Saldumi

Showing 1 - 8 of 8 items
 • Konfektes RAFFAELLO 150gr
  Sal1

  Konfektes RAFFAELLO 150gr ir perfekts kokosriekstu un mandeļu salikums, kuru ir iecienījuši visā pasaulē. Šīs ir romantisko cilvēku konfektes, kuras tiek dāvinātas mīļotajai sievietei. Konfektes RAFFAELLO 150gr liks atplaukt Jūsu jūtām.

  6,90 €
 • Konfektes FERRERO ROCHER 200gr
  Sal5

  Konfektes FERRERO ROCHER 200gr ir fantastiks garšas piedzīvojums, kuru veido kraukšķīgs un zeltains lazdu rieksts, maigi krēmīgs riekstu pildījums un kraukšķīgi vafeles gabaliņi ar kuriem konfekte ir apviļāta. Šo garšas salikumu ir baudījuši visi saldumu cienītaji. Konfektes FERRERO ROCHER 200gr ir jābauda visos svētkos un labos mirkļos.

  9,90 €
 • Makarūni Poppies
  Sal6

  Makarūni Poppies - Garšīgs, jauks, viegls un trausls deserts: šis klasiskais franču virtuves kodiena lieluma kārums ir populārs visā pasaulē! Šie apburošie mandeļu bezē cepumi ir jautrā krāsā, ar daudzām mīļotajām garšām un apburoši kraukšķīgu, bet košļātu tekstūru. Tie ir piepildīti ar jūsu iecienīto pildījumu un izsmalcināto Parīzes garu tieši uz jūsu...

  13,90 €
 • Konfektes FERRERO ROCHER 300gr
  Sal4

  Konfektes FERRERO ROCHER 300gr - pasaules gardākais piedzīvojums ar kraukšķīgu lazdu riekstu un maigu šokolādes pildījumu. Šis garšas salikums liks Jums atcerēties dzīves saldākos mirkļus un emocijas. Konfektes FERRERO ROCHER 300gr tā ir labākā izvēle.

  14,90 €
 • Konfektes TOFFIFEE 400gr
  Sal3

  Konfektes TOFFIFEE 400gr - izsmalcināts garšas piedzīvojums, kurš neliks Jums vilties. Tas ir garšas savienojums, kuru apvieno kraukšķīgs lazdu rieksts, perfekta karamele, maigs krēms un šokolādes pieskāriens. Konfektes TOFFIFEE 400gr ir jauns atklājums saldumu pasaulē.

  14,90 €
 • Konfektes MERCI finest selection 400gr
  Sal2

  Konfektes MERCI finest selection 400gr - gardums, kas izgatavots no pasaules labākajām sastāvdaļām, šis ir piedzīvojums visiem šokolādes mīlētājiem. Konfektes MERCI finest selection 400gr - pieci dažādi garšas salikumi.

  15,90 €
 • Saldumu komplekts - Eklēri
  Sal7

  Saldumu komplekts - Eklēri, pievieno savam ziedu pušķim vai ziedu kastei saldu pārsteigumu. Eklēri būs perfekts papildinājums ziediem un ļaus jūsu mīlotajiem izbaudīt savu svētku dienu. 

  15,90 €
 • Papildus cena
  GreetCardprice

  Papildus cena - šī nav prece, kura ir domāta pasūtīšanai, tā ir papildus opcija, kur iespējams pievienot papildus samaksu par kādu pakalpojumu.

  20,00 €

Saldumu piegāde - ko izvēlēties?

Gaišās vai piena šokolādes ražotāji apgalvo, ka viņu produkts ir labāks veselībai, jo tajā ir piens, un piens nodrošina olbaltumvielu un kalciju. Tumšās šokolādes atbalstītāji norāda uz augstāku dzelzs saturu un antioksidantu. Jo tumšāka ir šokolāde, jo augstāka ir kakao koncentrācija, un augstāks ir antioksidantu saturs.

VIOLET.LV piedāvā savā ziedu piegādē izvēlēties kādu no mūsu dāvanām - kafiju vai šokolādi. Lēta ziedu piegāde Rīgā un ātra ziedu piegāde Jūrmalā.

VIOLET.LV parūpēsies par ziedu piegādi!