Piedāvājumi korporatīvajiem klientiem  

1 variants.

Nekad neaizmirsti un vienmēr esi laikā, mēs par to parūpēsimies. Darbinieku, klientu, sadarbības partneru sveikšana svētkos izmantojot ziedu kurjeru.

Viss kas mums nepieciešams ir darbinieku un/vai sadarbības partneru svētku kalendārs: norādot svētku datumus, kuros Jūsu uzņēmums vēlas nosūtīt apsveikumu: dzimšanas diena, Ziemassvētki, Jaunais gads, 8. marts kā arī visi citi svētki pēc Jūsu izvēles. Mūsu ziedu kurjers piegādās ziedus Rīgā un Jūrmalā, neprasot no jums citu iesaistīšanos. 

Jums ir iespēja iepriekš izvēlēties apsveikumu, ziedu pušķi  vai dāvanu no ziedu veikala kataloga vai arī uzticēt izvēli mūsu floristiem par Jūsu izvēlēto budžetu.

Jums ir iespēja atcelt vai mainīt ziedu piegādi kā pieteikt jaunus apsveikuma datumus iepriekš vienojoties ar VIOLET.LV ziedu veikalu.

Ziedu veikals piedāvā apsveikt sadarbības partnerus

2 variants. 

Biroja telpu, viesnīcu, restorānu un citu telpu noformēšana. 

Mēs piedāvājam vairākus risinājumus Jūsu biroja dekorēšanai un noformēšanai ar ziediem, balstoties uz Jūsu uzņēmuma darbības veidu, interjera stilu, vēlmēm un budžetu.

Jūs varat izvēlēties ziedu dekorēšanas biežumu.

Ziedu piegāde Rīgā un Jūrmalā parūpēsies par telpu dekorēšanu

Ziedu veikals VIOLET.LV piegādās Jums svaigus un oriģinālus ziedu pušķus un kompozīcijas, kuras patīkami priecēs Jūs un Jūsu darbiniekus.