Veikals izmanto sīkfailus, lai varētu uzlabot jūsu pieredzi mūsu veikalā.

Aizvērt
Rozes

Rozes

Showing 1 - 66 of 66 items
 • Ziedu pušķis - Svaigums
  Zpuskis15

  Ziedu pušķis - Svaigums. Pušķis veidots no rozēm, neļķēm, un alstromērijām, ziedu saņēmējam sniegs pacilātu un jauku noskaņojumu. Vasarīgais krāsu salikums priecēs gan saņēmēju, gan apkārtējos.

  33,40 €
 • Mini pārsteigums
  Fbox10

  Limonijas un rozes ir perfektā ziedu kombinācija. Tās lieliski papildina un izceļ viena otra un arī mini kastē spēj sniegt milzum daudz emociju ziedu saņēmējam. Ziedi priecēs dienām ilgi un jūs noteikti izpelnīsieties milzum daudz labu vārdu par pārsteigumu. 

  34,80 €
 • Rozā krūmu rozes
  Fbox42

  Kā vēl labāk izpaust savas jūtas, ja ne ar skaistu ziedu kompozīciju, skaistā ziedu kastē. Krūmu rozes ir kļuvušas par vienām no iecienītākajiem ziediem, kuras izvēlas ar vien vairāk cilvēku. Mēs esam parūpējušies, lai arī jūs varētu pārsteigt ikvienu. 

  34,80 €
 • Mazā krūmu rožu ziedu kaste
  Fbox35

  Efektīvās un skaistās krūmu rozes, lieliskā krāsainā kompozīcijā. Šis būs draudzīgs un rotaļīgs sveiciens gan sievietei, gan vīrietim visos svētkos. Izvēloties šādu ziedu sveicienu, Jūs noteikti nekļūdīgi pārsteigsiet ziedu saņēmēju. 

  37,20 €
 • Mazā ziedu kaste - Sarkanas rozes
  Fbox37

  Vai vēlies iepriecināt kādu sev īpašu cilvēku, pat bez īpaša notikuma? Mēs piedāvājam izvēlēties mazo ziedu kasti ar sarkanām rozēm un dekoratīvajiem augiem. Šis būs jauks un negaidīts pārsteigums ikvienam, lai iepriecinātu un padarītu saņēmēja dienu gaišāku un pozitīvāku. 

  39,80 €
 • Mini eikalipta un rožu bloom box
  Fbox24

  Svaigās, skaistās un izteiksmīgās rozes, kopā ar sulīgi zaļo un spilgto eikaliptu iepriecinās un pārsteigs. Eikalipts pārsteigs ar savu svaigo smaržu un rozes ar savu karalisko izskatu. Ideāla dāvana vārda dienā, dzimšanas dienā, izlaidumā, vai citos svētkos.

  39,80 €
 • Ziedu kaste - Pastelis
  Fbox39

  Skaistie pasteļkrāsas ziedi sasildīs ziedu saņēmēja sirdi. Šī ir piemērotākā ziedu kaste, kura iekļausies jebkurā interjerā un būs īstā dāvana dažādāko raksturu cilvēkiem. Šādi ziedi, maigās krāsu kombinācijās, nomierinās un iepriecinās jebkuru. Ļauj mīlestībai un priekam izdaiļot svētkus.

  39,90 €
 • Rožu pušķis - Mazais
  Roses22

  Rožu pušķis - Mazais. Skaists un elegants, bēšīgi rozā toņu rožu pušķis būs lielisks pārsteigums svētkos, gan mīļajiem, gan kolēģiem un sadarbības partneriem. 

  41,50 €
 • Ziedu kaste - Krēmīgas rozes
  Fbox14

  Maigie krēmkrāsas ziedi, kopā ar dzīvajiem un sulīgi zaļajiem dekoratīvajiem augiem, radīs patīkamu un mierīgu noskaņu. Šāda veida ziedu kompozīcija pasniegs mīļu un siltu sveicienu tās saņēmējam. Šāds ziedu pušķis novietots uz galda mājās vai ofisā, liks pasmaidīt ikvienam, kurš atradīsies telpā.

  42,90 €
 • Rožu pušķis - Mazais Mix
  Roses12

  Rožu pušķis - Mazais Mix. Rožu pušķis sastāv no 27 dažādu krāsu rozes, 40cm. Ietīts elegantā ietinamajā papīrā.

  43,50 €
 • Ziedu kaste - Krāsainas Rozes
  Fbox19

  Rožu krāsu sajaukums būs vasaras prieka iemiesojums, kas simbolizēs svaigumu un vieglumu. Tā nav nejaušība, ka ziedu valodā rozes nozīme ir karaliene, šāda saulaina krāsu gamma simbolizē veiksmi un bezgalīgu laimi. Šis kompaktais flower box izskatās apjomīgs un reprezentabls. Šī būs perfekta dāvana jautrām un enerģiskām personībām, un spēs iepriecināt kā...

  43,90 €
 • Ziedu kaste - Sarkanais mākonis
  Fbox6

  Ziedu kaste - Sarkanais mākonis, ir izsmalcināts un elegants sveiciens svētkos. Karmīnsarkanās rozes un melni elegantā cepuru kaste, kas papildināts ar skaistu sarkanu atlasa lentu. Šī ziedu kaste liks saņēmēja sirdij sisties straujāk. Lielisks veids, kā paust savas jūtas bez vārdiem. 

  44,90 €
 • Florista ziedu pušķis
  Zpuskis6

  Florista ziedu pušķis ir pēc jūsu izvēles izgatavots pušķis. Ir iespēja izvēlēties pušķi baltos, sārtos vai dzeltenos toņos, gan standarta izmēru, vidēju vai lielu. Šis pušķis būs elegants sveiciens šādos svētkos - izlaidums, kolēģu sveikšana, vārda diena, dzimšanas diena, sveiciens mīļam cilvēkam, raudzības un kristības.

  45,80 €
 • Rozes un krūmrozes
  Zpuskis 23

  Graciozu, krāšņu un saskanīgu rožu pušķis. Šis pušķis no rozēm un krūmrozēm dāvās skaistas un siltas sajūtas dzimšanas dienā vai vārda dienā. Lieliski un izturīgi ziedi jūsu mīļajiem svētkos.

  46,50 €
 • Rožu pušķis no 21 rozes - Sarkanais
  Roses1

  Rožu pušķis no 21 rozes - Sarkanais, tik ļoti elegants un skaists, visu laiku mīlētākais ziedu pušķis no sarkanām rozēm. Sarkanā krāsa simbolizē romantisku jūtu esamību un mīlestību. Sarkanās rozes atspoguļo arī skaistumu un pilnību.

  46,80 €
 • Mazā rozā rožu kaste
  Fbox22

  Maigie un romantiskie rozā rožu ziediņi ienesīs mīlestības enerģiju mājās. Pārsteigums, kas izdosies vienmēr. Neliels sveiciens jūsu mīļajiem svētkos vai ikdienā.

  46,80 €
 • Rožu pušķis - Maigums
  Zpuskis10

  Balto un gaišo krēmkrāsu pušķis ir universāla dāvana, ko katra sieviete novērtēs. Tāpat kā gaisīgs mākonis, tas izstaro elegantu izsmalcinātību. Rozes simbolizē uzmanību un aprūpi, krizantēmas vēstīs par sirsnību un gādību. Šis ziedu ansamblis demonstrē mīlestību. Neskatoties uz pušķa greznību, pušķis neizskatās uzmācīgs, gluži pretēji, tas ir skaists un...

  47,40 €
 • Rožu pušķis no 21 rozes - Sarkans un balts
  Roses24

  Rožu pušķis no 21 rozes - Sarkans un balts. Sarkani baltais rožu pušķis ziedu saņēmējam liks justies mīlētam un saprastam. Šāds ziedu pušķis būs pareizā izvēle dzimšanas dienās, kā arī citās ģimenes svētku dienās. 

  47,50 €
 • Rožu pušķis no 21 rozes - Sarkans un rozā
  Roses15

  Rožu pušķis no 21 rozes - Sarkans un rozā. Sarkanās rozes apvienojumā ar maigajām un romantiskajām rozā rozēm, ziedu saņēmējam nodos romantisku un jūtu pilnu vēstījumu. 

  47,50 €
 • Rožu pušķis no 21 rozes - Mix
  Roses6

  Rožu pušķis no 21 rozes - Mix, krāsains, pavasarīgs, jautrs un rotaļīgs ziedu pušķis. Rožu pušķis sastāv no baltām, sarkanām un dzeltenām rozēm, kuras ir apvienotas skaistā pušķī.

  47,50 €
 • Ziedu kaste - Romantika
  Fbox7

  Mazās krizantēmas, dekoratīvie augi un ziedu karalienes, rozes. Perfekta dāvana svētkos gan mīļotajai sievietei, gan ģimenes locekļiem vai tuviem draugiem. 

  47,80 €
 • Ziedu kaste - Daudzkrāsu krūmu rozes
  Fbox30

  Maigs un romantisks ziedu pušķis dāvanu kastē ir brīnišķīga dāvana mīļotajai. Skaista un harmoniska kompozīcija dos daudz pozitīvu emociju un priecēs tās saņēmēju gan ofisā, gan mājās. Daudzrāsu krūmu rozes radīs jautru un patīkamu noskaņojumu ziedu saņēmējam un ar savu interesanto izskatu, šīs rozes noteikti paliks saņēmēja atmiņā ilgu laiku.

  48,20 €
 • Ziedu pušķis - Eikalipts
  Zpuskis21

  Ziedu pušķis - Eikalipts, dažādu rožu pušķis, kas papildināts ar skaistajiem un svaigajiem eikalipta augiem. Šis pušķis ir svaiguma un krāsu pilns, kas būs lieliska dāvana vīrietim vai sievietei. Skaists un krāsains pušķis, kas sniegs vēl vairāk prieka, kāda īpašajā dienā. 

  48,50 €
 • Pušķis ar Rozēm un Limonijām 60cm
  Zpuskis20

  Rozes un limonijas rada skaistu un greznu ziedu pušķi. Rozes ar savām maigajām un trauslajām ziedlapām, līdzās daudzgadīgajām un izturīgajām limonijām rada krāšņu ziedu kompozīciju. Rozes un limonijas var piemeklēt dažādos krāsu toņos.

  48,60 €
 • Sarkanu, baltu un rozā rožu pušķis
  Roses4

  Baltās rozes simbolizē tikumību, rozā rozes mīlestību un sarkanās rozes kvēlas jūtas. Šis rožu pušķis būs lieliska dāvana, lai atzītos mīlestībā un izteiktu savai mīļotajai sievietei savas kvēlākās jūtas. Pārsteidziet mīļoto ar īstu sajūtu eksploziju un krāšņu rožu pušķi.

  49,60 €
 • Pušķis ar Baltām un rozā rozēm 60cm
  Roses5

  Mīlestības, pozitīva un sirsnīgu jūtu izpausmēm. Šis rožu pušķis atbilst visām jūsu vajadzībām. Vienmēr elegantas un karaliskās rozes, baltos un rozā toņos ļaus jums izpaust savas jūtas kādam īpašam cilvēkam viņu īpašajos svētkos. Dzimšanas dienā, vārda dienā, Māmiņdienā vai Valentīndienā.

  49,80 €
 • Mini rožu kaste
  Fbox8

  Paši skaistākie un izteiksmīgākie ziedi, kas sakārtoti skaistā ziedu kompozīcijā oriģinālajā cepuru kastē. Lai kādu iepriecinātu, nav nepieciešams īpašs iemesls. Pārsteidz un iedvesmo ziedu saņēmēju brīnišķīgai dienai. Sārtos un baltos toņos veidotā ziedu kaste, noteikti spēs nodot jūsu vēstījumu. 

  49,80 €
 • Rožu pušķis - Dažādu krāsu 60cm
  Roses14

  Nevarat izvēlēties skaistākās rozes, kāpēc gan neapvienot vairāku krāsu rozes vienā lieliskā ziedu pušķī? Mēs piedāvājam krāšņu ziedu pušķi, kas apvieno vairākas rožu krāsas. Šis būs īstais ziedu pušķis sievietei dzimšanas dienā, gada dienā vai steidzīgā ikdienā. Rozes vienmēr liek smaidīt, tādēļ ieprieciniet savu mīļoto jau šodien.

  50,80 €
 • Bloom Box - Rozes un Krūmrozes Mix
  Fbox2

  Sārtos un rozā toņos veidotais Bloom Box, kurš savu skaistumu un pilnību iegūst pateicoties rožu un krūmrožu sajaukums. Maigās un rotaļīgās krūmrozes piešķir šai ziedu kompozīcijai vieglumu un izsmalcinātību. 

  50,80 €
 • Oranžu rožu pušķis
  Roses21

  Oranžā krāsa vienmēr ir bijusi prieka un pozitīva pilna krāsa. Skaistais oranžo rožu pušķis spēs dāvāt saules siltumu pat lietainā dienā. Šis pušķis spēs atdzīvināt un ienest siltumu un prieku jebkurā mājoklī un cilvēku sirdī. Šis būs lielisks veids kā iepriecināt mīļoto sievieti, mammu vai darba kolēģi. Oranži ziedi būs piemēroti jebkuriem svētkiem.

  51,00 €
 • Ziedu kaste - Minimālists
  Fbox41

  Neziniet kā iepriecināt jūsu draugu vai mīļoto ar elegantu un izsmalcinātu ziedu kompozīciju? Mums ir tieši tas, ko jūs meklējat. Izsmalcināti balti ziedi, elegantā, melnā cepuru kastē. Šī ziedu kaste iederēsies ikvienā interjērā un telpā. Pārsteidziet ziedu saņēmēju ar neordināru un izsmalcinātu ziedu kompozīciju. 

  52,20 €
 • Dažādas rozes ar pistācijām
  Zpuskis 24

  Krāšņs, izsmalcināts un svaigs, dažādu rožu pušķis, kas papildināts ar pistāciju zariņiem būs rotaļīgs un svinīgs pušķis. Būs lieliski piemērots jauniem cilvēkiem dzimšanas dienās un vārda dienās.

  52,50 €
 • Ziedu kaste - Sārtais saulriets
  Fbox28

  Sārto un rozā toņu piesātināts, gaumīgs sveiciens svētkos. Ar saulrieta krāsām un siltumu pielietā ziedu kompozīcija nodos neaizmirstamu sveicienu svētkos. Šī ziedu kaste būs lieliska dāvana dzimšanas dienā, izlaidumā, gada dienā un citos nozīmīgos svētkos.

  54,20 €
 • Rožu pušķis no 21 rozes - Baltais
  Roses16

  Rožu pušķis no 21 rozes - Baltais. Baltas rozes tradicionāli izmanto kāzās un jaunu attiecību sākšanā. Baltas rozes ir arī gaišas piemiņas apliecinājums. Ar baltajām rozēm nevar kļūdīties – lai arī kādas jūtas dāvinātājs paustu, saņēmējs tās spēs novērtēt.

  54,50 €
 • Rožu pušķis - Maigi rozā 60cm
  Roses23

  Gaiši rozā ziedi radīs patīkamu svaigumu. Šāds pušķis ir patiesu un nevainojamu jūtu simbols. Dāvana, kas atklāj jūsu jūtas un nodomus.  Īpašais šarms, kas kompozīcijai piemīt, aizskars katras sievietes sirdi un nodos vēstījumu par jūsu jūtām. Pušķī nav nevajadzīgu detaļu - tikai skaistās rozā ziedu galvas uz koši zaļā ziedu kāta.

  54,70 €
 • Rožu pušķis no 21 rozes - Dzeltenais
  Roses7

  Rožu pušķis no 21 rozes - Dzeltenais. Gaišums, jautrība un prieks ir tas, kas nāk prātā, domājot par dzeltenām rozēm. Dzeltenās rozes rada siltas sajūtas. Dāvinot dzeltenās rozes, saņēmējs sajutīs draudzīgumu un prieku ar kuru jūs vēlaties dalīties.

  54,80 €
 • Rozīgi baltas krūmrozes
  Roses10

  Maiguma, viegluma un šarma pilns ziedu pušķis. Tajā ietverts viss vasaras rīta svaigums, kas ieslēpts to zīdainajās ziedlapiņās. Gaisīgi vieglais rožu mākonis iepriecinās izsmalcinātāko un romantiskākās dabas apveltīto ziedu saņēmēju. Neapšaubāmi, šī gaiši rozā un baltā krāsu gamma ir brīnišķīga dāvana jaunai sievietei, draudzenei, māsai vai meitai.

  54,80 €
 • Oranži dzeltenas krūmrozes
  Roses20

  Stilīgs dzeltenīgi oranžu krūmrožu pušķis būs eleganta un šarmanta dāvana. Šīs kompozīcijas vieglums tiek panākts, izmantojot siltas, jautras krāsas un smalkās krūmrozes. Ziedošu ziedu un pumpuru kombinācija rada dabiskumu un labākais ir tas, ka šāds pušķis priecēs dienām ilgi. Kompozīcija sniegs īpašu viegluma sajūtu, harmoniju, mieru un atklās jums...

  54,90 €
 • Violetas un Baltas Rozes
  Fbox32

  Violetu un baltu rožu kompozīcija ziedu kastē. Tradicionāli rozes ir simpātiju, jūtu, sirsnības, labestības un apbrīnas simbols. Izvēloties šos abus ziedu toņus jūs varat nodot jūsu sūtīto ziņu vēl skaistāk un izteiksmīgāk. Šī ziedu kompozīcija būs izteiksmīga un eleganta, katrs tās saņēmējs būs pārsteigts par šādu dāvanu.

  54,90 €
 • Ziedu pušķis - Brīvdiena
  Zpuskis 25

  Ziedu maigumā pasniegts lielisks noskaņojums. Ziedu pušķis Brīvdiena, būs pareizā izvēle tiem, kas vēlās pārsteigt savus tuviniekus ar mīlestības pilnu sūtījumu. Saskanīgās rozes un lizantes spēs nodot jūsu vēlamo sajūtu svētkos.

  55,50 €
 • Flower Box - Ziedu kokteilis
  Fbox13

  Krāsaini, koši un dzīvespriecīgi. Tieši šādus labu vēlējumus un sajūtas ziedu saņēmējam nodos šis oriģinālais flower box. Dažādi sezonālie ziedi, zaļos, sarkanos un pasteļtoņos apvienoti vienā lieliskā ziedu kompozīcijā, kas ir piemērota jebkuriem svētkiem. Elegantās rozes, rotaļīgās gerberas, eikalipts un dzīvespriecīgās krizantēmas būs ideāls īpašo...

  56,80 €
 • Ziedu pušķis - Lizantes
  Zpuskis14

  Ziedu pušķis - Lizantes, smalkās un trauslās lizantes, kopā ar spēcīgajām rozēm un dekoratīvajiem augiem, būs tiešām romantisks pārsteigums jūsu mīļotajam. Pušķis būs piemērots apsveikumiem izlaidumā, dzimšanas dienā un vārda dienā. 

  58,70 €
 • Rožu pušķis - Vasaras vakars
  Zpuskis18

  Aizraujošs, noslēpumains un elegants pušķis radīs romantisku noskaņu. Pušķa rozā nokrāsa simbolizē apbrīnu, aizkustinošu, tīru un nevainīgu mīlestību. Ziedu kompozīcijas priekšrocība ir tās daudzpusība. Pušķis būs piemērots gan jaunajai meitenei, gan nobriedušākai sievietei. Jaunietes novērtēs pušķa vieglumu un romantisko raksturu, bet sievietes apbrīnos...

  58,80 €
 • Ziedu kaste - Rozes un Krizantēmas
  Fbox25

  Šī ziedu kompozīcija būs piemērota jebkuriem dzīves svētkiem. Tā iepriecinās gan mīļoto, gan mammu, māsu un pat darba kolēģi.

  58,80 €
 • Flower Box ar sarkanām rozēm
  Fbox31

  Flower Box ar sarkanām rozēm - šie ziedi liks ziedu saņēmējam justies īpašam un mīlētam. Kā mēs zinām, sarkanā ir mīlestības un kaislību krāsa, ja vēlaties kādam atzīties jūtās, šī noteikti būs pareizā ziedu izvēle. Rožu skaits var mainīties, atkarībā no ziedu galvas izmēra.

  58,90 €
 • Flower Box ar baltām rozēm
  Fbox3

  Flower Box ar baltām rozēm - burvīga baltu rožu kompozīcija apaļas formas dāvanu kastē. Ja vēlaties pārsteigt, šī ir pareiza izvēle. Kompozīcija veidota no 19 rozēm, atkarībā no ziedu galvas izmēra, rožu skaits var nedaudz mainīties.

  59,50 €
 • Ziedu kompozīcija - Izlaidums
  Zpuskis11

  Oriģināls ziedu kokteilis. Maigās krūmu rozes, rozā rozes, kuras paildina spilgtās un krāšņās neļķes. Lielisku svaigumu šim pušķim piešķir pievienotie eikalipti un dekoratīvie augi. Šis ir lielisks, vasarīgs un rotaļīgs ziedu pušķis, kas būs ideāli piemērots izlaidumam. Šādu pušķi absolvents noteikti atcerēsies un pamanīs.

  61,80 €
 • Florista ziedu kastīte
  Fbox9

  Florista ziedu kastīte ir pēc jūsu izvēles izgatavota ziedu dāvana. Ziedu cepures kastē ir iespēja izvēlēties baltā, sārtā vai dzeltenos toņos, standarta izmēru, vidēju vai lielu. Šī romantiskā un elegantā ziedu dāvana priecēs visos iespējamos svētkos.

  62,80 €
 • Ziedu kompozīcija - Valsis
  Zpuskis2

  Šis ziedu pušķis ir drosmīgs un izaicinošs. Pušķis ir harmonisks un daudzpusīgs. Tajā atspoguļojas aizraujoša vēlme, emociju uguns un mīlestība.  Eikaliptu zariņi atsvaidzina un piešķir pušķim skaistu un spēcīgu smaržu. Šis skaistais un krāšņais ziedu pušķis ir īstā dāvana jūsu mīļotajai un vienīgajai sievietei.

  64,30 €
 • Bloom Box - Vasaras rīts
  Fbox4

  Sulīgs un spilgts bloom box krāsainu rožu, ranonkuļu un eikalipta maisījums radīs ziedu saņēmējam jautru un vasarīgu noskaņojumu. Šajā ziedu kastē apvienotie ziedi un krāsas veido pozitīvu nokrāsu - saulainu, siltu un vasarīgi svaigu.  Šajā Bloom Box nav nekā lieka, izņemot brīnišķīgus ziedus, ar pareizu noapaļotu formu, kas izveidota saskaņā ar ziedu...

  64,80 €
 • Ziedu kaste - Fantāziju mežs
  Fbox38

  Ziedu kaste - Fantāziju mežs. Vēlaties kādu iepriecināt ar pasakaini bagātīgu ziedu kompozīciju? Fantāziju mežs būs īstā izvēle, kas ļaus ziedu saņēmējam dienām priecāties par skaisto un smaržīgo  ziedu kasti, kas sastāv no dažādiem aktuālajiem sezonas ziediem. Šī iespaidīgā ziedu kompozīcija liks saņēmēja sirdij sisties straujāk.

  65,80 €
 • Flower Box - Sirds
  Fbox21

  Flower Box - Sirds. Burvīga baltu rožu kompozīcija sirds formas dāvanu kastē. Sirds formas ziedu kaste vienmēr būs aktuāla un iepriecinās jebkuru sirsniņu. Kompozīcija veidota no 27 rozēm, atkarībā no ziedu galvas izmēra, rožu skaits var nedaudz mainīties.

  65,90 €
 • Samta ziedu kaste - Debesmanna
  Fbox12

  Samta ziedu kaste - Debesmanna. Maigi gaistoša, apreibinošā un valdzinoša ziedu kompozīcija samta cepuru kastē. Rozīgi lillā rozes, kuru skaistumu papildina izsmalcinātā samta ziedu kaste, būs īstā dāvana sievietei. Ja jūs vēlaties paust savas jūtas un apliecināt jūsu mūžīgo mīlestību, šī ziedu kompozīcija palīdzēs jums paust jūsu jūtas.

  67,80 €
 • Ziedu kaste - Mednieks
  Fbox17

  Ziedu kaste - Mednieks. Lieliska dāvana svētkos vīrietim. Dažādu krāsu rozes, kuras papildina cēlā fazāna spalvas. Nedaudz mežonīgs, bet noteikti krāšņs sveiciens, kas iepriecinās jebkuru vīrieti viņa svētkos. Jā, arī vīrieši mīl saņemt ziedus svētkos un ar šādu dāvanu jūs noteikti izpelnīsietis vislabākos  pateicības vārdus un pārējo apbrīnu. 

  68,80 €
 • Flower box - Princesei
  Fbox40

  Flower box - Princesei ir ziedu kaste princesēm, kas veidota no dažādiem ziediem un rozēm, kas ieturētas līdzīgā krāsu gammā. Dekoratīvie augi šai ziedu kompozīcijai piešķir īpašu izsmalcinātības sajūtu. Šī noteikti būs pareizā izvēle brīnišķīgam pirmajam randiņam un Jūsu princesei. 

  73,90 €
 • Flower Box ar dažādu krāsu rozēm
  Fbox1

  Flower Box ar dažādu krāsu rozēm - burvīga rožu kompozīcija apaļas formas dāvanu kastē. Ja vēlaties pārsteigt, šī ir pareiza izvēle. Kompozīcija veidota no 37 dažādām rozēm, atkarībā no ziedu galvas izmēra, rožu skaits var nedaudz mainīties.

  81,90 €
 • Flower Box ar rozā rozēm
  Fbox18

  Flower Box ar rozā rozēm - burvīga rozā rožu kompozīcija apaļas formas dāvanu kastē. Ja vēlaties pārsteigt, šī ir pareiza izvēle. Kompozīcija veidota no 37 rozā rozes, atkarībā no ziedu galvas izmēra, rožu skaits var nedaudz mainīties.

  83,90 €
 • Flower Box - Mīlu
  Fbox5

  Flower Box - Mīlu. Kāds ir skaistākais veids, kā atzīties kādam jūtās? Protams, tie ir ziedi. Un nekas vairāk nepasaka Mīlu, kā sarkanu rožu ziedu kompozīcija, sirds formas ziedu kastē. Kompozīcija veidota no 37 rozēm, atkarībā no ziedu galvas izmēra, rožu skaits var nedaudz mainīties.

  88,90 €
 • 51 sarkana roze Rozes
  -10,00 €
  51 sarkana roze
  Roses18

  51 sarkana roze -iespaidīgais sarkano rožu klēpis atstātu bez vārdiem jebkuru šī pušķa saņēmēju. Lielisks dziļas mīlestības un cieņas apliecinājums.

  97,00 € 107,00 € -10,00 €
 • 51 rozā roze
  Roses17

  51 rozā roze - rozā krāsas roze piešķir laimes sajūtu, graciozitāti un apbrīnu. Eleganci, prieku un saldumu. Rozā rožu pušķis ir piesardzīgāks un maigāks veids, kā paust savu mīlestību.

  115,00 €
 • 51 balta roze
  Roses8

  51 balta roze - ar baltajām rozēm nevar kļūdīties – lai arī kādas jūtas dāvinātājs paustu, saņēmējs tās spēs novērtēt.

  121,00 €
 • 51 dzeltena roze
  Roses2

  51 dzeltena roze - gaišums, jautrība un prieks ir tas, kas nāk prātā, domājot par dzeltenām rozēm. Dzeltenās rozes rada siltas sajūtas. Dāvinot dzeltenās rozes, saņēmējs sajutīs draudzīgumu un prieku ar kuru jūs vēlaties dalīties.

  125,00 €
 • 101 sarkana roze Rozes
  -10,00 €
  101 sarkana roze
  Roses13

  101 sarkana roze - labākais mīļotas sievietes apsveikums! Iespaidīgais sarkano rožu pušķis atstātu bez vārdiem jebkuru pasaules sievieti. Lielisks dziļas mīlestības un cieņas apliecinājums. Jūsu sieviete to novērtēs. Lai garantētu Jums pēc iespējas svaigākas rozes, lūgums, pasūtīt vismaz divas dienas iepriekš.

  179,00 € 189,00 € -10,00 €
 • 101 balta roze
  Roses3

  101 balta roze - labākais apsveikums mīļotajai sievietei! Baltas rozes vienmēr tiek novērtētas un to daudzums, vēl jo vairāk. Lai garantētu Jums pēc iespējas svaigākas rozes, lūgums, pasūtīt vismaz divas dienas iepriekš. 

  191,00 €
 • 101 dzeltena roze
  Roses19

  101 dzeltena roze - saulains un draudzīgs rožu pušķis, ienesīs saules gaismu jebkurā telpā. Lai garantētu Jums pēc iespējas svaigākas rozes, lūgums, pasūtīt vismaz divas dienas iepriekš. 

  193,00 €
 • 101 rozā roze
  Roses9

  101 rozā roze - Maigi rozā krāsas piesātināts, mīlestības pilns sveiciens. Rozā krāsa ir mīlestības un harmonijas krāsa, tādēļ šis pušķis būs lielisks, lai mājās ienestu mieru un mīlestību. Rozā krāsa būs piemērota sveicieniem jebkurā gadalaikā. Lai garantētu Jums pēc iespējas svaigākas rozes, lūgums, pasūtīt vismaz divas dienas iepriekš.

  193,00 €

Rozes un rožu pušķi ar piegādi

Ziedu veikals VIOLET.LV piedāvā savā rožu piegādē izvēlēties rozes, kuras ir sieviešu mīļākie ziedi.  Pušķi, kuri ir veidoti no rozēm ir spilgti un romantiski. Rozes vienmēr rada apbrīnu, it īpaši, ja tās ir dāvinātas ar mīlestību. Tās var dāvināt gan vienā eksemplārā, gan arī dažādās kompozīcijās. Ja jums ir nepieciešams apsveikt savu mīļoto, māti, radiniekus, kolēģi, sadarbības partneri, tad iesakām pasūtīt rozes ar piegādi.

Rožu piegāde Rīgas centrā ir bezmaksas, pārējos Rīgas rajonos, kā arī Jūrmalā un citās Latvijas pilsētās tiek piemērota maksa par piegādi.

Ziedu veikala piedāvājumā ir:

 • Ziedu grozi ar rozēm;
 • Rozes ziedu kastē jeb flower box;
 • Sirds formas ziedu kastes;
 • Rožu pušķi: 51 roze, 101 roze;

Mūsu floristi izveidos skaistāko rožu pušķi piemeklējot svaigākos un skaistākos ziedus, lai iepriecinātu jūsu mīļotos cilvēkus un jums svarīgos notikumos. Mūsu ziedu veikals piedāvā arī citu krāsu un šķirņu rozes, par pieejamību un sezonas aktualitātēm, mēs jums paziņosim personīgi, pirms ziedu piegādes.

Mūsu rožu sortimentā ir dažāda garuma rozes: 40cm, 50cm, 60 cm un 90 cm. Ja ir kāda īpaša rožu šķirne vai ziedu garums, kuru vēlaties, lai mēs piegādājam jūsu mīļajam cilvēkam, lūgums pirms ziedu pasūtījuma noformēšanas sazināties ar VIOLET.LV interneta veikalu un kopā, mēs noteikti atradīsim jums piemērotāko un skaistāko rožu pušķi.

Mūsu interneta ziedu veikala VIOLET.LV atsaucīgais personāls izveidos rožu pušķi, kuru  jūsu mīļotie atcerēsies vēl ilgi. Skaistas un svaigas rozes noteikti padarīs jūsu svētkus krāšņākus.

Pasūtīt rozes un rožu pušķus Rīgā un Jūrmalā

VIOLET.LV floristi apgrezno savas veidotās kompozīcijas ar radošumu, skaistumu, oriģinalitāti un pievilcību. Visi pušķi ir eleganti un gatavi dāvināšanai visos svētkos. Jūsu ērtībām izveidosim individuālu rožu kompozīciju tieši Jums!

Pasūtīt rozes ar piegādi Rīgā vai Jūrmalā, Jūs varat izmantot ziedu veikala pasūtījuma formu vai noformēt pasūtījumu telefoniski +371 20523707, kā arī varat izmantot Whatsapp vai uzrakstīt mums e-pastu.

Mēs strādājam visu diennakti, septiņas dienas nedēļā, bez brīvdienām. Rozes piegādājam uz mājām, biroju, vai arī citu Jums nepieciešamu piegādes vietu, ziedus Rīgas centrā piegādāsim bezmaksas.

Ja nezināt, kādu rožu pušķi izvēlēties, kurai rožu krāsai dod priekšroku, jautājiet mūsu padomu. Mēs piedāvāsim Jums vislabāko risinājumu Jūsu svētkiem. Sarkanās un baltās rozes stāstīs par mīlestību, romantiskām jūtām, dzeltenas vai rozā par maigumu un draudzīgumu. Neatkarīgi no tā, kuru puķu pušķi izvēlēsieties, tas iekaros saņēmēja sirdi. 

VIOLET.LV rožu piegāde Rīgā un Jūrmalā padarīs Jūsu svētkus neaizmirstamus.