Dāvanu kastes

Dāvanu kastes

Showing 1 - 12 of 12 items
 • Pārdomāta dāvana sievietei
  Giftbox8

  Pārdomāta dāvana sievietei - vēlies sarīkot jauku vakaru ar savu mīļoto, bet nezini ko uzdāvināt? Mēs varam piedāvāt pārbaudītu un skaistu veidu kā iepriecināt savu otru pusi. Lielisks pārsteigums un oriģināla dāvana. Varēsiet baudīt kādu īpašu dzērienu sveču gaismā un iepriecināt sevi ar īpašiem saldumiem. Un tas viss vienā lieliskā pārsteiguma kastē. Tā...

  37,90 €
 • Ziedi kastē
  Giftbox10

  Ziedi kastē - vēlies kādu pārsteigt ar ziediem, tomēr apnikuši jau ikdienišķie ziedu pušķi? Mums ir ideāls risinājums. Ziedu kaste, kas papildināta ar saldumiem, kuri garšos ikvienam. Skaists un oriģināls pārsteigums, kas paslēpts lieliskā dāvanu kastē, šī ir dāvana un ziedi - divi vienā.

  42,00 €
 • Ziedu kaste ar makarūniem
  Fbox 43

  Ziedu kaste ar makarūniem ir svinīgs un garšīgs pārsteigums. Dāvana mīļotajiem ik vienos svētkos. Gaumīgi sezonas ziedi, kas apvienoti ar saldu pārsteigumu skaistā cepuru kastē. Šis flower box ir viens no iecienītākajiem mūsu klientu vidū. Vienmēr liks pārsteiguma saņēmējam smaidīt.

  43,80 €
 • Sirds formas ziedu kaste ar makarūniem
  Fbox 44

  Sirds formas kaste ar makarūniem noteikti liks dāvanas saņēmēja sirdij sisties straujāk. Skaista, rotaļīga un krāsaina dāvana mīļotajiem svētkos. Dažādie sezonas ziedi kombinācijā ar krāsainajiem makarūniem, būs īstais sveiciens nozīmīgā svētku dienā.

  43,80 €
 • Dāvanu kaste ar makarūniem
  Giftbox6

  Dāvanu kaste ar makarūniem – eleganta un unikāla dāvanu kaste, kas būs piemērota jebkuriem svētkiem un dzīves situācijām. Romantiskam vakaram divvientulībā, Valentīndienas pārsteigumam, svinīgai pasēdēšanai kopā ar labāko draudzeni, jaukam pārsteigumam darba vietā vai jebkurai citai dzīves situācijai.

  45,00 €
 • Lieliska dāvana sievietei
  Giftbox4

  Lieliska dāvana sievietei - tā ir dāvanu kaste, kura būs perfekta jebkuriem svētkiem vai pārsteigumam. Pietiks meklēt vislabāko dāvanu, mēs to jau esam izveidojuši Jūsu vietā. Esam parūpējušies, lai Jūsu svētki būtu izdevušies. Ar šādu romantisku dāvanu kasti varat pat doties piknikā, viss nepieciešamais jau ir sarūpēts!

  59,00 €
 • Dāvanu kaste vīrietim
  Giftbox9

  Dāvanu kaste vīrietim vai sadarbības partnerim - eleganti melna vai balta kaste, zem kuras vāka slēpjas pārsteigums. Noslēpumaina un klasiska dāvana - pārbaudītas vērtības - kristāla vīna glāzes, zeltītās Ferrero Roche konfektes un rozes. Iepriecini savu mīļoto vīrieti vai sadarbības partneri ar šo eleganto pārsteigumu jau šodien.

  81,00 €
 • Romantisks pārsteigums
  Giftbox5

  Romantisks pārsteigums - dāvana, kurā par visu ir padomāts. Mēs esam parūpējušies, lai saņēmējs gūtu neaizmirstamus mirkļus. Ikvienam patīk ziedi un saldumi, tieši šāda dāvana, elegantā iesaiņojumā, liks Jūsu mīļotajam cilvēkam smaidīt visas dienas garumā. 

  89,00 €
 • Oriģināla dāvana sievietei
  Giftbox1

  Oriģināla dāvana sievietei - elegants minimālisms, kas iepriecinās ik vienu šīs oriģinālās dāvanas saņēmēju. Rozes Jūsu vietā nodos emocijas bez vārdiem. Gardās Fererro Rocher šokolādes konfektes noteikti priecēs saņēmēju, baudot kādu dzērienu skaistajās kristāla glāzēs. Lai kādu pārsteigtu nevajag daudz, tik vien kā pareizu kombināciju - šī dāvanu kaste...

  95,00 €
 • Dāvanu kaste ar 19 rozēm
  Giftbox2

  Dāvanu kaste ar 19 rozēm –  plāno pārsteigt savu mīļoto ar romantisku vakaru divvientulībā vai iepriecināt Valentīndienā? Klāt šai elegantajai dāvanu kastei ir pievienotas 19 rozes: jūtu, sirsnības un mīlestības simbols. Dāvinot rozes, Jums tiek garantēts, ka tās iepriecinās adresātu un Jūs dzirdēsiet entuziasmu un pateicības vārdus. Tā būs lieliska...

  95,90 €
 • Par visu padomāts
  Giftbox3

  Par visu padomāts - tā ir dāvanu kaste, kas apvieno visu nepieciešamo vienā komplektā. Sarkanas rozes, zeltainais Ferrero Rocher, Raffaello, vīna glāzes un aromātisku sveci. Nosūtot šādu pārsteigumu, mēs garantējam ka tā saņēmējam nebūs ne jausmas, kas slēpjas šajā dāvanu kastē, radot vēl lielāku prieku, atverot dāvanu. 

  97,00 €
 • Valentīndienas dāvana
  Giftbox7

  Valentīndienas dāvana - karalisks pārsteigums mīļotajai sievietei. Vai jūsu mīļotajai patīk romantiski vakari? Ja atbildē ir "Jā!", tad šī dāvanu kaste ir tas, kas nepieciešams. Gards dzēriens sajūtu piešķiršanai, smaržīga svece atmosfēras radīšanai, šokolādes konfektes saldumam, lieliskas kristāla glāzes un rozes, kas burvīgi noslēdz šo lielisko dāvanu...

  99,00 €

DĀVANU KASTES AR PIEGĀDI RĪGĀ UN LATVIJĀ

Dāvanas vienmēr it bijis īpašs veids, kā stiprināt attiecības, dāvāt prieku un pozitīvas emocijas svētkos, vai kādos romantiskos mirkļos. Dāvanas izdaiļo mūsu dienu un nav jābūt īpašam iemeslam, lai mēs vēlētos pārsteigt savus mīļos un tuvos arī ikdienā. Mums visiem vienmēr ir paticis saņemt dāvanas svētkos, tieši tādēļ mēs zinām cik svarīga ir pareizās dāvanas izvēle. Ja jums ir aptrūkušās idejas, kā iepriecināt un pārsteigt svētkos ar interesantu un oriģinālu dāvanu, mums ir vairāki varianti, no kuriem izvēlēties sev piemērotāko.

Pasūtot  dāvanu kasti ar piegādi Rīgā un Latvijā, Jūs dāvāsiet ilgstošas un neizmirstamas sajūtas dāvanas saņēmējam. Šīs dāvanu kastes sniedz Jums oriģinālu iespēju apsveikt tuvākos un mīļakos cilvēkus svētkos.

 

DĀVANA SIEVIETEI UN VĪRIETIM

Dāvanu kastes būs ideāla dāvana gan sievietēm, gan vīrietim. Ar mūsu dāvanām Jūs nevarat kļūdīties.  

Pasūtot šo dāvanu kasti, jums ir iespēja komplektēt tās sastāvu pēc savām vēlmēm. Varat izvēlēties dāvanu kasti gan komplektā ar ziediem, gan bez tiem. Varat pievienot vairāk saldumus, vīna glāzes, mainīt ziedu krāsu, izvēlēties krāsu kastei un daudz ko citu.

Pasūtiet dāvanu kasti kā ideālu pārsteigumu dzimšanas dienā, 8.martā, Valentīndienā, Māmiņdienā, izlaidumā vai jebkuros citos Jūsu izvēlētajos svētkos.

Mūsu ziedu veikals zina cik grūti ir izvēlēties lielisku dāvanu svētkos, tādēļ par ideju un izpildījumu mēs jau esam parūpējušies, Jums atliek tikai izvēlēties sev tīkamāko variantu.

Mēs parūpēsimies par pārsteiguma momentu un smaidu Jūsu mīļoto sejās visas dienas garumā.

Par jebkuriem jautājumiem vai izmaiņām dāvanu kastes sastāvā, lūgums pirms tam zvanīt +371 20523707, mūsu laipnie floristi noteikti Jums ieteiks labāko un optimālāko dāvanu sievietei vai vīrietim. Ziedu kurjers Rīgas centrā piegādās ziedus bezmaksas. Ziedu veikals piegādās ziedus gan darba dienās, gan brīvdienās. Ziedu piegāde svētdienās iepriekš zvanot uz VIOLET.LV interneta ziedu piegādes veikalu.