Rozes

Rozes

Showing 1 - 28 of 28 items
 • Rožu pušķis - Mazais Mix
  Roses12

  Rožu pušķis - Mazais Mix. Rožu pušķis sastāv no 25 dažādu krāsu rozēm un dekoratīvajiem augiem, 40cm. Ietīts elegantā ietinamajā papīrā.

  45,50 €
 • Rožu pušķis - Mazais
  Roses22

  Rožu pušķis - Mazais. Skaists un elegants, bēšīgi rozā toņu rožu pušķis būs lielisks pārsteigums svētkos, gan mīļajiem, gan kolēģiem un sadarbības partneriem. 

  45,50 €
 • Pušķis ar Rozēm un Limonijām
  Zpuskis20

  Rozes un limonijas rada skaistu un greznu ziedu pušķi. Rozes ar savām maigajām un trauslajām ziedlapām, līdzās daudzgadīgajām un izturīgajām limonijām rada krāšņu ziedu kompozīciju. Rozes un limonijas var piemeklēt dažādos krāsu toņos.

  52,50 €
 • Dažādas rozes ar pistācijām
  Zpuskis 24

  Krāšņs, izsmalcināts un svaigs, dažādu rožu pušķis, kas papildināts ar pistāciju zariņiem būs rotaļīgs un svinīgs pušķis. Būs lieliski piemērots jauniem cilvēkiem dzimšanas dienās un vārda dienās.

  52,50 €
 • Rozes un krūmrozes
  Zpuskis 23

  Graciozu, krāšņu un saskanīgu rožu pušķis. Šis pušķis no rozēm un krūmrozēm dāvās skaistas un siltas sajūtas dzimšanas dienā vai vārda dienā. Lieliski un izturīgi ziedi jūsu mīļajiem svētkos.

  55,00 €
 • Florista ziedu pušķis
  Zpuskis6

  Florista ziedu pušķis ir pēc jūsu izvēles izgatavots pušķis. Ir iespēja izvēlēties pušķi baltos, sārtos vai dzeltenos toņos, gan standarta izmēru, vidēju vai lielu. Šis pušķis būs elegants sveiciens šādos svētkos - izlaidums, kolēģu sveikšana, vārda diena, dzimšanas diena, sveiciens mīļam cilvēkam, raudzības un kristības.

  58,80 €
 • Krēmīgi rozā krūmrozes
  Roses10

  Maiguma, viegluma un šarma pilns ziedu pušķis. Tajā ietverts viss vasaras rīta svaigums, kas ieslēpts to zīdainajās ziedlapiņās. Gaisīgi vieglais rožu mākonis iepriecinās izsmalcinātāko un romantiskākās dabas apveltīto ziedu saņēmēju. Neapšaubāmi, šī gaiši rozā un krēma krāsu gamma ir brīnišķīga dāvana jaunai sievietei, draudzenei, māsai vai meitai.

  59,00 €
 • Oranži dzeltenas krūmrozes
  Roses20

  Stilīgs dzeltenīgi oranžu krūmrožu pušķis būs eleganta un šarmanta dāvana. Šīs kompozīcijas vieglums tiek panākts, izmantojot siltas, jautras krāsas un smalkās krūmrozes. Ziedošu ziedu un pumpuru kombinācija rada dabiskumu un labākais ir tas, ka šāds pušķis priecēs dienām ilgi. Kompozīcija sniegs īpašu viegluma sajūtu, harmoniju, mieru un atklās jums...

  59,00 €
 • Ziedu kompozīcija - Valsis
  Zpuskis2

  Šis ziedu pušķis ir drosmīgs un izaicinošs. Pušķis ir harmonisks un daudzpusīgs. Tajā atspoguļojas aizraujoša vēlme, emociju uguns un mīlestība.  Eikaliptu zariņi atsvaidzina un piešķir pušķim skaistu un spēcīgu smaržu. Šis skaistais un krāšņais ziedu pušķis ir īstā dāvana jūsu mīļotajai un vienīgajai sievietei.

  67,50 €
 • Ziedu pušķis - Brīvdiena
  Zpuskis 25

  Ziedu maigumā pasniegts lielisks noskaņojums. Ziedu pušķis Brīvdiena, būs pareizā izvēle tiem, kas vēlās pārsteigt savus tuviniekus ar mīlestības pilnu sūtījumu. Saskanīgās rozes un lizantes spēs nodot jūsu vēlamo sajūtu svētkos.

  67,50 €
 • Ziedu kompozīcija - Izlaidums
  Zpuskis11

  Oriģināls ziedu kokteilis. Maigās krūmu rozes, rozā rozes, kuras paildina spilgtās un krāšņās neļķes. Lielisku svaigumu šim pušķim piešķir pievienotie eikalipti un dekoratīvie augi. Šis ir lielisks, vasarīgs un rotaļīgs ziedu pušķis, kas būs ideāli piemērots izlaidumam. Šādu pušķi absolvents noteikti atcerēsies un pamanīs.

  74,00 €
 • Rožu pušķis - Vasaras vakars
  Zpuskis18

  Aizraujošs, noslēpumains un elegants pušķis radīs romantisku noskaņu. Pušķa rozā nokrāsa simbolizē apbrīnu, aizkustinošu, tīru un nevainīgu mīlestību. Ziedu kompozīcijas priekšrocība ir tās daudzpusība. Pušķis būs piemērots gan jaunajai meitenei, gan nobriedušākai sievietei. Jaunietes novērtēs pušķa vieglumu un romantisko raksturu, bet sievietes apbrīnos...

  74,00 €
 • Rožu pušķis - Maigi rozā 60cm
  Roses23

  Gaiši rozā ziedi radīs patīkamu svaigumu. Šāds pušķis ir patiesu un nevainojamu jūtu simbols. Dāvana, kas atklāj jūsu jūtas un nodomus.  Īpašais šarms, kas kompozīcijai piemīt, aizskars katras sievietes sirdi un nodos vēstījumu par jūsu jūtām. Pušķī nav nevajadzīgu detaļu - tikai skaistās rozā ziedu galvas uz koši zaļā ziedu kāta.

  75,00 €
 • Oranžu rožu pušķis
  Roses21

  Oranžā krāsa vienmēr ir bijusi prieka un pozitīva pilna krāsa. Skaistais oranžo rožu pušķis spēs dāvāt saules siltumu pat lietainā dienā. Šis pušķis spēs atdzīvināt un ienest siltumu un prieku jebkurā mājoklī un cilvēku sirdī. Šis būs lielisks veids kā iepriecināt mīļoto sievieti, mammu vai darba kolēģi. Oranži ziedi būs piemēroti jebkuriem svētkiem.

  75,00 €
 • Rožu pušķis - Dažādu krāsu 60cm
  Roses14

  Nevarat izvēlēties skaistākās rozes, kāpēc gan neapvienot vairāku krāsu rozes vienā lieliskā ziedu pušķī? Mēs piedāvājam krāšņu ziedu pušķi, kas apvieno vairākas rožu krāsas. Šis būs īstais ziedu pušķis sievietei dzimšanas dienā, gada dienā vai steidzīgā ikdienā. Rozes vienmēr liek smaidīt, tādēļ ieprieciniet savu mīļoto jau šodien.

  75,00 €
 • Rožu pušķis no 29 rozēm - Dzeltenais
  Roses7

  Rožu pušķis no 29 rozēm - Dzeltenais. Gaišums, jautrība un prieks ir tas, kas nāk prātā, domājot par dzeltenām rozēm. Dzeltenās rozes rada siltas sajūtas. Dāvinot dzeltenās rozes, saņēmējs sajutīs draudzīgumu un prieku ar kuru jūs vēlaties dalīties.

  75,00 €
 • Pušķis ar Baltām un rozā rozēm 60cm
  Roses5

  Mīlestības, pozitīva un sirsnīgu jūtu izpausmēm. Šis rožu pušķis atbilst visām jūsu vajadzībām. Vienmēr elegantas un karaliskās rozes, baltos un rozā toņos ļaus jums izpaust savas jūtas kādam īpašam cilvēkam viņu īpašajos svētkos. Dzimšanas dienā, vārda dienā, Māmiņdienā vai Valentīndienā.

  75,00 €
 • Rožu pušķis no 29 rozēm - Sarkans un balts
  Roses24

  Rožu pušķis no 29 rozēm - Sarkans un balts. Sarkani baltais rožu pušķis ziedu saņēmējam liks justies mīlētam un saprastam. Šāds ziedu pušķis būs pareizā izvēle dzimšanas dienās, kā arī citās ģimenes svētku dienās. 

  75,00 €
 • Rožu pušķis no 29 rozēm - Baltais
  Roses16

  Rožu pušķis no 29 rozēm - Baltais. Baltas rozes tradicionāli izmanto kāzās un jaunu attiecību sākšanā. Baltas rozes ir arī gaišas piemiņas apliecinājums. Ar baltajām rozēm nevar kļūdīties – lai arī kādas jūtas dāvinātājs paustu, saņēmējs tās spēs novērtēt.

  75,00 €
 • Rožu pušķis no 29 rozēm - Sarkanais
  Roses1

  Rožu pušķis no 29 rozēm - Sarkanais, tik ļoti elegants un skaists, visu laiku mīlētākais ziedu pušķis no sarkanām rozēm. Sarkanā krāsa simbolizē romantisku jūtu esamību un mīlestību. Sarkanās rozes atspoguļo arī skaistumu un pilnību.

  75,00 €
 • 51 balta roze
  Roses8

  51 balta roze - ar baltajām rozēm nevar kļūdīties – lai arī kādas jūtas dāvinātājs paustu, saņēmējs tās spēs novērtēt. Lai garantētu Jums pēc iespējas svaigākas rozes, lūgums, pasūtīt vismaz divas darba dienas iepriekš.

  156,00 €
 • 51 dzeltena roze
  Roses2

  51 dzeltena roze - gaišums, jautrība un prieks ir tas, kas nāk prātā, domājot par dzeltenām rozēm. Dzeltenās rozes rada siltas sajūtas. Dāvinot dzeltenās rozes, saņēmējs sajutīs draudzīgumu un prieku ar kuru jūs vēlaties dalīties. Lai garantētu Jums pēc iespējas svaigākas rozes, lūgums, pasūtīt vismaz divas darba dienas iepriekš.

  156,00 €
 • 51 rozā roze
  Roses17

  51 rozā roze - rozā krāsas roze piešķir laimes sajūtu, graciozitāti un apbrīnu. Eleganci, prieku un saldumu. Rozā rožu pušķis ir piesardzīgāks un maigāks veids, kā paust savu mīlestību. Lai garantētu Jums pēc iespējas svaigākas rozes, lūgums, pasūtīt vismaz divas darba dienas iepriekš.

  156,00 €
 • 51 sarkana roze
  Roses18

  51 sarkana roze -iespaidīgais sarkano rožu klēpis atstātu bez vārdiem jebkuru šī pušķa saņēmēju. Lielisks dziļas mīlestības un cieņas apliecinājums. Lai garantētu Jums pēc iespējas svaigākas rozes, lūgums, pasūtīt vismaz divas darba dienas iepriekš.

  159,00 €
 • 101 balta roze
  Roses3

  101 balta roze - labākais apsveikums mīļotajai sievietei! Baltas rozes vienmēr tiek novērtētas un to daudzums, vēl jo vairāk. Lai garantētu Jums pēc iespējas svaigākas rozes, lūgums, pasūtīt vismaz divas darba dienas iepriekš.

  291,00 €
 • 101 dzeltena roze
  Roses19

  101 dzeltena roze - saulains un draudzīgs rožu pušķis, ienesīs saules gaismu jebkurā telpā.  Lai garantētu Jums pēc iespējas svaigākas rozes, lūgums, pasūtīt vismaz divas darba dienas iepriekš.

  291,00 €
 • 101 rozā roze
  Roses9

  101 rozā roze - Maigi rozā krāsas piesātināts, mīlestības pilns sveiciens. Rozā krāsa ir mīlestības un harmonijas krāsa, tādēļ šis pušķis būs lielisks, lai mājās ienestu mieru un mīlestību. Rozā krāsa būs piemērota sveicieniem jebkurā gadalaikā.  Lai garantētu Jums pēc iespējas svaigākas rozes, lūgums, pasūtīt vismaz divas darba dienas iepriekš.

  291,00 €
 • 101 sarkana roze
  Roses13

  101 sarkana roze - labākais mīļotas sievietes apsveikums! Iespaidīgais sarkano rožu pušķis atstātu bez vārdiem jebkuru pasaules sievieti. Lielisks dziļas mīlestības un cieņas apliecinājums. Jūsu sieviete to novērtēs.  Lai garantētu Jums pēc iespējas svaigākas rozes, lūgums, pasūtīt vismaz divas darba dienas iepriekš.

  301,00 €

Rozes un rožu pušķi ar piegādi

Ziedu veikals VIOLET.LV piedāvā savā rožu piegādē izvēlēties rozes, kuras ir sieviešu mīļākie ziedi.  Pušķi, kuri ir veidoti no rozēm ir spilgti un romantiski. Rozes vienmēr rada apbrīnu, it īpaši, ja tās ir dāvinātas ar mīlestību. Tās var dāvināt gan vienā eksemplārā, gan arī dažādās kompozīcijās. Ja jums ir nepieciešams apsveikt savu mīļoto, māti, radiniekus, kolēģi, sadarbības partneri, tad iesakām pasūtīt rozes ar piegādi.

Rožu piegāde Rīgas centrā ir bezmaksas, pārējos Rīgas rajonos, kā arī Jūrmalā un citās Latvijas pilsētās tiek piemērota maksa par piegādi.

Ziedu veikala piedāvājumā ir:

 • Ziedu grozi ar rozēm;
 • Rozes ziedu kastē jeb flower box;
 • Sirds formas ziedu kastes;
 • Rožu pušķi: 51 roze, 101 roze;

Mūsu floristi izveidos skaistāko rožu pušķi piemeklējot svaigākos un skaistākos ziedus, lai iepriecinātu jūsu mīļotos cilvēkus un jums svarīgos notikumos. Mūsu ziedu veikals piedāvā arī citu krāsu un šķirņu rozes, par pieejamību un sezonas aktualitātēm, mēs jums paziņosim personīgi, pirms ziedu piegādes.

Mūsu rožu sortimentā ir dažāda garuma rozes: 40cm, 50cm, 60 cm un 90 cm. Ja ir kāda īpaša rožu šķirne vai ziedu garums, kuru vēlaties, lai mēs piegādājam jūsu mīļajam cilvēkam, lūgums pirms ziedu pasūtījuma noformēšanas sazināties ar VIOLET.LV interneta veikalu un kopā, mēs noteikti atradīsim jums piemērotāko un skaistāko rožu pušķi.

Mūsu interneta ziedu veikala VIOLET.LV atsaucīgais personāls izveidos rožu pušķi, kuru  jūsu mīļotie atcerēsies vēl ilgi. Skaistas un svaigas rozes noteikti padarīs jūsu svētkus krāšņākus.

Pasūtīt rozes un rožu pušķus Rīgā un Jūrmalā

VIOLET.LV floristi apgrezno savas veidotās kompozīcijas ar radošumu, skaistumu, oriģinalitāti un pievilcību. Visi pušķi ir eleganti un gatavi dāvināšanai visos svētkos. Jūsu ērtībām izveidosim individuālu rožu kompozīciju tieši Jums!

Pasūtīt rozes ar piegādi Rīgā vai Jūrmalā, Jūs varat izmantot ziedu veikala pasūtījuma formu vai noformēt pasūtījumu telefoniski +371 20523707, kā arī varat izmantot Whatsapp vai uzrakstīt mums e-pastu.

Mēs strādājam visu diennakti, septiņas dienas nedēļā, bez brīvdienām. Rozes piegādājam uz mājām, biroju, vai arī citu Jums nepieciešamu piegādes vietu, ziedus Rīgas centrā piegādāsim bezmaksas.

Ja nezināt, kādu rožu pušķi izvēlēties, kurai rožu krāsai dod priekšroku, jautājiet mūsu padomu. Mēs piedāvāsim Jums vislabāko risinājumu Jūsu svētkiem. Sarkanās un baltās rozes stāstīs par mīlestību, romantiskām jūtām, dzeltenas vai rozā par maigumu un draudzīgumu. Neatkarīgi no tā, kuru puķu pušķi izvēlēsieties, tas iekaros saņēmēja sirdi. 

VIOLET.LV rožu piegāde Rīgā un Jūrmalā padarīs Jūsu svētkus neaizmirstamus.