IMG_2737 (1).jpg

ZIEDU PIEGĀDES NOTEIKUMI

Piegādi veic VIOLET.LV veikala kurjers katru darba dienu, svētku dienās un brīvdienās.

Piegādes rādiuss ir maksimums 70 km no Rīgas. Ja tomēr vēlaties tālāk, zvaniet mums:

+371 20523707

   PIEGĀDES IZMAKSAS

VECRĪGA, ANDREJSALA, GRĪZIŅKALNS, BRASA, SKANSTE, ZIEPNIEKKALNSBEZMAKSAS
ĀGENSKALNS, KALNCIEMS, VALDLAUČI, ĶĪPSALA, MŪKUSALA, MASKAVAS FORŠTATE, TORŅAKALNS, ZASULAUKS3 EUR
LIDOSTA “RĪGA”, MĀRUPE, BALOŽI, ĶENGARAGSEUR
MEŽAPARKS, TEIKA, ULBROKA, DREILIŅI, DZIRCIEMS, IĻĢUCIEMS, IMANTA, MEŽCIEMS, PURVCIEMS, PĻAVNIEKI, ZULITŪDE, RUMBULAEUR
BABĪTE, PIŅĶI, JAUNMĀRUPE, MEDAMCIEMSEUR
JUGLA, ČIEKURKALNS, BERĢI, BOLDERĀJA, VECMĪLGRĀVIS, DĀRZCIEMS10 EUR
ĶEKAVA, OLAINE, OZOLNIEKI, SALASPILS13 EUR
JŪRMALA, BALTEZERS, ĀDAŽI, IKŠĶILE, MANGAĻSALA15 EUR
KAUGURI, GARCIEMS, CARNIKAVA, BALDONE, JELGAVA, OGRE, ROPAŽI, VANGAŽI, OZOLNIEKI20 EUR
IEVCAVA, SAULKRASTI25 EUR
SIGULDA, LIELVĀRDE30 EUR
BAUSKA, DOBELE, TUKUMS35 EUR
AIZKRAUKLE, LĪGATNE, SKAISTKALNE40 EUR

Lai noskaidrotu precīzas ziedu piegādes izmaksas tieši Jums vēlamajā adresē, ielieciet grozā vēlamos ziedus, aizpildiet veidlapu, norādot visu nepieciešamo informāciju, un summa parādīsies.

Ziedu piegāde Rīgā

Piegāde Rīgas reģionā tiks izpildīta ne ātrāk kā trīs stundu laikā pēc pasūtījuma apstiprināšanas un apmaksas brīža, kas tiek veikta līdz tekošās dienas 14.00. Ja pasūtījums apmaksāts vēlāk par 14.00, ziedi tiks piegādāti nākošajā darba dienā Jūsu izvēlētā laika posmā no 8.00 līdz 22.00. Ziedu piegāde Rīgas centra rajonā ir bezmaksas. Citos Rīgas reģionos ir piemērojama atsevišķa pakalpojuma piegādes maksa (skat. tabulā).

Ziedu piegāde ārpus Rīgas

   Piegāde aiz Rīgas robežām tiek izpildīta laika posmā no 8.00 līdz 22.00 ne ātrāk kā trīs stundu laikā pēc pasūtījuma apstiprināšanas un apmaksas brīža, kas tiek veikta līdz 14.00. Ja pasūtījums apmaksāts vēlāk par 14.00, ziedi tiks piegādāti nākošajā darba dienā Jūsu izvēlētā laika posmā no 8.00 līdz 22.00. Protams, ja ziedu piegāde ir ļoti steidzama, par visu varam vienoties. Piegādes maksa tiek piemērota atkarībā no piegādes reģiona (skat. tabulā).

Ziedu piegāde nakts laikā

   Ziedu piegāde nakts laikā ir jāsaskaņo ar VIOLET.LV pirms pasūtījuma veikšanas, izmantojot mājas lapas saziņas anketu, zvanot vai rakstot WhatsApp uz tālruņa numuru +371 20523707. Apmaksāto pasūtījumu izpilde nakts laikā tiek veikta no plkst. 22.00 līdz 8.00. Par jebkuru pasūtījumu izpildi pēc 22.00 tiek aprēķināta papildus maksa 20 EUR apmērā.

Ziedu piegādes izpilde

   Ikviens veiktais pasūtījums tiek nogādāts uz norādīto saņēmēja adresi, Jūsu izvēlētajā piegādes laikā. Lai mēs pasūtījumu varētu izpildīt laikā, ir nepieciešams veikt pasūtījuma apmaksu, precīzi norādīt saņēmēja adresi, tālruņa numuru u.c. pieprasīto informāciju. Piegādes laika maiņa var atšķirties no mums neatkarīgu iemeslu dēļ. Mēs negarantējam 100% ziedu piegādi Jūsu izvēlētajā laikā.

Ar nepacietību gaidām Jūsu pasūtījumu!