Ziedu kastītes ar piegādi

Ziedu kastītes ar piegādi

Šeit ir 12 preces.
Showing 1 - 12 of 12 items
 • Flower box - Kokteilis

  Ziedu kaste - KokteilisŠī būs pareiza izvēle, ja vēlaties kādu iepriecināt, bet neesat īsti pārliecināti par ziedu izvēli. Ziedu kaste veidota un aktuālajiem sezonas ziediem, apaļas formas ziedu kastē. Šī ziedu kaste vienmēr būs aktuāla, skaista un svaiguma piepildīta.

  85,90 €
 • Flower Box - Mīlu

  Ziedu kaste ar sarkanām rozēm - 37 rozes Kāds ir skaistākais veids, kā atzīties kādam jūtās? Protams, tie ir ziedi. Un nekas vairāk nepasaka Mīlu, kā sarkanu rožu ziedu kompozīcija, sirds formas ziedu kastē. Kompozīcija veidota no 37 rozes, atkarībā no ziedu galvas izmēra, rožu skaits var nedaudz mainīties.

  97,90 €
 • Flower box - Princesei

  Ziedu kaste - Princesei Princešu ziedu kaste ir veidota no dažādiem ziediem un rozēm, kas ieturētas līdzīgā krāsu gammā. Dekoratīvie augi šai ziedu kompozīcijai piešķir īpašu izsmalcinātības sajūtu. Šī noteikti būs pareizā izvēle brīnišķīgam pirmajam randiņam.

  87,90 €
 • Flower Box - Sirds

  Sirds formas ziedu kaste ar baltām rozēm - 25 roze Burvīga baltu rožu kompozīcija sirds  formas dāvanu kastē. Sirds formas ziedu kaste vienmēr būs aktuāla un iepriecinās jebkuru sirsniņu. Kompozīcija veidota no 25 rozes, atkarībā no ziedu galvas izmēra, rožu skaits var nedaudz mainīties.

  65,90 €
 • Flower box - Zilās debesis

  Ziedu kaste - Zilās debesis Zilās debesis ir ziedu kompozīcija, kas ziedu saņēmējam liks justies mīlētam. Šī skaistā ziedu kompozīcija spēs priecēt ne vien ziedu saņēmēju, bet arī visus apkārtējos. Kompozīcija veidota no dažādiem ziediem un rozēm.

  91,90 €
 • Flower Box ar baltām rozēm

  Ziedu kaste ar baltām rozēm - 21 roze Burvīga baltu rožu kompozīcija apaļas formas dāvanu kastē. Ja vēlaties pārsteigt, šī ir pareiza izvēle. Kompozīcija veidota no 21 rozes, atkarībā no ziedu galvas izmēra, rožu skaits var nedaudz mainīties.

  58,90 €
 • Flower Box ar dažādu krāsu rozēm

  Ziedu kaste ar dažādu krāsu rozēm - 37 rozes Burvīga rožu kompozīcija apaļas formas dāvanu kastē. Ja vēlaties pārsteigt, šī ir pareiza izvēle. Kompozīcija veidota no 37 rozes, atkarībā no ziedu galvas izmēra, rožu skaits var nedaudz mainīties.

  109,90 €
 • Flower Box ar peonijām

  Ziedu kaste ar peonijām - 15 peonijas Peoniju reibinošā smarža un piesātinātais rozā tonis, liks atplaukt nerimstošā smaidā šo ziedu saņēmējam. Kompozīcija veidota no 15 peonijām, atkarībā no ziedu galvas izmēra, peoniju skaits var nedaudz mainīties.

   
 • Flower Box ar rozā rozēm

  Ziedu kaste ar rozā rozēm - 37 roze Burvīga rozā rožu kompozīcija apaļas formas dāvanu kastē. Ja vēlaties pārsteigt, šī ir pareiza izvēle. Kompozīcija veidota no 37 rozes, atkarībā no ziedu galvas izmēra, rožu skaits var nedaudz mainīties.

  109,90 €
 • Flower Box ar sarkanām rozēm

  Ziedu kaste ar sarkanām rozēm - 21 roze Šie ziedi liks ziedu saņēmēja justies īpašam un mīlētam. Kā mēs zinām, sarkanā ir mīlestības un kaislību krāsa, ja vēlaties kādam atzīties jūtās, šī noteikti būs pareizā ziedu izvēle. Rožu skaits var mainīties, atkarībā no ziedu galvas izmēra.

  58,90 €
 • Flower Box ar tulpēm

  Ziedu kaste ar dažādu krāsu tulpēm - 31 tulpes Tulpes - pavasara, svaiguma un romantikas vēstneses. Skaista, krāsaina un dzīvespriecīga, krāsainu tulpju kompozīcija apaļas formas ziedu kastē, sajūsminās tās saņēmēju, jebkurā gada laikā. Kompozīcija veidota no 31 tulpes, atkarībā no ziedu galvas izmēra, tulpju  skaits var nedaudz mainīties.

  66,90 €
 • Flower box ar ziedu kompozīciju

  Ziedu kaste ar ziedu kompozīciju Šis skaistais pavasarīgais sveiciens apaļas formas ziedu kastē, noteikti liks smaidīt dāvanas saņēmējam visas dienas garumā. Ziedu kompozīcija veidota no dažādiem ziediem: rozē, lizantēm, neļķēm un dekoratīvajiem augiem. 

  89,90 €

Ziedu kastītes ar kurjera piegādi

Interneta ziedu veikals VIOLET.LV piedāvā iegādāties mūsdienīgu dāvanu - ziedu kasti. Pasūtījumu varat veikt mūsu ziedu veikala katalogā, izvēloties Jums iepatikušos ziedu kastīti. Ziedu piegāde Rīgā un Jūrmalā VIOLET.LV piegādās Jūsu dāvanu uz jebkuru adresi, biroju, telpu. Mūsu floristu un ziedu kurjeru mērķis ir padarīt Jūs un ziedu dāvanas saņēmēju laimīgus. Ziedu veikala kurjers piegādā ziedus 24/7, bez brīvdienām. Mēs labprāt Jums palīdzēsim ar pareizu ziedu kastes izvēli un laba garastāvokļa sarūpēšanu.

Tiem, kas vēl nezin, kas ir ziedu kaste, mēģināsim to nedaudz izskaidrot. Mūsdienu flower box jeb ziedu kastīte, vai arī kastīte ar ziediem savu popularitāti ir ieguvusi salīdzinoši nesen. Tā ir mūsdienīga ziedu kompozīcijas dāvana cilvēkiem, kuri vēlas pārsteigt. Un pārsteigt ar eleganci, ar savu apburošo skaistuma izjūtu. Ziedu kastīte sastāv no pašas kastītes, kura var būt no kartona, jeb cita materiāla, pārsvarā tai ir apaļa forma, bet var būt arī sirds formas vai taisnstūra formas. Ziedu kastīte sastāv no oāzes, kura uztur mitrumu un pašiem ziediem, ziedu kompozīcijas. Oāze palīdz ziediem ilgāk saglabāt svaigumu un skaistumu. Ziedu kastītēm mēdz pievienot arī kādu saldumu - makarūnus, konfektes, šokolādi, zemenes un citas ogas.

Ziedu veikals piedāvā oriģinālas ziedu kastes ar kurjera piegādi

Ziedu kastes var būt ļoti atšķirīgas, ar vienkāršām margrietiņām vai šarmantajām rozēm. Ja dāvanu vēlaties romantisku,  tad labāk izvēlēties baltas, rozā vai sarkanas krāsas ziedus - rozes, peonijas. Draudzīga ir dzeltena, oranža, un zila krāsa. Biznesa un sadarbības partneriem  iesakam izvēlēties vēsu toņu ziedu kastes. Ja izvēlēsieties VIOLET.LV ziedu piegādes servisu, Jūs noteikti atstāsiet labu iespaidu uz ziedu saņēmēju.

Flower box un ziedu kastes dāvina visi tie, kas vēlas kaut ko jaunu, kam interesē mūsdienīgs skatījums uz ziedu dāvināšanu. Ziedu kastītes dāvina visos svētkos, jubilejās, gan bērniem, gan mīļākajiem saviem tuviniekiem. Tā ir Jūsu pašu izvēle!

Ziedu piegāde Rīgā un Jūrmalā VIOLET.LV var ieteikt ziedu kasti kā labu dāvanu. Ziedu kaste un saldumi ir perfekta dāvana mīļotai sievietei. Izvēlieties mūsu floristu veidotās ziedu kastes ar ziedu kurjera piegādi. Ziedu kurjers Rīgas centrā ir bezmaksas.