Dāvanas

Dāvanas

Showing 1 - 13 of 13 items
 • Konfektes RAFFAELLO 150gr
  Sal1

  Konfektes RAFFAELLO 150gr ir perfekts kokosriekstu un mandeļu salikums, kuru ir iecienījuši visā pasaulē. Šīs ir romantisko cilvēku konfektes, kuras tiek dāvinātas mīļotajai sievietei. Konfektes RAFFAELLO 150gr liks atplaukt Jūsu jūtām.

  6,90 €
 • Kafija LAVAZZA ESPRESSO 250gr
  Kaf4

  Kafija LAVAZZA ESPRESSO 250gr - šis maisījums ir izgatavots no 100% īpaši atlasītām Arabica pupiņām. Pupiņas rada pilnvērtīgu, intensīvi aromātisku garšu, kas padara to par vislabāko espresso kafiju jebkurā diennakts laikā. INTENSITĀTE 5

  9,90 €
 • Konfektes FERRERO ROCHER 200gr
  Sal5

  Konfektes FERRERO ROCHER 200gr ir fantastiks garšas piedzīvojums, kuru veido kraukšķīgs un zeltains lazdu rieksts, maigi krēmīgs riekstu pildījums un kraukšķīgi vafeles gabaliņi ar kuriem konfekte ir apviļāta. Šo garšas salikumu ir baudījuši visi saldumu cienītaji. Konfektes FERRERO ROCHER 200gr ir jābauda visos svētkos un labos mirkļos.

  9,90 €
 • Kafija LAVAZZA CLUB 250gr
  Kaf5

  Lieliska kafija ar intensīvu garšu, kafija Lavazza Club 250gr ir labākās Latīņamerikas arābu pupiņu maisījums. Lēna cepšana kopā ar Lavazza pieredzi rada īpaši gardu kafiju. INTENSITĀTE 6

  10,40 €
 • Kafija DAVIDOFF FINE AROMA 250gr
  Kaf2

  Kafija DAVIDOFF FINE AROMA 250gr - Centrālās un Dienvidamerikas Arabica pupiņas, rūpīgi izvēlētas labākās kafijas pupiņas. Šī kafija ir vienlaicīgi maiga un ar raksturu, aromāts un garša Jūs pārsteigs. Kafija DAVIDOFF FINE AROMA 250gr piemīt garšīgs skābums, un tas ir ideāls jebkura veida kafijas pagatavošanai. Šis maisījums ir laba izvēle tiem, kuri...

  12,90 €
 • Kafija DAVIDOFF RICH AROMA 250gr
  Kaf1

  Kafija DAVIDOFF RICH AROMA 250gr - satriecošs austrumu Āfrikas un Dienvidamerikas pupiņu apvienojums, ar kuru palīdzību ir izveidots pilnvērtīgs kafijas maisījums ar intensīvu un greznu aromātu. Kafija DAVIDOFF RICH AROMA 250gr ir katra kafijas mīļotāja saldākais sapnis, kuru varētu baudīt mūžīgi. Kafijas krēmīgās putas un garša ir fantastiska.

  12,90 €
 • Kafija ILLY ESPRESSO 250gr
  Kaf3

  Kafija ILLY ESPRESSO 250gr - bagāts un sabalansēts aromāts ar karameļu un šokolādes notīm. Rūpīgi atlasītas arabica kafijas pupiņas, kuras dod šo satriecošo garšu un priecēs Jūs katru dienu. Aromātā Jūs arī sajutīsiet svaiga un salda medus un svaigi grauzdētas maizes notis. Baudot kafiju ILLY ESPRESSO 250gr iepakojumā Jūs sajutīsiet patiesās Itālijas garšu.

  13,90 €
 • Makarūni Poppies
  Sal6

  Makarūni Poppies - Garšīgs, jauks, viegls un trausls deserts: šis klasiskais franču virtuves kodiena lieluma kārums ir populārs visā pasaulē! Šie apburošie mandeļu bezē cepumi ir jautrā krāsā, ar daudzām mīļotajām garšām un apburoši kraukšķīgu, bet košļātu tekstūru. Tie ir piepildīti ar jūsu iecienīto pildījumu un izsmalcināto Parīzes garu tieši uz jūsu...

  13,90 €
 • Konfektes FERRERO ROCHER 300gr
  Sal4

  Konfektes FERRERO ROCHER 300gr - pasaules gardākais piedzīvojums ar kraukšķīgu lazdu riekstu un maigu šokolādes pildījumu. Šis garšas salikums liks Jums atcerēties dzīves saldākos mirkļus un emocijas. Konfektes FERRERO ROCHER 300gr tā ir labākā izvēle.

  14,90 €
 • Konfektes TOFFIFEE 400gr
  Sal3

  Konfektes TOFFIFEE 400gr - izsmalcināts garšas piedzīvojums, kurš neliks Jums vilties. Tas ir garšas savienojums, kuru apvieno kraukšķīgs lazdu rieksts, perfekta karamele, maigs krēms un šokolādes pieskāriens. Konfektes TOFFIFEE 400gr ir jauns atklājums saldumu pasaulē.

  14,90 €
 • Konfektes MERCI finest selection 400gr
  Sal2

  Konfektes MERCI finest selection 400gr - gardums, kas izgatavots no pasaules labākajām sastāvdaļām, šis ir piedzīvojums visiem šokolādes mīlētājiem. Konfektes MERCI finest selection 400gr - pieci dažādi garšas salikumi.

  15,90 €
 • Saldumu komplekts - Eklēri
  Nav pieejams!
  Saldumu komplekts - Eklēri
  Sal7

  Saldumu komplekts - Eklēri, pievieno savam ziedu pušķim vai ziedu kastei saldu pārsteigumu. Eklēri būs perfekts papildinājums ziediem un ļaus jūsu mīlotajiem izbaudīt savu svētku dienu. 

  15,90 €
 • Papildus cena
  GreetCardprice

  Papildus cena - šī nav prece, kura ir domāta pasūtīšanai, tā ir papildus opcija, kur iespējams pievienot papildus samaksu par kādu pakalpojumu.

  20,00 €

PASŪTIET DĀVANU PIEGĀDI RĪGĀ UN LATVIJĀ

Pasūtiet ziedus ar piegādi un pievienojiet arī kādu dāvanu pie sava sūtījuma - Dzimšanas diena, Jaunais gads, 8.marts, Valentīna diena, Māmiņdiena, izlaidums  vai kādi citi svētki, ziedu un dāvanas saņēmējs vienmēr novērtēs Jūsu pūles. Dāvanu piegāde ar kurjeru Rīgā un visā Latvijā jau sen ir populārs pakalpojums, kuru izvēlās daudzi cilvēki, kuri atrodas ārpus Latvijas un kuriem klātienē nav iespēja apsveikt savus mīļotos.

Lai pasniegtu kādam dāvanu, nav jāgaida kādi īpaši svētki vai notikums, iepriecināt ar dāvanu savus mīļotos var jebkurā dienā. Mēs palīdzēsim jums apsveikt jūsu mīļoto ar kādu saldu pārsteigumu, vai aromātisku kafiju. Dāvanu izvēle ir dažāda un mēs varam palīdzēt jums izvēlēties piemērotāko dāvanu gan sievietei, gan vīrietim. Pieskaņosim arī ziedus, ziedu pušķi vai Flower Box, viss pēc jūsu vēlmēm un iespējām. Dāvināšanas prieks mēdz radīt vienlīdz daudz pozitīvu emociju, kā dāvanu saņemšanas prieks, tādēļ nekavējies un pasniedz dāvanu ar ziediem saviem mīļajiem jau šodien. Mūsu ziedu interneta veikals izdarīs visu, lai jūsu dāvana un ziedi tiktu nogādāti saņēmējam pēc iespējas ātrāk, tajā pašā darba dienā.  

Pasūtot ziedu pušķi ar piegādi Rīgā un Latvijā, Jūs varat izvēlēties arī kādu dāvanu, kas atgādinās par Jums ilgāku laiku.  Tā var būt gan ziedu pušķis, 101 roze, mīksta rotaļlieta, gan balons vai arī smaržas. Ziedu veikals VIOLET.LV piedāvā savā dāvanu klāstā izvēlēties kafiju un kādu gardu saldumu - šokolādi vai konfektes.

DĀVANU PIEGĀDE UZ MĀJĀM, BIROJU VAI DARBA VIETU

Pasūtīt dāvanu piegādi Rīgā ir diezgan vienkārši. To piegādās mūsu ziedu veikala laipnie kurjeri, kuri strādā visu diennakti. Jums nebūs jāuztraucās par aizmirstām dāvanām un laika trūkumu, dāvanu kurjers piegādās to tieši tajā laikā un vietā, kurā Jūs vēlēsieties.

Ja vēlaties iepriecināt savu mīļoto sievieti, māti, radinieku, pārsteigt savu labāko draugu vai apsveikt priekšnieku? Tad Jūs esat pareizajā vietā, ziedu veikals VIOLET.LV apsveiks Jūsu radiniekus un mīļotos cilvēkus! Ziedu kurjers Rīgas centrā piegādās dāvanas un ziedus bezmaksas, strādājam gan darba dienās, gan brīvdienās. Ziedu piegāde svētdienās iepriekš zvanot uz VIOLET.LV interneta ziedu piegādes veikalu.