Ziedu piegādes noteikumi

ZIEDU PIEGĀDES NOTEIKUMI

Visu ziedu un dāvanu piegādi izpilda VIOLET.LV veikala kurjers. Ziedu piegādes nodrošinām katru darba dienu, svētku dienās un brīvdienās. Lai uzzinātu vairāk par ziedu piegādes noteikumiem svētku dienās un brīvdienās, lūgums pirms pasūtījuma veikšanas sazināties ar VIOLET.LV ziedu veikalu pa tālruni +371 20523707, lai vienotos par pasūtījuma izpildi un nosacījumiem.

Ziedu piegāde Rīgā

Piegāde Rīgas reģionā ir izpildīta ne ātrāk, kā trīs stundu laikā pēc pasūtījuma apstiprināšanas un apmaksas brīža. Laika posmā no 9.00 līdz 18.00. Ziedu piegāde Rīgas centra rajonā ir bezmaksas. Citos Rīgas reģionos ir piemērojama atsevišķa pakalpojuma piegādes maksa.

Ziedu piegāde ārpus Rīgas

Dāvanu un ziedu pasūtījumu piegāde aiz Rīgas robežām tiek izpildīta laika posmā no 09.00 līdz 18.00, ne ātrāk kā četru stundu laikā pēc pasūtījuma apstiprināšanas un apmaksas brīža, kas tiek veikts līdz 18.00. Ja pasūtījums apmaksāts vēlāk par 18.00, ziedu piegāde tiek atlikta uz nākošo darba dienu. Atsevišķi vienojoties ar VIOLET.LV ir iespēja veikt pasūtījumu tajā pašā darba dienā, par atsevišķu samaksu. Piegādes maksa pasūtījumiem, tiek piemērota atkarībā no piegādes reģiona.

Ziedu piegāde pārējās Latvijas pilsētās

Ziedu un dāvanu piegāde ārpus VIOLET.LV mājas lapā norādītajiem piegādes reģioniem ir iespējama pirms pasūtījuma noformēšanas zvanot uz tālruņa numuru +371 20523707.

Ziedu piegāde nakts laikā

Ziedu piegāde nakts laikā ir jāsaskaņo ar VIOLET.LV pirms pasūtījuma veikšanas, izmantojot mājas lapas saziņas anketu vai zvanot uz tālruņa numuru +371 20523707. Apmaksāto pasūtījumu izpilde nakts laikā tiek veikta no plkst. 23.00 līdz 7.00. Par jebkuru pasūtījumu izpildi pēc 23.00 tiek aprēķināta papildus maksa 20EUR apmērā.

Ziedu piegādes izpilde

Ikviens veiktais pasūtījums tiek nogādāts uz norādīto saņēmēja adresi, jūsu izvēlētajā piegādes laika posmā. Lai mēs pasūtījumu varētu izpildīt laikā, ir nepieciešams veikt pasūtījuma apmaksu, precīzi norādīt saņēmēja adresi, tālruņa numuru u.c. pieprasīto informāciju. Piegādes laika maiņa var atšķirties no mums neatkarīgu iemeslu dēļ. Ne garantējam 100% ziedu piegādi Jūsu izvēlētajā laikā.

Ziedu piegādes cena

Lai uzzinātu par pasūtījuma piegādes cenām, Jums jāizvēlas prece, kuru ievietojat mūsu mājas lapas preču grozā, izvēloties visus norādītos parametrus, piegādes maksa tiks piemērota turpat, pasūtījuma veikšanas laikā. Veicot pasūtīju svētku laikā, piemēram, Valentīna diena, 8.marts, Jaunais Gads u.c. automātiski tiks aprēķināta papildus piegādes izpildes maksa.