Ziedu grozi

Ziedu grozi

Showing 1 - 8 of 8 items
 • Ziedu grozs - Krāsainais
  FlBask1

  Ziedu grozs - Krāsainais, šī kompozīcija sastāv no gerberām, kuras simboliski tiek asociētas ar skaistumu, nevainību un skaidrību. Košo krāsu un pievilcīgo ziedu dēļ, gerberas ir iecienīta izvēle ar ko iepriecināt to saņēmēju.

  65,90 €
 • Ziedu grozs - Gaišais
  FlBask7

  Ziedu grozs - Gaišais, šis ziedu grozs nodos pavasarīgi siltus sveicienus ziedu saņēmējam jebkurā gadalaikā. Burvīga dažādu ziedu kompozīcija apaļas formas grozā. Ja vēlaties pārsteigt, šī būs laba un pareiza izvēle. Kompozīcija veidota no dažādiem ziediem.

  68,90 €
 • Ziedu grozs - Jaukais
  FlBask5

  Ziedu grozs - Jaukais, burvīga dažādu ziedu kompozīcija apaļas formas grozā. Ja vēlaties pārsteigt, šī ir pareiza izvēle. Kompozīcija veidota no dažādiem ziediem un rozēm. Elegants, siltuma un romantisku noskaņu pilns sveiciens.

  82,30 €
 • Ziedu grozs ar 39 rozēm
  FlBask8

  Ziedu grozs ar 39 rozēm - burvīga rožu kompozīcija apaļas formas grozā. Ja vēlaties pārsteigt, šī ir pareiza izvēle. Kompozīcija veidota no 39 rozēm, atkarībā no ziedu galvas izmēra, rožu skaits var nedaudz mainīties.

  89,90 €
 • Ziedu grozs - Tulpes Ziedu grozi Ziedu grozs - Tulpes Ziedu grozi
  Nav pieejams!
  Ziedu grozs - Tulpes
  FlBask4

  Ziedu grozs - Tulpes, pavasarīga tulpju kompozīcija apaļas formas grozā. Ja vēlaties pārsteigt, šī būs laba izvēle. Kompozīcija veidota no tulpēm.

  123,90 €
 • Ziedu grozs - Gerberas
  FlBask2

  Ziedu grozs - Gerberas, tā ir jauka gerberu kompozīcija apaļas formas grozā. Ja vēlaties pārsteigt, šī ir pareiza izvēle. Kompozīcijas krāsainums Jūs pārsteigs.

  125,70 €
 • Ziedu grozs ar 51 rozi
  FlBask6

  Ziedu grozs ar 51 rozi, tā sastāvā ir rozes, kuras simbolizē piedošanu, veselību, jaunību, draudzību un veiksmi. Rozes noteikti nodos tā saņēmējam īsto vēstījumu. Kompozīcija veidota no 51 rozes, atkarībā no ziedu galvas izmēra, rožu skaits var nedaudz mainīties.

  181,90 €
 • Ziedu grozs ar 71 rozi
  FlBask3

  Ziedu grozs ar 71 rozi, pat senajā Ēģiptē un grieķu mitoloģijā roze saistījās ar sievišķo kaisli, skaistumu un iedvesmas avotu. Rozes noteikti nodos tā saņēmējam īsto vēstījumu. Kompozīcija veidota no 71 rozes, atkarībā no ziedu galvas izmēra, rožu skaits var nedaudz mainīties.

  225,90 €

Ziedu grozi ar kurjera piegādi visā Latvijā

Ziedu piegāde Rīgā un Jūrmalā VIOLET.LV, piedāvā Jums simpātijas pilnus ziedu grozus. Ziedu grozs ir dāvana, ar kuru Jūs varat cilvēku uzmundrināt, likt tam smaidīt un likt atcerēties par Jums. Ziedu grozi ir mīlestības pilni, tie uzlabo garastāvokli. Ziedu veikals veido ziedu grozus no svaigiem un smaržojošiem ziediem, tie piepildīs visu telpu ar savu aromātu. Ziedu grozs ir alternatīva dāvana ziedu pušķim, tas ir veids kā atšķirties un to var izmantot jebkuru svētku atzīmēšanai. Mūsu ziedu kurjers piegādās Jūsu izvēlēto ziedu grozu līdz saņēmējam, lai kur arī tas atrastos - birojā, mājās, slimnīcā, lidostā.

Ziedu piegāde Rīgā un Jūrmalā VIOLET.LV, piedāvā plašu ziedu grozu klāstu ar ziedu kurjera piegādi. Ziedu grozus kārtojam no dažādiem ziediem, izveidojot oriģinālas kompozīcijas. Pēc individuāla pasūtījuma varam izveidot augļu grozu, konfekšu grozu, mīksto mantiņu grozu.

Pasūtīt ziedu grozus ar kurjera piegādi

Ja vēlaties pārsteigt, pasūtiet ziedu grozus ar kurjera piegādi, tas ir ērti un mūsdienīgi. Par ziedu piegādi var samaksāt skaidrā naudā vai arī izmantojot Paysera interneta maksājumus.

Pasūtot ziedus no VIOLET.LV ziedu veikala, Jūs iegūsiet:

 • Neaizmirstamu dāvanu;
 • Svaigus ziedus;
 • Savlaicīgu piegādi, ja nepieciešams arī nakts stundās.

Ziedu piegāde Rīgas centrā ir bezmaksas. Ziedu kurjers nakts stundās ir maksas pakalpojums - 20 eur, pie Jūsu esošā rēķina un piegādes izmaksām. Ziedu kurjers piegādā pasūtījumu uz jebkuru adresi Rīgas un Jūrmalas robežās, ja vēlaties pasūtījumu nogādāt uz citu pilsētu, iesakam sazināties ar mūsu ziedu veikalu un precizēt piegādes izmaksas. Mēs strādājam visu diennakti, bez brīvdienām.