Rozes

Rozes

Showing 1 - 16 of 16 items
 • Rožu pušķis - Mazais

  Rožu pušķis - Mazais. Skaists un elegants, bēšīgi rozā toņu rožu pušķis būs lielisks pārsteigums svētkos, gan mīļajiem, gan kolēģiem un sadarbības partneriem. 

  41,50 €
 • Rožu pušķis - Mazais Mix

  Rožu pušķis - Mazais Mix. Rožu pušķis sastāv no 21 dažādu krāsu rozes, 60cm. Ietīts elegantā ietinamajā papīrā.

  43,50 €
 • Rožu pušķis no 21 rozes - Sarkanais

  Rožu pušķis no 21 rozes - Sarkanais, tik ļoti elegants un skaists, visu laiku mīlētākais ziedu pušķis no sarkanām rozēm. Sarkanā krāsa simbolizē romantisku jūtu esamību un mīlestību. Sarkanās rozes atspoguļo arī skaistumu un pilnību.

  46,80 €
 • Rožu pušķis no 21 rozes - Baltais

  Rožu pušķis no 21 rozes - Baltais. Baltas rozes tradicionāli izmanto kāzās un jaunu attiecību sākšanā. Baltas rozes ir arī gaišas piemiņas apliecinājums. Ar baltajām rozēm nevar kļūdīties – lai arī kādas jūtas dāvinātājs paustu, saņēmējs tās spēs novērtēt.

  47,50 €
 • Rožu pušķis no 21 rozes - Dzeltenais

  Rožu pušķis no 21 rozes - Dzeltenais. Gaišums, jautrība un prieks ir tas, kas nāk prātā, domājot par dzeltenām rozēm. Dzeltenās rozes rada siltas sajūtas. Dāvinot dzeltenās rozes, saņēmējs sajutīs draudzīgumu un prieku ar kuru jūs vēlaties dalīties.

  47,80 €
 • Rožu pušķis no 21 rozes - Sarkans un balts

  Rožu pušķis no 21 rozes - Sarkans un balts. Sarkani baltais rožu pušķis ziedu saņēmējam liks justies mīlētam un saprastam. Šāds ziedu pušķis būs pareizā izvēle dzimšanas dienās, kā arī citās ģimenes svētku dienās. 

  49,80 €
 • Rožu pušķis no 21 rozes - Sarkans un rozā

  Rožu pušķis no 21 rozes - Sarkans un rozā. Sarkanās rozes apvienojumā ar maigajām un romantiskajām rozā rozēm, ziedu saņēmējam nodos romantisku un jūtu pilnu vēstījumu. 

  49,80 €
 • Rožu pušķis no 21 rozes - Mix

  Rožu pušķis no 21 rozes - Mix, krāsains, pavasarīgs, jautrs un rotaļīgs ziedu pušķis. Rožu pušķis sastāv no baltas, sarkanas un dzeltenas rozes, kuras ir apvienotas skaistā pušķī.

  51,50 €
 • 51 sarkana roze

  51 sarkana roze -iespaidīgais sarkano rožu klēpis atstātu bez vārdiem jebkuru šī pušķa saņēmēju. Lielisks dziļas mīlestības un cieņas apliecinājums.

  107,00 €
 • 51 balta roze

  51 balta roze - ar baltajām rozēm nevar kļūdīties – lai arī kādas jūtas dāvinātājs paustu, saņēmējs tās spēs novērtēt.

  109,00 €
 • 51 dzeltena roze

  51 dzeltena roze - gaišums, jautrība un prieks ir tas, kas nāk prātā, domājot par dzeltenām rozēm. Dzeltenās rozes rada siltas sajūtas. Dāvinot dzeltenās rozes, saņēmējs sajutīs draudzīgumu un prieku ar kuru jūs vēlaties dalīties.

  109,00 €
 • 51 rozā roze

  51 rozā roze - rozā krāsas roze piešķir laimes sajūtu, graciozitāti un apbrīnu. Eleganci, prieku un saldumu. Rozā rožu pušķis ir piesardzīgāks un maigāks veids, kā paust savu mīlestību.

  109,00 €
 • 101 sarkana roze

  101 sarkana roze - labākais mīļotas sievietes apsveikums! Iespaidīgais sarkano rožu pušķis atstātu bez vārdiem jebkuru pasaules sievieti. Lielisks dziļas mīlestības un cieņas apliecinājums. Jūsu sieviete to novērtēs. Lai garantētu Jums pēc iespējas svaigākas rozes, lūgums, pasūtīt vismaz divas dienas iepriekš.

  189,00 €
 • 101 balta roze

  101 balta roze - labākais apsveikums mīļotajai sievietei! Baltas rozes vienmēr tiek novērtētas un to daudzums, vēl jo vairāk. Lai garantētu Jums pēc iespējas svaigākas rozes, lūgums, pasūtīt vismaz divas dienas iepriekš. 

  191,00 €
 • 101 dzeltena roze

  101 dzeltena roze - saulains un draudzīgs rožu pušķis, ienesīs saules gaismu jebkurā telpā. Lai garantētu Jums pēc iespējas svaigākas rozes, lūgums, pasūtīt vismaz divas dienas iepriekš. 

  193,00 €
 • 101 rozā roze

  101 rozā roze - Maigi rozā krāsas piesātināts, mīlestības pilns sveiciens. Rozā krāsa ir mīlestības un harmonijas krāsa, tādēļ šis pušķis būs lielisks, lai mājās ienestu mieru un mīlestību. Rozā krāsa būs piemērota sveicieniem jebkurā gadalaikā. Lai garantētu Jums pēc iespējas svaigākas rozes, lūgums, pasūtīt vismaz divas dienas iepriekš.

  193,00 €


Rozes un rožu pušķi ar piegādi Rīgā un Jūrmalā

Ziedu veikals VIOLET.LV piedāvā savā rožu piegādē izvēlēties rozes, kuras ir sieviešu mīļākie ziedi.  Pušķi, kuri ir veidoti no rozēm ir spilgti un romantiski. Rozes vienmēr rada apbrīnu, it īpaši, ja tās ir dāvinātas ar mīlestību. Tās var dāvināt gan vienā eksemplārā, gan arī dažādās kompozīcijās. Rožu piegāde Rīgā ir bezmaksas, bet Jūrmalā tā izmaksās 15 eur.

Ja jums ir nepieciešams apsveikt savu mīļoto, māti, radiniekus, kolēģi, sadarbības partneri, tad iesakām pasūtīt rozes ar piegādi.

Ziedu veikala piedāvājumā ir:

 • Ziedu grozi ar rozēm;
 • Rozes ziedu kastē jeb flower box;
 • Sirds formas ziedu kastes;
 • Rožu pušķi: 51 roze, 101 roze;

Ziedu veikals piedāvā skaistas rozes un rožu pušķus ar kurjera piegādi

VIOLET.LV floristi apgrezno savas veidotās kompozīcijas ar radošumu, skaistumu, oriģinalitāti un pievilcību. Visi pušķi ir eleganti un gatavi dāvināšanai visos svētkos. Jūsu ērtībām izveidosim individuālu rožu kompozīciju tieši Jums!

Lai pasūtītu savam mīļajam cilvēkam rozes ar piegādi Rīgā vai Jūrmalā, Jūs varat izmantot ziedu veikala pasūtījuma formu vai zvanīt +371 20523707 un noformēt pasūtījumu telefoniski, kā arī varat izmantot Whatsapp vai uzrakstīt mums e-pastu.

Mēs strādājam visu diennakti, septiņas dienas nedēļā, bez brīvdienām. Rozes piegādājam uz mājām, biroju, vai arī citu Jums nepieciešamu piegādes vietu, Rīgas centrā piegādāsim bezmaksas.

Ja nezināt, kādu rožu pušķi izvēlēties, kurai rožu krāsai dod priekšroku, jautājiet mūsu padomu. Mēs piedāvāsim Jums vislabāko risinājumu Jūsu svētkiem. Sarkanās un baltās rozes stāstīs par mīlestību, romantiskām jūtām, dzeltenas vai rozā par maigumu un draudzīgumu. Neatkarīgi no tā, kuru puķu pušķi izvēlēsieties, tas iekaros saņēmēja sirdi. 

VIOLET.LV rožu piegāde Rīgā un Jūrmalā padarīs Jūsu svētkus neaizmirstamus.