Rozes

Rozes

Showing 1 - 16 of 16 items
 • Rožu pušķis - Mazais
   

  Rožu pušķis - Mazais. Skaists un elegants, bēšīgi rozā toņu rožu pušķis būs lielisks pārsteigums svētkos, gan mīļajiem, gan kolēģiem un sadarbības partneriem. 

  41,50 €
 • Rožu pušķis - Mazais Mix
   

  Rožu pušķis - Mazais Mix. Rožu pušķis sastāv no 21 dažādu krāsu rozes, 60cm. Ietīts elegantā ietinamajā papīrā.

  43,50 €
 • Rožu pušķis no 21 rozes - Sarkanais
   

  Rožu pušķis no 21 rozes - Sarkanais, tik ļoti elegants un skaists, visu laiku mīlētākais ziedu pušķis no sarkanām rozēm. Sarkanā krāsa simbolizē romantisku jūtu esamību un mīlestību. Sarkanās rozes atspoguļo arī skaistumu un pilnību.

  46,80 €
 • Rožu pušķis no 21 rozes - Baltais
   

  Rožu pušķis no 21 rozes - Baltais. Baltas rozes tradicionāli izmanto kāzās un jaunu attiecību sākšanā. Baltas rozes ir arī gaišas piemiņas apliecinājums. Ar baltajām rozēm nevar kļūdīties – lai arī kādas jūtas dāvinātājs paustu, saņēmējs tās spēs novērtēt.

  47,50 €
 • Rožu pušķis no 21 rozes - Dzeltenais
   

  Rožu pušķis no 21 rozes - Dzeltenais. Gaišums, jautrība un prieks ir tas, kas nāk prātā, domājot par dzeltenām rozēm. Dzeltenās rozes rada siltas sajūtas. Dāvinot dzeltenās rozes, saņēmējs sajutīs draudzīgumu un prieku ar kuru jūs vēlaties dalīties.

  47,80 €
 • Rožu pušķis no 21 rozes - Sarkans un balts
   

  Rožu pušķis no 21 rozes - Sarkans un balts. Sarkani baltais rožu pušķis ziedu saņēmējam liks justies mīlētam un saprastam. Šāds ziedu pušķis būs pareizā izvēle dzimšanas dienās, kā arī citās ģimenes svētku dienās. 

  49,80 €
 • Rožu pušķis no 21 rozes - Sarkans un rozā
   

  Rožu pušķis no 21 rozes - Sarkans un rozā. Sarkanās rozes apvienojumā ar maigajām un romantiskajām rozā rozēm, ziedu saņēmējam nodos romantisku un jūtu pilnu vēstījumu. 

  49,80 €
 • Rožu pušķis no 21 rozes - Mix
   

  Rožu pušķis no 21 rozes - Mix, krāsains, pavasarīgs, jautrs un rotaļīgs ziedu pušķis. Rožu pušķis sastāv no baltas, sarkanas un dzeltenas rozes, kuras ir apvienotas skaistā pušķī.

  51,50 €
 • 51 sarkana roze
   

  51 sarkana roze -iespaidīgais sarkano rožu klēpis atstātu bez vārdiem jebkuru šī pušķa saņēmēju. Lielisks dziļas mīlestības un cieņas apliecinājums.

  107,00 €
 • 51 balta roze
   

  51 balta roze - ar baltajām rozēm nevar kļūdīties – lai arī kādas jūtas dāvinātājs paustu, saņēmējs tās spēs novērtēt.

  109,00 €
 • 51 dzeltena roze
   

  51 dzeltena roze - gaišums, jautrība un prieks ir tas, kas nāk prātā, domājot par dzeltenām rozēm. Dzeltenās rozes rada siltas sajūtas. Dāvinot dzeltenās rozes, saņēmējs sajutīs draudzīgumu un prieku ar kuru jūs vēlaties dalīties.

  109,00 €
 • 51 rozā roze
   

  51 rozā roze - rozā krāsas roze piešķir laimes sajūtu, graciozitāti un apbrīnu. Eleganci, prieku un saldumu. Rozā rožu pušķis ir piesardzīgāks un maigāks veids, kā paust savu mīlestību.

  109,00 €
 • 101 sarkana roze
   

  101 sarkana roze - labākais mīļotas sievietes apsveikums! Iespaidīgais sarkano rožu pušķis atstātu bez vārdiem jebkuru pasaules sievieti. Lielisks dziļas mīlestības un cieņas apliecinājums. Jūsu sieviete to novērtēs. Lai garantētu Jums pēc iespējas svaigākas rozes, lūgums, pasūtīt vismaz divas dienas iepriekš.

  189,00 €
 • 101 balta roze
   

  101 balta roze - labākais apsveikums mīļotajai sievietei! Baltas rozes vienmēr tiek novērtētas un to daudzums, vēl jo vairāk. Lai garantētu Jums pēc iespējas svaigākas rozes, lūgums, pasūtīt vismaz divas dienas iepriekš. 

  191,00 €
 • 101 dzeltena roze
   

  101 dzeltena roze - saulains un draudzīgs rožu pušķis, ienesīs saules gaismu jebkurā telpā. Lai garantētu Jums pēc iespējas svaigākas rozes, lūgums, pasūtīt vismaz divas dienas iepriekš. 

  193,00 €
 • 101 rozā roze
   

  101 rozā roze - Maigi rozā krāsas piesātināts, mīlestības pilns sveiciens. Rozā krāsa ir mīlestības un harmonijas krāsa, tādēļ šis pušķis būs lielisks, lai mājās ienestu mieru un mīlestību. Rozā krāsa būs piemērota sveicieniem jebkurā gadalaikā. Lai garantētu Jums pēc iespējas svaigākas rozes, lūgums, pasūtīt vismaz divas dienas iepriekš.

  193,00 €

Rozes un rožu pušķi ar piegādi

Ziedu veikals VIOLET.LV piedāvā savā rožu piegādē izvēlēties rozes, kuras ir sieviešu mīļākie ziedi.  Pušķi, kuri ir veidoti no rozēm ir spilgti un romantiski. Rozes vienmēr rada apbrīnu, it īpaši, ja tās ir dāvinātas ar mīlestību. Tās var dāvināt gan vienā eksemplārā, gan arī dažādās kompozīcijās. Ja jums ir nepieciešams apsveikt savu mīļoto, māti, radiniekus, kolēģi, sadarbības partneri, tad iesakām pasūtīt rozes ar piegādi.

Rožu piegāde Rīgas centrā ir bezmaksas, pārējos Rīgas rajonos, kā arī Jūrmalā un citās Latvijas pilsētās tiek piemērota maksa par piegādi.

Ziedu veikala piedāvājumā ir:

 • Ziedu grozi ar rozēm;
 • Rozes ziedu kastē jeb flower box;
 • Sirds formas ziedu kastes;
 • Rožu pušķi: 51 roze, 101 roze;

Mūsu floristi izveidos skaistāko rožu pušķi piemeklējot svaigākos un skaistākos ziedus, lai iepriecinātu jūsu mīļotos cilvēkus un jums svarīgos notikumos. Mūsu ziedu veikals piedāvā arī citu krāsu un šķirņu rozes, par pieejamību un sezonas aktualitātēm, mēs jums paziņosim personīgi, pirms ziedu piegādes.

Mūsu rožu sortimentā ir dažāda garuma rozes: 40cm, 50cm, 60 cm un 90 cm. Ja ir kāda īpaša rožu šķirne vai ziedu garums, kuru vēlaties, lai mēs piegādājam jūsu mīļajam cilvēkam, lūgums pirms ziedu pasūtījuma noformēšanas sazināties ar VIOLET.LV interneta veikalu un kopā, mēs noteikti atradīsim jums piemērotāko un skaistāko rožu pušķi.

Mūsu interneta ziedu veikala VIOLET.LV atsaucīgais personāls izveidos rožu pušķi, kuru  jūsu mīļotie atcerēsies vēl ilgi. Skaistas un svaigas rozes noteikti padarīs jūsu svētkus krāšņākus.

Pasūtīt rozes un rožu pušķus Rīgā un Jūrmalā

VIOLET.LV floristi apgrezno savas veidotās kompozīcijas ar radošumu, skaistumu, oriģinalitāti un pievilcību. Visi pušķi ir eleganti un gatavi dāvināšanai visos svētkos. Jūsu ērtībām izveidosim individuālu rožu kompozīciju tieši Jums!

Pasūtīt rozes ar piegādi Rīgā vai Jūrmalā, Jūs varat izmantot ziedu veikala pasūtījuma formu vai noformēt pasūtījumu telefoniski +371 20523707, kā arī varat izmantot Whatsapp vai uzrakstīt mums e-pastu.

Mēs strādājam visu diennakti, septiņas dienas nedēļā, bez brīvdienām. Rozes piegādājam uz mājām, biroju, vai arī citu Jums nepieciešamu piegādes vietu, ziedus Rīgas centrā piegādāsim bezmaksas.

Ja nezināt, kādu rožu pušķi izvēlēties, kurai rožu krāsai dod priekšroku, jautājiet mūsu padomu. Mēs piedāvāsim Jums vislabāko risinājumu Jūsu svētkiem. Sarkanās un baltās rozes stāstīs par mīlestību, romantiskām jūtām, dzeltenas vai rozā par maigumu un draudzīgumu. Neatkarīgi no tā, kuru puķu pušķi izvēlēsieties, tas iekaros saņēmēja sirdi. 

VIOLET.LV rožu piegāde Rīgā un Jūrmalā padarīs Jūsu svētkus neaizmirstamus.