Ziedu pušķi

Ziedu pušķi

Showing 1 - 16 of 16 items
 • Ziedu pušķis - Krizantēmas
   

  Ziedu pušķis - Krizantēmas, krāsainais ziedu pušķis veidots no dažādu krāsu 11 krizantēmu ziediem. Šis būs jauks un rotaļīgs sveiciens dažnedažādākajos svētkos.

  24,50 €
 • Ziedu pušķis - Svaigums
   

  Ziedu pušķis - Svaigums. Pušķis veidots no rozēm, neļķēm, alstromērijām un zaļumiem, ziedu saņēmējam sniegs pacilātu un jauku noskaņojumu. Vasarīgais krāsu salikums priecēs gan saņēmēju, gan apkārtējos.

  28,40 €
 • Ziedu pušķis - Gerbera
   

  Ziedu pušķis - Gerbera. Skaists pušķis, ar tik ļoti tautā iemīļotajām gerberām. Šis romantiski rozā ziedu pušķis liks sajusties īpaši, kādam Jums īpašam cilvēkam.

  29,90 €
 • Ziedu pušķis - Rudens
   

  Ziedu pušķis - Rudens. Pušķis ieturēts romantiskā stilā un veidots no baltām rozēm, frēzijām un īrisiem, papildināts ar zaļumiem un dekoratīviem augiem. 

  30,40 €
 • Ziedu pušķis - Pavasaris
   

  Ziedu pušķis - Pavasaris. Šis pušķis ir veidots no īrisiem un dzeltenajām tulpēm. Šis ziedu pušķis noteikti iepriecinās un sasildīs jebkuru sirdi. Gan aukstajā ziemā, gan karstajā vasarā, krāsainais un pavasarīgais pušķis būs pareizā izvēle.

  35,90 €
 • Ziedu pušķis - Tulpes
   

  Ziedu pušķis - Tulpes. Tulpes visos laikos ir bijušas pavasara vēstneses un vieni no iecienītākajiem sieviešu ziediem. Ļaujiet saviem mīļajiem vienmēr sajusties mīlētiem ar šo grezno tulpju pušķi.  Pirms pasūtījuma noformēšanas, iesakam sazināties ar ziedu veikalu ziedu pieejamības precizēšanai.

  38,50 €
 • Tulpju pušķis - Sarkans
   

  Tulpju pušķis - Sarkans - iemīļotākie un populārākie ziedi tieši sieviešu svētkiem 8. martam. Šī jau ir desmitiem gadu ilga klasika, kas ne tikai 8. martā, bet arī citos svētkos priecēs saņēmēju. Ja gribi būt drošs par savu izvēli, tad sarkanu tulpju pušķis būs īstā izvēle. Pirms pasūtījuma noformēšanas, iesakam sazināties ar ziedu veikalu ziedu...

  38,50 €
 • Tulpju pušķis - Balts
   

  Tulpju pušķis - Balts.Kā reiz teicis mūsu lieliskais dzejnieks, Imants Ziedonis: “Nekas nav siltāks par sniega piku, ko viens cilvēks nes dāvināt otram.” Šīs skaistās un sniegbaltās tulpes noteikti radīs tieši šādu lirisku noskaņu šo ziedu saņēmējam.  Pirms pasūtījuma noformēšanas, iesakam sazināties ar ziedu veikalu ziedu pieejamības precizēšanai.

  38,50 €
 • Tulpju pušķis - Rozā
   

  Tulpju pušķis - Rozā. Meitenīgais, rotaļīgais, mīlestības un romantikas pilnais sveiciens. Kā gaisīgs un mīksts mākonis, ko pasniegt savai mīļotajai svētkos. Šis ziedu pušķis noteikti liks sirdij pukstēt straujāk. Pirms pasūtījuma noformēšanas, iesakam sazināties ar ziedu veikalu ziedu pieejamības precizēšanai.

  38,50 €
 • Tulpju pušķis - Violets
   

  Tulpju pušķis - Violets. Elegantais, piesātinātais un krāsu apbreibinošais violetais tulpju pušķis. Šie karaliskie un burvīgie ziedi, apburs šo ziedu saņēmēju. Pārsteidz savu mīļoto, ar šādu ziedu pušķi.  Pirms pasūtījuma noformēšanas, iesakam sazināties ar ziedu veikalu ziedu pieejamības precizēšanai.

  38,50 €
 • Ziedu pušķis - Alstromērijas
   

  Ziedu pušķis no iecienītajām alstromērijām būs piemērots dažādiem svētkiem. Ziedi pēdējā skolas dienā, māmiņdienā vai dzimšanas dienā. Šie ziedi ir piemēroti apsveikumiem, gan sievietēm, gan vīriešiem. Krāsains un skaists pušķis, kas priecēs dienām ilgi. 

  38,90 €
 • Ziedu pušķis - Noskaņojums
   

  Ziedu pušķis - Noskaņojums. Ziedu pušķis būs īstais pušķis, lai kādam sev tuvam cilvēkam atzītos savās jūtās. Pušķis veidots no gerberām, īrisiem, lizantēm, rozēm un dekoratīvajiem augiem. 

  39,70 €
 • Ziedu pušķis - Eikalipts
   

  Ziedu pušķis - Eikalipts, dažādu rožu pušķis, kas papildināts ar skaistajiem un svaigajiem eikalpta augiem. Šis pušķis ir svaiguma un krāsu pilns, kas būs lieliska dāvana vīrietim vai sievietei. Skaists un krāsains pušķis, kas sniegs vēl vairāk prieka, kāda īpašajā dienā. 

  43,50 €
 • Ziedu pušķis - Lizantes
   

  Ziedu pušķis - Lizantes, smalkās un trauslās lizantes, kopā ar spēcīgajām rozēm un dekoratīvajiem augiem, būs tiešām romantisks pārsteigums jūsu mīļotajam. Pušķis būs piemērots apsveikumiem izlaidumā, dzimšanas dienā un vārda dienā. 

  43,70 €
 • Florista ziedu pušķis
   

  Florista ziedu pušķis ir pēc jūsu izvēles izgatavots pušķis. Ir iespēja izvēlēties pušķi baltā, sārtā vai dzeltenos toņos, gan standarta izmēru, vidēju vai lielu. Šis pušķis būs elegants sveiciens šādos svētkos - izlaidums, kolēģu sveikšana, vārda diena, dzimšanas diena, sveiciens mīļam cilvēkam, raudzības un kristības.

  45,80 €
 • Ziedu pušķis - Peonijas
   

  Ziedu pušķis - Peonijas. Ziedu pušķis ir veidots no 9 rozā, sarkanām vai baltām peonijām un dekoratīvajiem augiem. Skaistās un smaržīgās peonijas dāvās ziedu saņēmējam jaukas un vasarīgas emocijas.

  55,00 €

ZIEDU PUŠĶI AR KURJERA PIEGĀDI

Ziedu pušķi jau gadiem ir neatņemama svētku un dāvanu sastāvdaļa. Ziedi vienmēr liek raisīties pozitīvām emocijām un sagādā prieku ikvienam. Ziedus lielākoties ir pieņemts dāvināt svētkos, bet VIOLET.LV iesaka ar skaistiem ziedu pušķiem iepriecināt arī ikdienā. Mūsu ziedu veikals Jums piedāvā izvēlēties skaistus, svaigus un oriģinālus ziedu pušķus un mēs tos piegādāsim Jums nepieciešamajā vietā un laikā.

Ziedu pušķi būs lieliska dāvana sievietei un vīrietim. Arī vīrieši mīl saņemt ziedus svētkos un mēs izveidosim lielisku pušķi jūsu mīļotajam vīrietim, darba kolēģim, brālim vai tuviniekam.

Ar vien lielāku popularitāti ieguvuši mūsu floristu izvēles pušķi. Šie ziedu pušķi veidoti no sezonālajiem ziediem un augiem un Jums ir iespēja izvēlēties pušķa toņu gammu, kā arī ziedu skaitu pušķī. Ja vēlies apsveikt savus mīļos ar oriģinālu pušķi, no aktuālajiem sezonas ziediem, vienīgais kas Jums jādara ir jāizvēlas ziedu pušķa krāsa un lielums, par pārējo parūpēsies VIOLET.LV lieliskie floristi.

 

Interneta ziedu piegādes veikals VIOLET.LV piedāvā plašu ziedu pušķu un kompozīciju izvēli. Mūsu mājas lapā ir ērta navigācijas sistēma, kas ļauj ātri un viegli pasūtīt ziedu pušķi ar kurjera piegādi.

Atkarībā no budžeta Jūs varat iegādāties nelielu pušķi vai elegantu 101 rozes kompozīciju, kuru piegādās mūsu piegādes serviss, VIOLET.LV padarīs Jūsu svētkus neaizmirstamus.

PASŪTĪT ZIEDU PUŠĶI AR PIEGĀDI RĪGĀ

Kāpēc izvēlēties VIOLET.LV ziedu piegādes servisu:

 • Mūsu ziedu veikala floristu pušķi ir veidoti no svaigiem ziediem, kuri ilgi priecēs ziedu saņēmēju.

 • Mēs ievērojam estētiskās pievilcības un harmonijas principus, floristikas modes tendences un dažādu ziedu saderību.

 • Pušķu veidošanā izmantojam kvalitatīvus iepakojuma materiālus.

 • Mēs cenšamies paplašināt piedāvājuma klāstu ar mūsdienīgiem risinājumiem. Mēs izgatavojam oriģinālas ziedu kompozīcijas, ziedu kastes, ziedu grozus, rožu pušķus.

 • Savam pasūtījumam Jūs varat pievienot šokolādi, konfektes vai kafiju.

 • Mūsu konsultanti palīdzēs izdarīt pareizu ziedu pušķa izvēli.

 • Ziedu piegāde Rīgā un Jūrmalā strādā bez pārtraukumiem un brīvdienām. Ziedu kurjers veic piegādi visu diennakti.

 • Mūsu puķu kurjeri ir pieklājīgi, sakopti un draudzīgi.

Zvaniet pa tālr. +371 20523707. Pasūtiet ziedu pušķi jau šodien. Viss ir vienkārši! Ziedu piegāde Rīgā un Latvijā. Ziedu kurjers Rīgas centrā piegādās ziedus bezmaksas. Ziedu veikals piegādās ziedus gan darba dienās, gan brīvdienās. Ziedu piegāde svētdienās iepriekš zvanot uz VIOLET.LV interneta ziedu piegādes veikalu.