Rozes ar piegādi

Rozes ar piegādi

Šeit ir 12 preces.
Showing 1 - 12 of 12 items

Rozes un rožu pušķi ar piegādi Rīgā un Jūrmalā

Ziedu veikals VIOLET.LV piedāvā savā rožu piegādē izvēlēties rozes, kuras ir sieviešu mīļākie ziedi.  Pušķi, kuri ir veidoti no rozēm ir spilgti un romantiski. Rozes vienmēr rada apbrīnu, it īpaši, ja tās ir dāvinātas ar mīlestību. Tās var dāvināt gan vienā eksemplārā, gan arī dažādās kompozīcijās. Rožu piegāde Rīgā ir bezmaksas, bet Jūrmalā tā izmaksās 15 eur.

Ja jums ir nepieciešams apsveikt savu mīļoto, māti, radiniekus, kolēģi, sadarbības partneri, tad iesakām pasūtīt rozes ar piegādi.

Ziedu veikala piedāvājumā ir:

  • Ziedu grozi ar rozēm;
  • Rozes ziedu kastē jeb flower box;
  • Sirds formas ziedu kastes;
  • Rožu pušķi: 51 roze, 101 roze;

Ziedu veikals piedāvā skaistas rozes un rožu pušķus ar kurjera piegādi

VIOLET.LV floristi apgrezno savas veidotās kompozīcijas ar radošumu, skaistumu, oriģinalitāti un pievilcību. Visi pušķi ir eleganti un gatavi dāvināšanai visos svētkos. Jūsu ērtībām izveidosim individuālu rožu kompozīciju tieši Jums!

Lai pasūtītu savam mīļajam cilvēkam rozes ar piegādi Rīgā vai Jūrmalā, Jūs varat izmantot ziedu veikala pasūtījuma formu vai zvanīt +371 20523707 un noformēt pasūtījumu telefoniski, kā arī varat izmantot Whatsapp vai uzrakstīt mums e-pastu.

Mēs strādājam visu diennakti, septiņas dienas nedēļā, bez brīvdienām. Rozes piegādājam uz mājām, biroju, vai arī citu Jums nepieciešamu piegādes vietu, Rīgas centrā piegādāsim bezmaksas.

Ja nezināt, kādu rožu pušķi izvēlēties, kurai rožu krāsai dod priekšroku, jautājiet mūsu padomu. Mēs piedāvāsim Jums vislabāko risinājumu Jūsu svētkiem. Sarkanās un baltās rozes stāstīs par mīlestību, romantiskām jūtām, dzeltenas vai rozā par maigumu un draudzīgumu. Neatkarīgi no tā, kuru puķu pušķi izvēlēsieties, tas iekaros saņēmēja sirdi. 

VIOLET.LV rožu piegāde Rīgā un Jūrmalā padarīs Jūsu svētkus neaizmirstamus.