Kafija

Showing 1 - 6 of 6 items
 • Kafija LAVAZZA ESPRESSO 250gr
  Kaf4

  Kafija LAVAZZA ESPRESSO 250gr - šis maisījums ir izgatavots no 100% īpaši atlasītām Arabica pupiņām. Pupiņas rada pilnvērtīgu, intensīvi aromātisku garšu, kas padara to par vislabāko espresso kafiju jebkurā diennakts laikā. INTENSITĀTE 5

  9,90 €
 • Kafija LAVAZZA CLUB 250gr
  Kaf5

  Lieliska kafija ar intensīvu garšu, kafija Lavazza Club 250gr ir labākās Latīņamerikas arābu pupiņu maisījums. Lēna cepšana kopā ar Lavazza pieredzi rada īpaši gardu kafiju. INTENSITĀTE 6

  10,40 €
 • Kafija DAVIDOFF FINE AROMA 250gr
  Kaf2

  Kafija DAVIDOFF FINE AROMA 250gr - Centrālās un Dienvidamerikas Arabica pupiņas, rūpīgi izvēlētas labākās kafijas pupiņas. Šī kafija ir vienlaicīgi maiga un ar raksturu, aromāts un garša Jūs pārsteigs. Kafija DAVIDOFF FINE AROMA 250gr piemīt garšīgs skābums, un tas ir ideāls jebkura veida kafijas pagatavošanai. Šis maisījums ir laba izvēle tiem, kuri...

  12,90 €
 • Kafija DAVIDOFF RICH AROMA 250gr
  Kaf1

  Kafija DAVIDOFF RICH AROMA 250gr - satriecošs austrumu Āfrikas un Dienvidamerikas pupiņu apvienojums, ar kuru palīdzību ir izveidots pilnvērtīgs kafijas maisījums ar intensīvu un greznu aromātu. Kafija DAVIDOFF RICH AROMA 250gr ir katra kafijas mīļotāja saldākais sapnis, kuru varētu baudīt mūžīgi. Kafijas krēmīgās putas un garša ir fantastiska.

  12,90 €
 • Kafija ILLY ESPRESSO 250gr
  Kaf3

  Kafija ILLY ESPRESSO 250gr - bagāts un sabalansēts aromāts ar karameļu un šokolādes notīm. Rūpīgi atlasītas arabica kafijas pupiņas, kuras dod šo satriecošo garšu un priecēs Jūs katru dienu. Aromātā Jūs arī sajutīsiet svaiga un salda medus un svaigi grauzdētas maizes notis. Baudot kafiju ILLY ESPRESSO 250gr iepakojumā Jūs sajutīsiet patiesās Itālijas garšu.

  13,90 €
 • Papildus cena
  GreetCardprice

  Papildus cena - šī nav prece, kura ir domāta pasūtīšanai, tā ir papildus opcija, kur iespējams pievienot papildus samaksu par kādu pakalpojumu.

  20,00 €

Kafija un šokolāde, kas var būt labāks?

Nākamajā reizē, kad izbaudīsiet kādu šokolādes gabaliņu, mēs iesakām, nejusties tik vainīgiem, un ļauties tam jaukajam momentam, kuru sniedz šokolāde. Neskatoties uz šokolādes esošo kaloriju daudzumu, šokolādei ir daudz ieguvumi veselības jomā.

Fakti par šokolādi!

 • Visā pasaulē šokolāde tiek baudīta katru dienu, un lielos daudzumos. 
 • Tiek uzskatīts, ka šokolāde satur augstu antioksidantu līmeni.
 • Šokolāde var samazināt holesterīna līmeni un palīdz saglabāt atmiņu labāku.
 • Šokolāde satur daudz kaloriju, kas var būt liels mīnuss tievējošiem cilvēkiem.
 • Cilvēkiem, kuri vēlas zaudēt vai saglabāt svaru, šokolāde jāēd tikai nelielos daudzumos.

Šokolāde satur antioksidantus, kuri nes labumu veselībai. Jo augstāks ir kakao saturs šokolāde, jo labāka un vērtīga tā tiek uzskatīta. Tumšā šokolāde var saturēt mazāk tauku un cukura. Mēs iesakām izvēlēties tieši tādu šokolādi, kuras sastāvā ir pēc iespējas lielāks kako daudzums.