Ziedu veikala piegādes noteikumi

Ziedu piegādes noteikumi

Ziedu piegādi veic VIOLET.LV dāvanas un ziedi kurjers. Ziedu piegāde tiek veikta katru dienu, arī brīvdienās un svētku dienās.

Ziedu piegāde Rīgā

Ziedu piegāde Rīgā tiek veikta pasūtijuma dienā 2 - 3 stundu laikā no pasūtījuma apmaksas brīža, no plkst. 09.00 līdz 23.00. Ziedu piegāde Rīgas centrā ir bezmaksas. Atseviškos Rīgas rajonos (Berģi, Bolderāja, Rumbula, Dārziņi, Vecāķi, Jaunciems u.c.) tiek piemērota piegādes maksa.

Ziedu piegāde ārpus Rīgas

Ziedu piegāde ārpus Rīgas (Ādaži, Jūrmala, Babīte, Carnikava, Garkalne, Ikšķile, Ķekava, Mārupe, Piņķi, Ogre, Olaine, Salaspils, Ulbroka u.c.) tiek veikta pasūtījuma dienā 3–4 stundu laikā no pasūtījuma apmaksas brīža, no plkst. 09.00 līdz 23.00, ar nosacījumu, ka pasūtījums veikts un apmaksāts līdz šīs dienas plkst. 19.00. Ziedu piegāde ārpus Rīgas un atsevišķos attālos Rīgas pilsētas rajonos tiek veikta par maksu. Piegādes maksa atkarīga no piegādes vietas, nedēļas dienas un laika.

Ziedu piegāde uz https://www.violet.lv neminētiem reģioniem

Ziedu piegāde ārpus VIOLET.LV dāvanas un ziedi piedāvātajiem piegādes reģioniem ir iespējama tikai atseviški vienojoties ar operatoru, zvanot uz telefona numuru +371 20523708 vai izmantojot veikala saziņas veidlapu.

Ziedu piegāde nakts laikā

Piegādes citā Jūsu norādītajā laikā un vietā jāsaskaņo, izmantojot ziedu veikala saziņas veidlapu vai zvanot uz telefona numuru +371 20523708. Vajadzības gadījumā ar Jums sazināsies veikala darbinieks, lai precizētu pasūtījuma izpildes detaļas. Ziedu piegāde nakts laikā tiek veikta no plkst. 23.00 līdz 7.00. Par ziedu piegādi nakts laikā ir papildus maksa - 20 eur.

Precīza ziedu piegādes izpilde

Ziedi vai citas preces tiek piegādātas uz pasūtījumā norādīto adresi, pasūtījumā norādītajā piegādes laikā. Precīza pasūtījuma termiņa izpilde iespējama, ja tiek veikta savlaicīga pasūtījuma apmaksa, norādīta precīza piegādes adrese, kontakt telefons, e-pasts, ārdurvju kodi (ja tādi ir), biroja vai uzņēmuma nosaukums un cita piegādei nepieciešamā informācija. Norādītajos piegādes termiņos iespējamas nobīdes, intensīva satiksme, neparedzētas situācijas var nedaudz ietekmēt piegādes termiņus.

Ziedu piegādes cena

Piegādes cenu iespējams uzzināt, ievietojot preci grozā un izvēloties nepieciešamo piegādes datumu, vietu un laiku, kā arī piegādes vietu. Piegādes maksa tiek aprēķināta automātiski un ir redzama tik līdz pasūtījuma formā tiek ievadīta piegādes adrese. Īpašajos ziedu piegādes datumos - Svētā Valentīna diena, 8. marts, Mātes diena, Ziemassvētki, Jaunais gads, visos reģionos tiek piemērota piegādes maksa.