsmalcinātības sajūtu. Šī noteikti būs pareizā izvēle brīnišķīgam pirmajam randiņam un Jūsu princesei. 

  88,90 €
 • Flower Box ar dažādu krāsu rozēm
  Fbox1

  Flower Box ar dažādu krāsu rozēm - burvīga rožu kompozīcija apaļas formas dāvanu kastē. Ja vēlaties pārsteigt, šī ir pareiza izvēle. Kompozīcija veidota no 37 dažādām rozēm, atkarībā no ziedu galvas izmēra, rožu skaits var nedaudz mainīties.

  91,90 €
 • ZIedu kaste ar rozā rozēm
  Fbox18

  Burvīga rozā rožu kompozīcija apaļas formas cepuru kastē. Ja vēlaties pārsteigt, šī ir pareiza izvēle. Kompozīcija veidota no 37 rozā rozēm, atkarībā no ziedu galvas izmēra, rožu skaits var nedaudz mainīties.

  93,90 €

ZIEDU KASTES, FLOWER BOX, BLOOM BOX AR PIEGĀDI

Interneta ziedu piegādes veikals VIOLET.LV, piedāvā pasūtīt mūsdienīgu dāvanu - ziedu kasti, flower box vai bloom box.  Pasūtījumu varat veikt mūsu ziedu veikala katalogā, izvēloties Jums iepatikušos ziedu kasti, kā arī dažādās versijas ar bloom box un flower box. VIOLET.LV piegādās Jūsu dāvanu uz jebkuru adresi, biroju, slimnīcu, telpu ar piegādi Rīgā, gan Jūrmalā vai citu Latvijas pilsētu. Mūsu floristu un ziedu kurjeru mērķis ir padarīt Jūs un ziedu dāvanas saņēmēju laimīgus. Ziedu veikala kurjers piegādā ziedus 24/7, bez brīvdienām. Mēs labprāt Jums palīdzēsim ar oriģinālu ziedu kastes izvēli un laba garastāvokļa sarūpēšanu.

Tiem, kas vēl nezina, kas ir ziedu kaste, mēģināsim pastāstīt par to sīkāk. Mūsdienu flower box, bloom box,  jeb ziedu kastes, vai arī kastīte ar ziediem savu popularitāti ir ieguvusi salīdzinoši nesen. Tā ir mūsdienīga ziedu kompozīcija, dāvana cilvēkiem, kuri vēlas pārsteigt, pārsteigt ar eleganci, ar savu apburošo skaistuma izjūtu. Ziedu kastīte sastāv no pašas kastītes, kura var būt no kartona, jeb cita materiāla, pārsvarā tai ir apaļa forma, bet var būt arī sirds formas vai taisnstūra formas. Ziedu kastīte, jeb cepuru kastes sastāvā ir ziedu oāze, kura uztur mitrumu  ziediem, saglabājot tos svaigus un skaistus. Kā papildus dāvanu ziedu kastēm mēdz pievienot arī kādu saldumu - makarūnus, konfektes, šokolādi, zemenes vai citas ogas.

Ja nevarat izvēlēties tieši kuru no ziedu kastēm vēlaties pasūtīt, varat izvēlēties kādu no florista izvēles ziedu kastītēm, kur mūsu lieliskā komanda izveidos skaistu, romantisku un sezonas aktualitātēm atbilstošo. Vienīgais, kas jums ir jāizdara, jāizvēlas kāda no ziedu kastes kompozīcijas krāsām. Šīs ziedu kastes ir unikālas un ir neiespējami atkārtot divas vienādas kastītes, tā kā šī noteikti būs oriģināla dāvana gan sievietei, gan vīrietim!

Ziedu kastes varam izveidot ar  jūsu vēlamajiem ziediem un ziedu krāsām. Flower box vai bloom box var tik pasniegtas kā dāvanas, piemēram, uzņēmuma darbiniekiem, tematiskajās ballītēs, skolēniem vai skolotājiem izlaidumā, mammai māmiņdienā, dzimšanas dienās un vārda dienās. Ziedi ziedu kastēs noteikti izcelsies pārējo ziedu vidū un priecēs ziedu saņēmēju dienām ilgi.  Šādi ziedi būs ideāli piemēroti, ja tie ir jāpārvadā, piemēram, no ofisa vai ballīšu vietas uz mājām, tie vienmēr būs ūdenī un kompozīcija stāvēs stabili un ziedi nebūs saplakuši.

PASŪTĪT ORIĢINĀLAS ZIEDU KASTES AR KURJERA PIEGĀDI

VIOLET.LV iesaka pasūtīt ziedu kasti kā labu un oriģinālu dāvanu ar piegādi Rīgā. Ziedu kaste un saldumi ir perfekta dāvana mīļotai sievietei. Izvēlieties mūsu floristu veidotās ziedu kastes ar ziedu kurjera piegādi. Ziedu kurjers Rīgas centrā piegādās ziedus bezmaksas. Mēs strādājam gan darba dienās, gan brīvdienās. Ziedu piegāde svētdienās iepriekš zvanot uz VIOLET.LV interneta ziedu piegādes veikalu.

Ziedu kastes var būt ļoti atšķirīgas, ar vienkāršām margrietiņām vai šarmantām rozēm. Ja dāvanu vēlaties romantisku, tad labāk izvēlēties baltas, rozā vai sarkanas krāsas ziedus - rozes, peonijas. Draudzīgam žestam būs piemērota dzeltena, oranža, vai zila krāsa. Biznesa un sadarbības partneriem iesakam izvēlēties vēsu toņu ziedu kastes. Ja izvēlēsieties VIOLET.LV ziedu piegādes servisu, Jūs noteikti atstāsiet labu iespaidu uz ziedu saņēmēju.

Flower box un ziedu kastes dāvina tie, kas vēlas kaut ko jaunu, kam interesē mūsdienīgs skatījums uz ziedu dāvināšanu. Ziedu kastītes dāvina visos svētkos, jubilejās, gan bērniem, gan mīļākajiem tuviniekiem. Tā ir Jūsu pašu izvēle!