Ziedu veikals - Par mums

PAR MUMS - ZIEDU VEIKALS 

Ziedu un dāvanu interneta veikals VIOLET.LV tika dibināts 2018. gada nogalē. Kad entuziasms, pārliecība, sapnis un ideja tika apvienota vienotā veselumā, tad radās VIOLET.LV. Ilgi lolots, apgādāts, apmīļots, reizēm iezogoties maldiem un neticībai, tomēr ticot un pārvarot grūtības mēs radījām savu sapni. 

Par mums

DĀVANAS UN ZIEDI

VIOLET.LV ziedu veikals vienmēr ir par svētkiem un sajūtām. Mēs esam, lai radītu neaizmirstamas un prieka pilnas sajūtas jums un jūsu mīļajiem. 

Mūsu lieliskie kurjeri, floristi un administrācija strādā tam, lai jūsu pārsteigums vienmēr būtu mīlestības pilns. 

Vispārzināma patiesība – ziedi ir perfektā dāvana jebkuram notikumam. Mēs esam tie, kas rūpējas, lai ziedi ar kuriem jūs vēlaties kādu sveikt svētkos, būtu paši labākie un svaigākie. Lai arī kāds būtu iemesls vai notikums, ziedu pušķis vienmēr sniegs pozitīvas emocijas. 

Mūsu ziedu veikals VIOLET.LV nodrošinās svaigu ziedu un oriģinālu dāvanu piegādi Rīgā, Jūrmalā kā arī lielākajās Latvijas pilsētās. 

Mūsu ziedu veikalā iespējams veikt arī iepriekš pasūtīšanu, lai nodrošinātu ziedu piegādi Jūsu izvēlētajā laikā un vietā.

Dāvanas un ziedi

INDIVIDUĀLA PIEEJA

VIOLET.LV floristi vienmēr ir gatavi palīdzēt iepriecināt jūsu mīļoto, darba kolēģi, biznesa partneri, vecākus ar lieliskām ziedu kompozīcijām. Mēs ieteiksim jums labāko risinājumu un kopīgi ar jums izveidosim individuālu un oriģinālu ziedu kompozīciju. Izveidosim ziedu pušķi, flower box vai dāvanu kasti pēc jūsu vēlmēm un ar jūsu izvēlētiem ziediem. Lai veiktu individuālu pasūtījumu sazinieties ar ziedu veikalu. 

Veidojam arī ziedu kompozīcijas jūsu svētkiem: pušķi kāzām, pušķi biznesa partneriem un svētku dekorācijas.

Individuāla pieeja 

ĀTRA ZIEDU PIEGĀDE RĪGĀ

Nodrošinām ātru ziedu piegādi Rīgas centrā tajā pašā dienā. Veicot pasūtījumu mūsu mājas lapā, jums ir iespēja izvēlēties vēlamo ziedu piegādes laiku. Mūsu atsaucīgie floristi un laipnie kurjeri piegādās jūsu izvēlētos ziedus un dāvanas, jebkurā vietā Rīgā tājā pašā darba dienā. Ja vēlēsieties nosūtīsim arī ziedu foto uz jūsu WhatsApp vai e-pastā. 

MŪSU VĒRTĪBAS

  • Vienmēr kvalitatīvi un svaigi ziedi
  • Ātra ziedu piegāde Rīgā
  • Laipni kurjeri
  • Atsaucīgi floristi
  • Oriģināli un individuāli ziedu pušķi
  • Krāšņas ziedu kastes
  • Klienti pirmajā vietā

Ātra ziedu piegāde Rīgā