Dāvanas

Dāvanas

Showing 1 - 21 of 21 items
 • Konfektes RAFFAELLO 150gr
  Sal1

  Konfektes RAFFAELLO 150gr ir perfekts kokosriekstu un mandeļu salikums, kuru ir iecienījuši visā pasaulē. Šīs ir romantisko cilvēku konfektes, kuras tiek dāvinātas mīļotajai sievietei. Konfektes RAFFAELLO 150gr liks atplaukt Jūsu jūtām.

  6,90 €
 • Kafija LAVAZZA ESPRESSO 250gr
  Kaf4

  Kafija LAVAZZA ESPRESSO 250gr - šis maisījums ir izgatavots no 100% īpaši atlasītām Arabica pupiņām. Pupiņas rada pilnvērtīgu, intensīvi aromātisku garšu, kas padara to par vislabāko espresso kafiju jebkurā diennakts laikā. INTENSITĀTE 5

  9,90 €
 • Konfektes FERRERO ROCHER 200gr
  Sal5

  Konfektes FERRERO ROCHER 200gr ir fantastiks garšas piedzīvojums, kuru veido kraukšķīgs un zeltains lazdu rieksts, maigi krēmīgs riekstu pildījums un kraukšķīgi vafeles gabaliņi ar kuriem konfekte ir apviļāta. Šo garšas salikumu ir baudījuši visi saldumu cienītaji. Konfektes FERRERO ROCHER 200gr ir jābauda visos svētkos un labos mirkļos.

  9,90 €
 • Kafija LAVAZZA CLUB 250gr
  Kaf5

  Lieliska kafija ar intensīvu garšu, kafija Lavazza Club 250gr ir labākās Latīņamerikas arābu pupiņu maisījums. Lēna cepšana kopā ar Lavazza pieredzi rada īpaši gardu kafiju. INTENSITĀTE 6

  10,40 €
 • Kafija DAVIDOFF FINE AROMA 250gr
  Kaf2

  Kafija DAVIDOFF FINE AROMA 250gr - Centrālās un Dienvidamerikas Arabica pupiņas, rūpīgi izvēlētas labākās kafijas pupiņas. Šī kafija ir vienlaicīgi maiga un ar raksturu, aromāts un garša Jūs pārsteigs. Kafija DAVIDOFF FINE AROMA 250gr piemīt garšīgs skābums, un tas ir ideāls jebkura veida kafijas pagatavošanai. Šis maisījums ir laba izvēle tiem, kuri...

  12,90 €
 • Kafija DAVIDOFF RICH AROMA 250gr
  Kaf1

  Kafija DAVIDOFF RICH AROMA 250gr - satriecošs austrumu Āfrikas un Dienvidamerikas pupiņu apvienojums, ar kuru palīdzību ir izveidots pilnvērtīgs kafijas maisījums ar intensīvu un greznu aromātu. Kafija DAVIDOFF RICH AROMA 250gr ir katra kafijas mīļotāja saldākais sapnis, kuru varētu baudīt mūžīgi. Kafijas krēmīgās putas un garša ir fantastiska.

  12,90 €
 • Kafija ILLY ESPRESSO 250gr
  Kaf3

  Kafija ILLY ESPRESSO 250gr - bagāts un sabalansēts aromāts ar karameļu un šokolādes notīm. Rūpīgi atlasītas arabica kafijas pupiņas, kuras dod šo satriecošo garšu un priecēs Jūs katru dienu. Aromātā Jūs arī sajutīsiet svaiga un salda medus un svaigi grauzdētas maizes notis. Baudot kafiju ILLY ESPRESSO 250gr iepakojumā Jūs sajutīsiet patiesās Itālijas garšu.

  13,90 €
 • Makarūni Poppies
  Sal6

  Makarūni Poppies - Garšīgs, jauks, viegls un trausls deserts: šis klasiskais franču virtuves kodiena lieluma kārums ir populārs visā pasaulē! Šie apburošie mandeļu bezē cepumi ir jautrā krāsā, ar daudzām mīļotajām garšām un apburoši kraukšķīgu, bet košļātu tekstūru. Tie ir piepildīti ar jūsu iecienīto pildījumu un izsmalcināto Parīzes garu tieši uz jūsu...

  13,90 €
 • Konfektes FERRERO ROCHER 300gr
  Sal4

  Konfektes FERRERO ROCHER 300gr - pasaules gardākais piedzīvojums ar kraukšķīgu lazdu riekstu un maigu šokolādes pildījumu. Šis garšas salikums liks Jums atcerēties dzīves saldākos mirkļus un emocijas. Konfektes FERRERO ROCHER 300gr tā ir labākā izvēle.

  14,90 €
 • Konfektes TOFFIFEE 400gr
  Sal3

  Konfektes TOFFIFEE 400gr - izsmalcināts garšas piedzīvojums, kurš neliks Jums vilties. Tas ir garšas savienojums, kuru apvieno kraukšķīgs lazdu rieksts, perfekta karamele, maigs krēms un šokolādes pieskāriens. Konfektes TOFFIFEE 400gr ir jauns atklājums saldumu pasaulē.

  14,90 €
 • Konfektes MERCI finest selection 400gr
  Sal2

  Konfektes MERCI finest selection 400gr - gardums, kas izgatavots no pasaules labākajām sastāvdaļām, šis ir piedzīvojums visiem šokolādes mīlētājiem. Konfektes MERCI finest selection 400gr - pieci dažādi garšas salikumi.

  15,90 €
 • Saldumu komplekts - Eklēri
  Sal7

  Saldumu komplekts - Eklēri, pievieno savam ziedu pušķim vai ziedu kastei saldu pārsteigumu. Eklēri būs perfekts papildinājums ziediem un ļaus jūsu mīlotajiem izbaudīt savu svētku dienu. 

  15,90 €
 • Papildus cena
  GreetCardprice

  Papildus cena - šī nav prece, kura ir domāta pasūtīšanai, tā ir papildus opcija, kur iespējams pievienot papildus samaksu par kādu pakalpojumu.

  20,00 €
 • Ziedu lācis Personalizētie Ziedu lācis Personalizētie
  Nav pieejams!
  Ziedu lācis
  Person2

  Ziedu lācis veidots no mākslīgajiem ziediem, kas dāvanas saņēmēju priecēs mēnešiem ilgi. Lācis no rozēm veidots baltā vai citas krāsas keramiskā māla podā, kopējais kompozīcijas augstums 35cm. Ziedu lāci iespējams pasūtīt arī citās krāsās, par to iepriekš sazinoties ar ziedu veikalu. Lācis no rozēm pārsteigs jūs ar savu krāšņumu. 

  51,90 € 56,90 € -5,00 €
 • Rozes un krūmrozes
  Zpuskis 23

  Graciozu, krāšņu un saskanīgu rožu pušķis. Šis pušķis no rozēm un krūmrozēm dāvās skaistas un siltas sajūtas dzimšanas dienā vai vārda dienā. Lieliski un izturīgi ziedi jūsu mīļajiem svētkos.

  55,00 €
 • Oranži dzeltenas krūmrozes
  Roses20

  Stilīgs dzeltenīgi oranžu krūmrožu pušķis būs eleganta un šarmanta dāvana. Šīs kompozīcijas vieglums tiek panākts, izmantojot siltas, jautras krāsas un smalkās krūmrozes. Ziedošu ziedu un pumpuru kombinācija rada dabiskumu un labākais ir tas, ka šāds pušķis priecēs dienām ilgi. Kompozīcija sniegs īpašu viegluma sajūtu, harmoniju, mieru un atklās jums...

  59,00 €
 • ZIedu kaste - Mirdzums
  Fbox34

  Mirdzums. Šī krāšņā un izsmalcinātā rožu kaste saņēmējai liks aizrauties elpai. Rubīna sarkanās rozes elegantajā ziedu kastē, kas papildināta ar skaistiem un mirdzošiem kristāliem, nespēs atstāt vienaldzīgu.  Pie pasūtīšanas, ieraksti komentārā, vai vēlies, lai ziedi būtu paslēpti zem kastes vāka, vai tomēr vairāk vērsti uz āru.

  61,90 €
 • Flower Box ar tulpēm
  Fbox33

  Flower Box ar tulpēm. Tulpes - pavasara, svaiguma un romantikas vēstneses. Skaista, krāsaina un dzīvespriecīga, krāsainu tulpju kompozīcija apaļas formas ziedu kastē, sajūsminās tās saņēmēju, jebkurā gada laikā. Kompozīcija veidota no 47 tulpēm, atkarībā no ziedu galvas izmēra, tulpju  skaits var nedaudz mainīties.

  67,90 €
 • Florista ziedu kastīte
  Fbox9

  Florista ziedu kastīte ir pēc jūsu izvēles izgatavota ziedu dāvana. Ziedu cepures kastē ir iespēja izvēlēties baltā, sārtā vai dzeltenos toņos, standarta izmēru, vidēju vai lielu. Šī romantiskā un elegantā ziedu dāvana priecēs visos iespējamos svētkos.

  74,80 €
 • Rožu pušķis no 29 rozēm - Sarkanais
  Roses1

  Rožu pušķis no 29 rozēm - Sarkanais, tik ļoti elegants un skaists, visu laiku mīlētākais ziedu pušķis no sarkanām rozēm. Sarkanā krāsa simbolizē romantisku jūtu esamību un mīlestību. Sarkanās rozes atspoguļo arī skaistumu un pilnību.

  75,00 €
 • Flower box - Princesei
  Fbox40

  Flower box - Princesei ir ziedu kaste princesēm, kas veidota no dažādiem ziediem un rozēm, kas ieturētas līdzīgā krāsu gammā. Dekoratīvie augi šai ziedu kompozīcijai piešķir īpašu izsmalcinātības sajūtu. Šī noteikti būs pareizā izvēle brīnišķīgam pirmajam randiņam un Jūsu princesei. 

  88,90 €

PASŪTIET DĀVANU PIEGĀDI RĪGĀ UN LATVIJĀ

Pasūtiet ziedus ar piegādi un pievienojiet arī kādu dāvanu pie sava sūtījuma - Dzimšanas diena, Jaunais gads, 8.marts, Valentīna diena, Māmiņdiena, izlaidums  vai kādi citi svētki, ziedu un dāvanas saņēmējs vienmēr novērtēs Jūsu pūles. Dāvanu piegāde ar kurjeru Rīgā un visā Latvijā jau sen ir populārs pakalpojums, kuru izvēlās daudzi cilvēki, kuri atrodas ārpus Latvijas un kuriem klātienē nav iespēja apsveikt savus mīļotos.

Lai pasniegtu kādam dāvanu, nav jāgaida kādi īpaši svētki vai notikums, iepriecināt ar dāvanu savus mīļotos var jebkurā dienā. Mēs palīdzēsim jums apsveikt jūsu mīļoto ar kādu saldu pārsteigumu, vai aromātisku kafiju. Dāvanu izvēle ir dažāda un mēs varam palīdzēt jums izvēlēties piemērotāko dāvanu gan sievietei, gan vīrietim. Pieskaņosim arī ziedus, ziedu pušķi vai Flower Box, viss pēc jūsu vēlmēm un iespējām. Dāvināšanas prieks mēdz radīt vienlīdz daudz pozitīvu emociju, kā dāvanu saņemšanas prieks, tādēļ nekavējies un pasniedz dāvanu ar ziediem saviem mīļajiem jau šodien. Mūsu ziedu interneta veikals izdarīs visu, lai jūsu dāvana un ziedi tiktu nogādāti saņēmējam pēc iespējas ātrāk, tajā pašā darba dienā.  

Pasūtot ziedu pušķi ar piegādi Rīgā un Latvijā, Jūs varat izvēlēties arī kādu dāvanu, kas atgādinās par Jums ilgāku laiku.  Tā var būt gan ziedu pušķis, 101 roze, mīksta rotaļlieta, gan balons vai arī smaržas. Ziedu veikals VIOLET.LV piedāvā savā dāvanu klāstā izvēlēties kafiju un kādu gardu saldumu - šokolādi vai konfektes.

DĀVANU PIEGĀDE UZ MĀJĀM, BIROJU VAI DARBA VIETU

Pasūtīt dāvanu piegādi Rīgā ir diezgan vienkārši. To piegādās mūsu ziedu veikala laipnie kurjeri, kuri strādā visu diennakti. Jums nebūs jāuztraucās par aizmirstām dāvanām un laika trūkumu, dāvanu kurjers piegādās to tieši tajā laikā un vietā, kurā Jūs vēlēsieties.

Ja vēlaties iepriecināt savu mīļoto sievieti, māti, radinieku, pārsteigt savu labāko draugu vai apsveikt priekšnieku? Tad Jūs esat pareizajā vietā, ziedu veikals VIOLET.LV apsveiks Jūsu radiniekus un mīļotos cilvēkus! Ziedu kurjers Rīgas centrā piegādās dāvanas un ziedus bezmaksas, strādājam gan darba dienās, gan brīvdienās. Ziedu piegāde svētdienās iepriekš zvanot uz VIOLET.LV interneta ziedu piegādes veikalu.