Korporatīvajiem klientiem  

Kopīgi ar Jums izstrādāsim un izveidosim piemērotāko un efektīvāko piedāvājumu

1 variants.

Risinājumi korporatīvajiem klientiem kā apsveikt Jūsu kolēģus un sadarbības partnerus!

Nekad neaizmirsti un vienmēr esi laikā, par to parūpēsimies mēs! Darbinieku, klientu, sadarbības partneru sveikšana svētkos izmantojot ziedu kurjeru.

Viss kas mums nepieciešams ir darbinieku un sadarbības partneru svētku kalendārs: norādot svētku datumus, kuros Jūsu uzņēmums vēlas nosūtīt apsveikumu: dzimšanas diena, Ziemassvētki, Jaunais gads, 8. marts kā arī visi citi svētki pēc Jūsu izvēles. Mūsu ziedu kurjers piegādās ziedus Rīgā un Jūrmalā vai kādā citā Latvijas pilsētā, neprasot no jums citu iesaistīšanos. 

Jums ir iespēja iepriekš izvēlēties apsveikumu, ziedu pušķi  vai dāvanu no ziedu veikala kataloga vai arī uzticēt izvēli mūsu floristiem par Jūsu izvēlēto budžetu. Vai arī kopīgi ar jums izstrādāsim un izvēlēsimies ziedus, ziedu kompozīcijas, vai personalizētas dāvanas pēc jūsu izvēles, ziedu sezonalitātes un krāsu gammas. 

Jums ir iespēja atcelt vai mainīt ziedu piegādi kā pieteikt jaunus apsveikuma datumus iepriekš vienojoties ar VIOLET.LV ziedu veikalu.

variants. 

Korporatīvo klientu BIROJA TELPU, VEIKALU, KAFEJNĪCU  VAI CITU TELPU DEKORĒŠANA.

Biroja telpu, viesnīcu, restorānu un citu telpu noformēšana atbilstoši jūsu prasībām un budžetam. 

Mēs piedāvājam vairākus risinājumus korporatīvo klientu biroja dekorēšanai un noformēšanai ar ziediem, balstoties uz Jūsu uzņēmuma darbības veidu, interjera stilu un vēlmēm. Kopīgi ar mūsu floristiem izstrādāsim jums vislabāko un piemērotāko variantu, lai jūsu darba telpas vienmēr sniegtu īpašu gaisotni. 

Jūs varat izvēlēties ziedu dekorēšanas biežumu un apjomu pēc vajadzības.

Ziedu veikals VIOLET.LV piegādās Jums svaigus un oriģinālus ziedu pušķus un kompozīcijas, kuras patīkami priecēs Jūs un Jūsu darbiniekus visa gada garumā.