Dāvanas ar piegādi

Dāvanas ar piegādi

Šeit ir 11 preces.
Showing 1 - 11 of 11 items

Pasūtot ziedu pušķi ar piegādi Rīgā un Latvijā, Jūs varat izvēlēties arī kādu dāvanu, kas atgādinās par Jums ilgāku laiku.  Tā var būt gan ziedu pušķis, 101 roze, mīksta rotaļlieta, gan balons vai arī smaržas. Ziedu veikals VIOLET.LV piedāvā savā dāvanu klāstā izvēlēties kafiju un kādu gardu saldumu - šokolādi un konfektes. 

Dāvanu piegāde Rīgā un Latvijā

Pasūtiet ziedus ar piegādi un pievienojiet arī kādu dāvanu pie sava sūtījuma - Dzimšanas diena, Jaunais gads, 8.marts, Valentīna diena vai kādi citi svētki, ziedu un dāvanas saņēmējs vienmēr novērtēs Jūsu pūles. Dāvanu piegāde ar kurjeru Rīgā un visā Latvijā jau sen ir populārs pakalpojums, kuru izvēlās daudzi cilvēki, kuri atrodas ārpus Latvijas un kuriem klātienē nav iespēja apsveikt savus mīļotos.

Dāvanu piegāde uz mājām, biroju vai darba vietu

Pasūtīt dāvanu piegādi Rīgā ir diezgan vienkārši. To piegādās mūsu ziedu veikala laipnie kurjeri, kuri strādā visu diennakti. Jums nebūs jāuztraucās par aizmirstām dāvanām un laika trūkumu, dāvanu kurjers piegādās to tieši tajā laikā un vietā, kurā Jūs vēlēsieties. 

Ja vēlaties iepriecināt savu mīļoto sievieti, māti, radinieku, pārsteigt savu labāko draugu vai apsveikt priekšnieku? Tad Jūs esat pareizajā vietā, ziedu veikals VIOLET.LV apsveiks Jūsu radiniekus un mīļotos cilvēkus!