Saldumi

Šeit ir 5 preces.
Showing 1 - 5 of 5 items
 • Konfektes FERRERO ROCHER 200gr

  FERRERO ROCHER 200gr Ferrero Rocher piedāvā kontrastējošu slāņu unikālo garšas pieredzi: veselu kraukšķīgu lazdu riekstu sirdī, garšīgu krēmīgu lazdu riekstu pildījumu, kraukšķīgus šokolādes apvalkos apceptus vafeles apvalkus un viegli grauzdētus gabaliņus.

  8,90 €
 • Konfektes FERRERO ROCHER 300gr

  FERRERO ROCHER 300gr Konfekšu kārba Ferrero Rocher piedāvā kontrastējošu slāņu unikālo garšas pieredzi: veselu kraukšķīgu lazdu riekstu sirdī, garšīgu krēmīgu lazdu riekstu pildījumu, kraukšķīgus šokolādes apvalkos apceptus vafeles apvalkus un viegli grauzdētus gabaliņus. 

  12,90 €
 • Konfektes MERCI finest selection 400gr

  MERCI finest selection 400gr Klasiskie Merci - piecas rūpīgi atlasītas šokolādes šķirnes, kas izgatavotas no vislabākajām sastāvdaļām: lielā šķirne, piena šķirne, tumši šķirne, kraukšķīgā mandeļu šķirne un Mousse au Chocolat šķirne.

  14,90 €
 • Konfektes RAFFAELLO 150gr

  RAFFAELLO 150gr Raffaello ir sfēriska kokosriekstu un mandeļu konfekte, kuru ražotājs Ferrero SpA 1990. gadā nonāca tirgū. Kopējais mandeļu saturs ir 8% no svara un kopējais kokosriekstu saturs ir 23,5%. Pralinas iekļāva sfērisku vafeļu, kas piepildīts ar baltu pienu un baltu blanšētu mandelēm.

  5,90 €
 • Konfektes TOFFIFEE 400gr

  TOFFIFEE 400gr Toffifee ir kaut kas visiem: kraukšķīgs lazdu rieksts delicious karameļu čaumalā, gluda un krēmveida nuga, kā arī bagātīgas šokolādes piliens.

  10,90 €

Kādu šokolādi izvelēties - gaišo vai tumšo šokolādi?

Gaišās vai piena šokolādes ražotāji apgalvo, ka viņu produkts ir labāks veselībai, jo tajā ir piens, un piens nodrošina olbaltumvielu un kalciju. Tumšās šokolādes atbalstītāji norāda uz augstāku dzelzs saturu un antioksidantu. Jo tumšāka ir šokolāde, jo augstāka ir kakao koncentrācija, un augstāks ir antioksidantu saturs.

VIOLET.LV piedāvā savā ziedu piegādē izvēlēties kādu no mūsu dāvanām - kafiju vai šokolādi. Lēta ziedu piegāde Rīgā un ātra ziedu piegāde Jūrmalā.

VIOLET.LV parūpēsies par ziedu piegādi!