Ziedu kastītes

Ziedu kastītes

Showing 1 - 40 of 40 items
 • Mini pārsteigums

  Limonijas un rozes ir perfektā ziedu kombinācija. Tās lieliski papildina un izceļ viena otra un arī mini kastē spēj sniegt milzum daudz emociju ziedu saņēmējam. Ziedi priecēs dienām ilgi un jūs noteikti izpelnīsieties milzum daudz labu vārdu par pārsteigumu. 

  29,80 €
 • Rozā krūmu rozes

  Kā vēl labāk izpaust savas jūtas, ja ne ar skaistu ziedu kompozīciju, skaistā ziedu kastē. Krūmu rozes ir kļuvušas par vienām no iecienītākajiem ziediem, kuras izvēlas ar vien vairāk cilvēku. Mēs esam parūpējušies, lai arī jūs varētu pārsteigt ikvienu. 

  29,80 €
 • Mazā krūmu rožu ziedu kaste

  Efektīvās un skaistās krūmu rozes, lieliskā krāsainā kompozīcijā. Šis būs draudzīgs un rotaļīgs sveiciens gan sievietei, gan vīrietim visos svētkos. Izvēloties šādu ziedu sveicienu, Jūs noteikti nekļūdīgi pārsteigsiet ziedu saņēmēju. 

  32,20 €
 • Mazā ziedu kaste - Sarkanas rozes

  Vai vēlies iepriecināt kādu sev īpašu cilvēku, pat bez īpaša notikuma? Mēs piedāvājam izvēlēties mazo ziedu kasti ar sarkanām rozēm un dekoratīvajiem augiem. Šis būs jauks un negaidīts pārsteigums ikvienam, lai iepriecinātu un padarītu saņēmēja dienu gaišāku un pozitīvāku. 

  34,80 €
 • Mini eikalipta un rožu bloom box

  Svaigās, skaistās un izteiksmīgās rozes, kopā ar sulīgi zaļo un spilgto eikaliptu iepriecinās un pārsteigs. Eikalipts pārsteigs ar savu svaigo smaržu un rozes ar savu karalisko izskatu. Ideāla dāvana vārda dienā, dzimšanas dienā, izlaidumā, vai citos svētkos.

  34,80 €
 • Ziedu kaste - Krēmīgas rozes

  Maigie krēmkrāsas ziedi, kopā ar dzīvajiem un sulīgi zaļajiem dekoratīvajiem augiem, radīs patīkamu un mierīgu noskaņu. Šāda veida ziedu kompozīcija pasniegs mīļu un siltu sveicienu tās saņēmējam. Šāds ziedu pušķis novietots uz galda mājās vai ofisā, liks pasmaidīt ikvienam, kurš atradīsies telpā.

  38,90 €
 • Mini rožu kaste

  Paši skaistākie un izteiksmīgākie ziedi, kas sakārtoti skaistā ziedu kompozīcijā oriģinālajā cepuru kastē. Lai kādu iepriecinātu, nav nepieciešams īpašs iemesls. Pārsteidz un iedvesmo ziedu saņēmēju brīnišķīgai dienai. Sārtos un baltos toņos veidotā ziedu kaste, noteikti spēs nodot jūsu vēstījumu. 

  39,80 €
 • Ziedu kaste - Pastelis

  Skaistie pasteļkrāsas ziedi sasildīs ziedu saņēmēja sirdi. Šī ir piemērotākā ziedu kaste, kura iekļausies jebkurā interjerā un būs īstā dāvana dažādāko raksturu cilvēkiem. Šādi ziedi, maigās krāsu kombinācijās, nomierinās un iepriecinās jebkuru. Ļauj mīlestībai un priekam izdaiļot svētkus.

  39,90 €
 • Mazā rozā rožu kaste

  Maigie un romantiskie rozā rožu ziediņi ienesīs mīlestības enerģiju mājās. Pārsteigums, kas izdosies vienmēr. Neliels sveiciens jūsu mīļajiem svētkos vai ikdienā.

  46,80 €
 • Ziedu kaste - Sārtais saulriets

  Sārto un rozā toņu piesātināts, gaumīgs sveiciens svētkos. Ar saulrieta krāsām un siltumu pielietā ziedu kompozīcija nodos neaizmirstamu sveicienu svētkos. Šī ziedu kaste būs lieliska dāvana dzimšanas dienā, izlaidumā, gada dienā un citos nozīmīgos svētkos.

  47,20 €
 • Ziedu kaste - Romantika

  Mazās krizantēmas, dekoratīvie augi un ziedu karalienes, rozes. Perfekta dāvana svētkos gan mīļotajai sievietei, gan ģimenes locekļiem vai tuviem draugiem. 

  47,80 €
 • Ziedu kaste - Daudzkrāsu krūmu rozes

  Maigs un romantisks ziedu pušķis dāvanu kastē ir brīnišķīga dāvana mīļotajai. Skaista un harmoniska kompozīcija dos daudz pozitīvu emociju un priecēs tās saņēmēju gan ofisā, gan mājās. Daudzrāsu krūmu rozes radīs jautru un patīkamu noskaņojumu ziedu saņēmējam un ar savu interesanto izskatu, šīs rozes noteikti paliks saņēmēja atmiņā ilgu laiku.

  48,20 €
 • Bloom Box - Rozes un Krūmrozes Mix

  Sārtos un rozā toņos veidotais Bloom Box, kurš savu skaistumu un pilnību iegūst pateicoties rožu un krūmrožu sajaukums. Maigās un rotaļīgās krūmrozes piešķir šai ziedu kompozīcijai vieglumu un izsmalcinātību. 

  50,80 €
 • Bloom box ar neļķēm

  Bloom Box ar neļķēm - aizmirstais, sabiedrībā kritizētās un vienlaicīgi mīlētas. Neļķes tika izmantotas jau Senās Grieķijas ceremonijās, tās dēvējot par Dieva radītajiem ziediem. Šie ziedi bieži tiek dāvināti Mātes dienā, apliecinot pateicību par visu sniegto. Neļķes ziedu kastītē noteikti būs oriģināla un skaista dāvana svētkos.

  51,80 €
 • Ziedu kaste - Minimālists

  Neziniet kā iepriecināt jūsu draugu vai mīļoto ar elegantu un izsmalcinātu ziedu kompozīciju? Mums ir tieši tas, ko jūs meklējat. Izsmalcināti balti ziedi, elegantā, melnā cepuru kastē. Šī ziedu kaste iederēsies ikvienā interjērā un telpā. Pārsteidziet ziedu saņēmēju ar neordināru un izsmalcinātu ziedu kompozīciju. 

  52,20 €
 • Flower Box ar tulpēm

  Flower Box ar tulpēm. Tulpes - pavasara, svaiguma un romantikas vēstneses. Skaista, krāsaina un dzīvespriecīga, krāsainu tulpju kompozīcija apaļas formas ziedu kastē, sajūsminās tās saņēmēju, jebkurā gada laikā. Kompozīcija veidota no 27 tulpēm, atkarībā no ziedu galvas izmēra, tulpju  skaits var nedaudz mainīties.

   
 • Ziedu kaste - Krāsainas Rozes

  Rožu krāsu sajaukums būs vasaras prieka iemiesojums, kas simbolizēs svaigumu un vieglumu. Tā nav nejaušība, ka ziedu valodā rozes nozīme ir karaliene, šāda saulaina krāsu gamma simbolizē veiksmi un bezgalīgu laimi. Šis kompaktais flower box izskatās apjomīgs un reprezentabls. Šī būs perfekta dāvana jautrām un enerģiskām personībām, un spēs iepriecināt kā...

  52,90 €
 • Bloom Box ar gerberām

  Bloom Box ar gerberām - gerberu simboliskā nozīme ir saistīta ar  skaistumu, nevainību un skaidrību. Dažādo krāsu un margrietiņām līdzīgo ziedu dēļ, gerberas kļuvušas ļoti populāras.  Bloom box ar gerberām būs piemērots gan sieviešu, gan vīriešu sveikšanai.    

  53,80 €
 • Violetas un Baltas Rozes

  Violetu un baltu rožu kompozīcija ziedu kastē. Tradicionāli rozes ir simpātiju, jūtu, sirsnības, labestības un apbrīnas simbols. Izvēloties šos abus ziedu toņus jūs varat nodot jūsu sūtīto ziņu vēl skaistāk un izteiksmīgāk. Šī ziedu kompozīcija būs izteiksmīga un eleganta, katrs tās saņēmējs būs pārsteigts par šādu dāvanu.

  54,90 €
 • Flower Box - Ziedu kokteilis

  Krāsaini, koši un dzīvespriecīgi. Tieši šādus labu vēlējumus un sajūtas ziedu saņēmējam nodos šis oriģinālais flower box. Dažādi sezonālie ziedi, zaļos, sarkanos un pasteļtoņos apvienoti vienā lieliskā ziedu kompozīcijā, kas ir piemērota jebkuriem svētkiem. Elegantās rozes, rotaļīgās gerberas, eikalipts un dzīvespriecīgās krizantēmas būs ideāls īpašo...

  56,80 €
 • Flower Box ar sarkanām rozēm Ziedu kastītes
  -5,00 €
  Flower Box ar sarkanām rozēm

  Flower Box ar sarkanām rozēm - šie ziedi liks ziedu saņēmējam justies īpašam un mīlētam. Kā mēs zinām, sarkanā ir mīlestības un kaislību krāsa, ja vēlaties kādam atzīties jūtās, šī noteikti būs pareizā ziedu izvēle. Rožu skaits var mainīties, atkarībā no ziedu galvas izmēra.

  56,90 € 61,90 € -5,00 €
 • Flower Box ar baltām rozēm

  Flower Box ar baltām rozēm - burvīga baltu rožu kompozīcija apaļas formas dāvanu kastē. Ja vēlaties pārsteigt, šī ir pareiza izvēle. Kompozīcija veidota no 19 rozēm, atkarībā no ziedu galvas izmēra, rožu skaits var nedaudz mainīties.

  56,90 €
 • Ziedu kaste - Rozes un Krizantēmas

  Šī ziedu kompozīcija būs piemērota jebkuriem dzīves svētkiem. Tā iepriecinās gan mīļoto, gan mammu, māsu un pat darba kolēģi.

  58,80 €
 • Ziedu kaste - Sarkanais mākonis

  Ziedu kaste - Sarkanais mākonis, ir izsmalcināts un elegants sveiciens svētkos. Karmīnsarkanās rozes un melni elegantā cepuru kaste, kas papildināts ar skaistu sarkanu atlasa lentu. Šī ziedu kaste liks saņēmēja sirdij sisties straujāk. Lielisks veids, kā paust savas jūtas bez vārdiem. 

  58,90 €
 • Bloom box - Lizantes

  Perfektās, maigās un trauslās lizantes kopā ar dekoratīvajiem augiem izskatās karaliski un eleganti. Lizantes pārsteigs ziedu saņēmēju ar saldo aromātu un izsmalcināto izskatu. Šī ziedu kaste būs piemērota gan sievietēm, gan vīriešiem. Šī būs īstā ziedu kompozīcija, lai apsveiktu kolēģus, draugus un mīļotos.

  61,20 €
 • Florista ziedu kastīte

  Florista ziedu kastīte ir pēc jūsu izvēles izgatavota ziedu dāvana. Ziedu cepures kastē ir iespēja izvēlēties baltā, sārtā vai dzeltenos toņos, standarta izmēru, vidēju vai lielu. Šī romantiskā un elegantā ziedu dāvana priecēs visos iespējamos svētkos.

  62,80 €
 • Flower Box - Mirdzums

  Flower Box - Mirdzums. Šī krāšņā un izsmalcinātā rožu kaste, liks elpai aizrauties jebkurai šīs dāvanas saņēmējai. Rubīn sarkanās rozes, eleganti melnajā ziedu kastē, kas papildināta ar skaistiem un mirdzošiem kristāliem priecēs dāvanas saņēmēju dienām ilgi, kā arī izskatīsies eleganti, apkārtējie to noteikti ievēros.

  63,90 €
 • Bloom Box - Vasaras rīts

  Sulīgs un spilgts bloom box krāsainu rožu, ranonkuļu un eikalipta maisījums radīs ziedu saņēmējam jautru un vasarīgu noskaņojumu. Šajā ziedu kastē apvienotie ziedi un krāsas veido pozitīvu nokrāsu - saulainu, siltu un vasarīgi svaigu.  Šajā Bloom Box nav nekā lieka, izņemot brīnišķīgus ziedus, ar pareizu noapaļotu formu, kas izveidota saskaņā ar ziedu...

  64,80 €
 • Ziedu kaste - Fantāziju mežs

  Ziedu kaste - Fantāziju mežs. Vēlaties kādu iepriecināt ar pasakaini bagātīgu ziedu kompozīciju? Fantāziju mežs būs īstā izvēle, kas ļaus ziedu saņēmējam dienām priecāties par skaisto un smaržīgo  ziedu kasti, kas sastāv no dažādiem aktuālajiem sezonas ziediem. Šī iespaidīgā ziedu kompozīcija liks saņēmēja sirdij sisties straujāk.

  65,80 €
 • Samta ziedu kaste - Debesmanna

  Samta ziedu kaste - Debesmanna. Maigi gaistoša, apreibinošā un valdzinoša ziedu kompozīcija samta cepuru kastē. Rozīgi lillā rozes, kuru skaistumu papildina izsmalcinātā samta ziedu kaste, būs īstā dāvana sievietei. Ja jūs vēlaties paust savas jūtas un apliecināt jūsu mūžīgo mīlestību, šī ziedu kompozīcija palīdzēs jums paust jūsu jūtas.

  67,80 €
 • Ziedu kaste - Mednieks

  Ziedu kaste - Mednieks. Lieliska dāvana svētkos vīrietim. Dažādu krāsu rozes, kuras papildina cēlā fazāna spalvas. Nedaudz mežonīgs, bet noteikti krāšņs sveiciens, kas iepriecinās jebkuru vīrieti viņa svētkos. Jā, arī vīrieši mīl saņemt ziedus svētkos un ar šādu dāvanu jūs noteikti izpelnīsietis vislabākos  pateicības vārdus un pārējo apbrīnu. 

  68,80 €
 • Flower box ar ziedu kompozīciju

  Flower box ar ziedu kompozīciju - šis skaistais pavasarīgais sveiciens apaļas formas ziedu kastē, noteikti liks smaidīt dāvanas saņēmējam visas dienas garumā. Ziedu kompozīcija veidota no dažādiem ziediem: rozēm, lizantēm, neļķēm un dekoratīvajiem augiem. 

  69,90 €
 • Flower box - Kokteilis

  Flower box - Kokteilis būs pareiza izvēle, ja vēlaties kādu iepriecināt, bet neesat īsti pārliecināti par ziedu izvēli. Ziedu kaste veidota un aktuālajiem sezonas ziediem, apaļas formas ziedu kastē. Šī ziedu kaste vienmēr būs aktuāla, skaista un svaiguma piepildīta.

  71,90 €
 • Flower Box ar peonijām Ziedu kastītes
  -5,00 €
  Flower Box ar peonijām

  Flower Box ar peonijām. Peoniju reibinošā smarža un piesātinātais rozā tonis, liks atplaukt nerimstošā smaidā šo ziedu saņēmējam. Kompozīcija veidota no 15 peonijām, atkarībā no ziedu galvas izmēra, peoniju skaits var nedaudz mainīties.

  71,90 € 76,90 € -5,00 €
 • Flower box - Princesei

  Flower box - Princesei ir ziedu kaste princesēm, kas veidota no dažādiem ziediem un rozēm, kas ieturētas līdzīgā krāsu gammā. Dekoratīvie augi šai ziedu kompozīcijai piešķir īpašu izsmalcinātības sajūtu. Šī noteikti būs pareizā izvēle brīnišķīgam pirmajam randiņam un Jūsu princesei. 

  73,90 €
 • Flower box - Zilās debesis

  Flower Box - Zilās debesis ir ziedu kompozīcija, kas ziedu saņēmējam liks justies mīlētam. Šī skaistā ziedu kompozīcija spēs priecēt ne vien ziedu saņēmēju, bet arī visus apkārtējos. Kompozīcija veidota no dažādiem ziediem un rozēm.

  75,90 €
 • Flower Box - Sirds

  Flower Box - Sirds. Burvīga baltu rožu kompozīcija sirds formas dāvanu kastē. Sirds formas ziedu kaste vienmēr būs aktuāla un iepriecinās jebkuru sirsniņu. Kompozīcija veidota no 27 rozēm, atkarībā no ziedu galvas izmēra, rožu skaits var nedaudz mainīties.

  75,90 €
 • Flower Box - Mīlu Ziedu kastītes
  -10,00 €
  Flower Box - Mīlu

  Flower Box - Mīlu. Kāds ir skaistākais veids, kā atzīties kādam jūtās? Protams, tie ir ziedi. Un nekas vairāk nepasaka Mīlu, kā sarkanu rožu ziedu kompozīcija, sirds formas ziedu kastē. Kompozīcija veidota no 37 rozēm, atkarībā no ziedu galvas izmēra, rožu skaits var nedaudz mainīties.

  78,90 € 88,90 € -10,00 €
 • Flower Box ar dažādu krāsu rozēm

  Flower Box ar dažādu krāsu rozēm - burvīga rožu kompozīcija apaļas formas dāvanu kastē. Ja vēlaties pārsteigt, šī ir pareiza izvēle. Kompozīcija veidota no 37 dažādām rozēm, atkarībā no ziedu galvas izmēra, rožu skaits var nedaudz mainīties.

  81,90 €
 • Flower Box ar rozā rozēm

  Flower Box ar rozā rozēm - burvīga rozā rožu kompozīcija apaļas formas dāvanu kastē. Ja vēlaties pārsteigt, šī ir pareiza izvēle. Kompozīcija veidota no 37 rozā rozes, atkarībā no ziedu galvas izmēra, rožu skaits var nedaudz mainīties.

  83,90 €

ZIEDU KASTES, FLOWER BOX, BLOOM BOX AR PIEGĀDI

Interneta ziedu piegādes veikals VIOLET.LV, piedāvā pasūtīt mūsdienīgu dāvanu - ziedu kasti, flower box vai bloom box.  Pasūtījumu varat veikt mūsu ziedu veikala katalogā, izvēloties Jums iepatikušos ziedu kasti, kā arī dažādās versijas ar bloom box un flower box. VIOLET.LV piegādās Jūsu dāvanu uz jebkuru adresi, biroju, slimnīcu, telpu ar piegādi Rīgā, gan Jūrmalā vai citu Latvijas pilsētu. Mūsu floristu un ziedu kurjeru mērķis ir padarīt Jūs un ziedu dāvanas saņēmēju laimīgus. Ziedu veikala kurjers piegādā ziedus 24/7, bez brīvdienām. Mēs labprāt Jums palīdzēsim ar oriģinālu ziedu kastes izvēli un laba garastāvokļa sarūpēšanu.

Tiem, kas vēl nezina, kas ir ziedu kaste, mēģināsim pastāstīt par to sīkāk. Mūsdienu flower box, bloom box,  jeb ziedu kastes, vai arī kastīte ar ziediem savu popularitāti ir ieguvusi salīdzinoši nesen. Tā ir mūsdienīga ziedu kompozīcija, dāvana cilvēkiem, kuri vēlas pārsteigt, pārsteigt ar eleganci, ar savu apburošo skaistuma izjūtu. Ziedu kastīte sastāv no pašas kastītes, kura var būt no kartona, jeb cita materiāla, pārsvarā tai ir apaļa forma, bet var būt arī sirds formas vai taisnstūra formas. Ziedu kastīte, jeb cepuru kastes sastāvā ir ziedu oāze, kura uztur mitrumu  ziediem, saglabājot tos svaigus un skaistus. Kā papildus dāvanu ziedu kastēm mēdz pievienot arī kādu saldumu - makarūnus, konfektes, šokolādi, zemenes vai citas ogas.

Ja nevarat izvēlēties tieši kuru no ziedu kastēm vēlaties pasūtīt, varat izvēlēties kādu no florista izvēles ziedu kastītēm, kur mūsu lieliskā komanda izveidos skaistu, romantisku un sezonas aktualitātēm atbilstošo. Vienīgais, kas jums ir jāizdara, jāizvēlas kāda no ziedu kastes kompozīcijas krāsām. Šīs ziedu kastes ir unikālas un ir neiespējami atkārtot divas vienādas kastītes, tā kā šī noteikti būs oriģināla dāvana gan sievietei, gan vīrietim!

Ziedu kastes varam izveidot ar  jūsu vēlamajiem ziediem un ziedu krāsām. Flower box vai bloom box var tik pasniegtas kā dāvanas, piemēram, uzņēmuma darbiniekiem, tematiskajās ballītēs, skolēniem vai skolotājiem izlaidumā, mammai māmiņdienā, dzimšanas dienās un vārda dienās. Ziedi ziedu kastēs noteikti izcelsies pārējo ziedu vidū un priecēs ziedu saņēmēju dienām ilgi.  Šādi ziedi būs ideāli piemēroti, ja tie ir jāpārvadā, piemēram, no ofisa vai ballīšu vietas uz mājām, tie vienmēr būs ūdenī un kompozīcija stāvēs stabili un ziedi nebūs saplakuši.

PASŪTĪT ORIĢINĀLAS ZIEDU KASTES AR KURJERA PIEGĀDI

VIOLET.LV iesaka pasūtīt ziedu kasti kā labu un oriģinālu dāvanu ar piegādi Rīgā. Ziedu kaste un saldumi ir perfekta dāvana mīļotai sievietei. Izvēlieties mūsu floristu veidotās ziedu kastes ar ziedu kurjera piegādi. Ziedu kurjers Rīgas centrā piegādās ziedus bezmaksas. Mēs strādājam gan darba dienās, gan brīvdienās. Ziedu piegāde svētdienās iepriekš zvanot uz VIOLET.LV interneta ziedu piegādes veikalu.

Ziedu kastes var būt ļoti atšķirīgas, ar vienkāršām margrietiņām vai šarmantām rozēm. Ja dāvanu vēlaties romantisku, tad labāk izvēlēties baltas, rozā vai sarkanas krāsas ziedus - rozes, peonijas. Draudzīgam žestam būs piemērota dzeltena, oranža, vai zila krāsa. Biznesa un sadarbības partneriem iesakam izvēlēties vēsu toņu ziedu kastes. Ja izvēlēsieties VIOLET.LV ziedu piegādes servisu, Jūs noteikti atstāsiet labu iespaidu uz ziedu saņēmēju.

Flower box un ziedu kastes dāvina tie, kas vēlas kaut ko jaunu, kam interesē mūsdienīgs skatījums uz ziedu dāvināšanu. Ziedu kastītes dāvina visos svētkos, jubilejās, gan bērniem, gan mīļākajiem tuviniekiem. Tā ir Jūsu pašu izvēle!