Ziedu pušķi

Ziedu pušķi

Showing 1 - 32 of 32 items
 • Ziedu pušķis - Krizantēmas

  Ziedu pušķis - Krizantēmas, krāsainais ziedu pušķis veidots no dažādu krāsu 11 krizantēmu ziediem. Šis būs jauks un rotaļīgs sveiciens dažnedažādākajos svētkos.

  24,50 €
 • Ziedu pušķis - Svaigums

  Ziedu pušķis - Svaigums. Pušķis veidots no rozēm, neļķēm, alstromērijām un zaļumiem, ziedu saņēmējam sniegs pacilātu un jauku noskaņojumu. Vasarīgais krāsu salikums priecēs gan saņēmēju, gan apkārtējos.

  28,40 €
 • Ziedu pušķis - Gerbera

  Ziedu pušķis - Gerbera. Skaists pušķis, ar tik ļoti tautā iemīļotajām gerberām. Šis romantiski rozā ziedu pušķis liks sajusties īpaši, kādam Jums īpašam cilvēkam.

  29,90 €
 • Ziedu pušķis - Rudens

  Ziedu pušķis - Rudens. Pušķis ieturēts romantiskā stilā un veidots no baltām rozēm, frēzijām un īrisiem, papildināts ar zaļumiem un dekoratīviem augiem. 

  35,40 €
 • Ziedu pušķis - Pavasaris

  Ziedu pušķis - Pavasaris. Šis pušķis ir veidots no īrisiem un dzeltenajām tulpēm. Šis ziedu pušķis noteikti iepriecinās un sasildīs jebkuru sirdi. Gan aukstajā ziemā, gan karstajā vasarā, krāsainais un pavasarīgais pušķis būs pareizā izvēle.

   
 • Ziedu pušķis - Peonijas

  Ziedu pušķis - Peonijas. Ziedu pušķis ir veidots no 9 rozā, sarkanām vai baltām peonijām un dekoratīvajiem augiem. Skaistās un smaržīgās peonijas dāvās ziedu saņēmējam jaukas un vasarīgas emocijas.

  36,00 €
 • Ziedu pušķis - Tulpes

  Ziedu pušķis - Tulpes. Tulpes visos laikos ir bijušas pavasara vēstneses un vieni no iecienītākajiem sieviešu ziediem. Ļaujiet saviem mīļajiem vienmēr sajusties mīlētiem ar šo grezno tulpju pušķi.  Pirms pasūtījuma noformēšanas, iesakam sazināties ar ziedu veikalu ziedu pieejamības precizēšanai.

   
 • Tulpju pušķis - Sarkans

  Tulpju pušķis - Sarkans - iemīļotākie un populārākie ziedi tieši sieviešu svētkiem 8. martam. Šī jau ir desmitiem gadu ilga klasika, kas ne tikai 8. martā, bet arī citos svētkos priecēs saņēmēju. Ja gribi būt drošs par savu izvēli, tad sarkanu tulpju pušķis būs īstā izvēle. Pirms pasūtījuma noformēšanas, iesakam sazināties ar ziedu veikalu ziedu...

   
 • Tulpju pušķis - Balts

  Tulpju pušķis - Balts.Kā reiz teicis mūsu lieliskais dzejnieks, Imants Ziedonis: “Nekas nav siltāks par sniega piku, ko viens cilvēks nes dāvināt otram.” Šīs skaistās un sniegbaltās tulpes noteikti radīs tieši šādu lirisku noskaņu šo ziedu saņēmējam.  Pirms pasūtījuma noformēšanas, iesakam sazināties ar ziedu veikalu ziedu pieejamības precizēšanai.

   
 • Tulpju pušķis - Rozā

  Tulpju pušķis - Rozā. Meitenīgais, rotaļīgais, mīlestības un romantikas pilnais sveiciens. Kā gaisīgs un mīksts mākonis, ko pasniegt savai mīļotajai svētkos. Šis ziedu pušķis noteikti liks sirdij pukstēt straujāk. Pirms pasūtījuma noformēšanas, iesakam sazināties ar ziedu veikalu ziedu pieejamības precizēšanai.

   
 • Tulpju pušķis - Violets

  Tulpju pušķis - Violets. Elegantais, piesātinātais un krāsu apbreibinošais violetais tulpju pušķis. Šie karaliskie un burvīgie ziedi, apburs šo ziedu saņēmēju. Pārsteidz savu mīļoto, ar šādu ziedu pušķi.  Pirms pasūtījuma noformēšanas, iesakam sazināties ar ziedu veikalu ziedu pieejamības precizēšanai.

   
 • Ziedu pušķis - Alstromērijas

  Ziedu pušķis no iecienītajām alstromērijām būs piemērots dažādiem svētkiem. Ziedi pēdējā skolas dienā, māmiņdienā vai dzimšanas dienā. Šie ziedi ir piemēroti apsveikumiem, gan sievietēm, gan vīriešiem. Krāsains un skaists pušķis, kas priecēs dienām ilgi. 

  38,90 €
 • Ziedu pušķis - Noskaņojums

  Ziedu pušķis - Noskaņojums. Ziedu pušķis būs īstais pušķis, lai kādam sev tuvam cilvēkam atzītos savās jūtās. Pušķis veidots no gerberām, īrisiem, lizantēm, rozēm un dekoratīvajiem augiem. 

  39,70 €
 • Rožu pušķis - Mazais Mix

  Rožu pušķis - Mazais Mix. Rožu pušķis sastāv no 21 dažādu krāsu rozes, 60cm. Ietīts elegantā ietinamajā papīrā.

  43,50 €
 • Ziedu pušķis - Eikalipts

  Ziedu pušķis - Eikalipts, dažādu rožu pušķis, kas papildināts ar skaistajiem un svaigajiem eikalpta augiem. Šis pušķis ir svaiguma un krāsu pilns, kas būs lieliska dāvana vīrietim vai sievietei. Skaists un krāsains pušķis, kas sniegs vēl vairāk prieka, kāda īpašajā dienā. 

  43,50 €
 • Ziedu pušķis - Lizantes

  Ziedu pušķis - Lizantes, smalkās un trauslās lizantes, kopā ar spēcīgajām rozēm un dekoratīvajiem augiem, būs tiešām romantisks pārsteigums jūsu mīļotajam. Pušķis būs piemērots apsveikumiem izlaidumā, dzimšanas dienā un vārda dienā. 

  43,70 €
 • Florista ziedu pušķis

  Florista ziedu pušķis ir pēc jūsu izvēles izgatavots pušķis. Ir iespēja izvēlēties pušķi baltā, sārtā vai dzeltenos toņos, gan standarta izmēru, vidēju vai lielu. Šis pušķis būs elegants sveiciens šādos svētkos - izlaidums, kolēģu sveikšana, vārda diena, dzimšanas diena, sveiciens mīļam cilvēkam, raudzības un kristības.

  45,80 €
 • Rožu pušķis - Maigums

  Balto un gaišo krēmkrāsu pušķis ir universāla dāvana, ko katra sieviete novērtēs. Tāpat kā gaisīgs mākonis, tas izstaro elegantu izsmalcinātību. Rozes simbolizē uzmanību un aprūpi, krizantēmas vēstīs par sirsnību un gādību. Šis ziedu ansamblis demonstrē mīlestību. Neskatoties uz pušķa greznību, pušķis neizskatās uzmācīgs, gluži pretēji, tas ir skaists un...

  47,40 €
 • Pušķis ar Rozēm un Limonijām 60cm

  Rozes un limonijas rada skaistu un greznu ziedu pušķi. Rozes ar savām maigajām un trauslajām ziedlapām, līdzās daudzgadīgajām un izturīgajām limonijām rada krāšņu ziedu kompozīciju. Rozes un limonijas var piemeklēt dažādos krāsu toņos.

  48,60 €
 • Sarkanu, baltu un rozā rožu pušķis

  Baltās rozes simbolizē tikumību, rozā rozes mīlestību un sarkanās rozes kvēlas jūtas. Šis rožu pušķis būs lieliska dāvana, lai atzītos mīlestībā un izteiktu savai mīļotajai sievietei savas kvēlākās jūtas. Pārsteidziet mīļoto ar īstu sajūtu eksploziju un krāšņu rožu pušķi.

  49,60 €
 • Rožu pušķis - Maigi rozā 60cm

  Gaiši rozā ziedi radīs patīkamu svaigumu. Šāds pušķis ir patiesu un nevainojamu jūtu simbols. Dāvana, kas atklāj jūsu jūtas un nodomus.  Īpašais šarms, kas kompozīcijai piemīt, aizskars katras sievietes sirdi un nodos vēstījumu par jūsu jūtām. Pušķī nav nevajadzīgu detaļu - tikai skaistās rozā ziedu galvas uz koši zaļā ziedu kāta.

  49,70 €
 • Pušķis ar Baltām un rozā rozēm 60cm

  Mīlestības, pozitīva un sirsnīgu jūtu izpausēm. Šis rožu pušķis atbilst visām jūsu vajadzībām. Vienmēr elegantas un karaliskās rozes, baltos un rozā toņos ļaus jums izpaust savas jūtas kādam īpašam cilvēkam viņu īpašajos svētkos. Dzimšanas dienā, vārda dienā, Māmiņdienā vai Valentīndienā.

  49,80 €
 • Rožu pušķis - Dažādu krāsu 60cm

  Nevarat izvēlēties skaistākās rozes, kāpēc gan neapvienot vairāku krāsu rozes vienā lieliskā ziedu pušķī? Mēs piedāvājam krāšņu ziedu pušķi, kas apvieno vairākas rožu krāsas. Šis būs īstais ziedu pušķis sievietei dzimšanas dienā, gada dienā vai steidzīgā ikdienā. Rozes vienmēr liek smaidīt, tādēļ ieprieciniet savu mīļoto jau šodien.

  50,80 €
 • Oranžu rožu pušķis

  Oranžā krāsa vienmēr ir bijusi prieka un pozitīva pilna krāsa. Skaistais oranžo rožu pušķis spēs dāvāt saules siltumu pat lietainā dienā. Šis pušķis spēs atdzīvināt un ienest siltumu un prieku jebkurā mājoklī un cilvēku sirdī. Šis būs lielisks veids kā iepriecināt mīļoto sievieti, mammu vai darba kolēģi. Oranži ziedi būs piemēroti jebkuriem svētkiem.

  51,00 €
 • Rožu pušķis no 21 rozes - Mix

  Rožu pušķis no 21 rozes - Mix, krāsains, pavasarīgs, jautrs un rotaļīgs ziedu pušķis. Rožu pušķis sastāv no baltas, sarkanas un dzeltenas rozes, kuras ir apvienotas skaistā pušķī.

  51,50 €
 • Rožu pušķis no 21 rozes - Sarkans un rozā

  Rožu pušķis no 21 rozes - Sarkans un rozā. Sarkanās rozes apvienojumā ar maigajām un romantiskajām rozā rozēm, ziedu saņēmējam nodos romantisku un jūtu pilnu vēstījumu. 

  52,80 €
 • Rožu pušķis no 21 rozes - Sarkans un balts

  Rožu pušķis no 21 rozes - Sarkans un balts. Sarkani baltais rožu pušķis ziedu saņēmējam liks justies mīlētam un saprastam. Šāds ziedu pušķis būs pareizā izvēle dzimšanas dienās, kā arī citās ģimenes svētku dienās. 

  53,80 €
 • Rozīgi baltas krūmrozes

  Maiguma, viegluma un šarma pilns ziedu pušķis. Tajā ietverts viss vasaras rīta svaigums, kas ieslēpts to zīdainajās ziedlapiņās. Gaisīgi vieglais rožu mākonis iepriecinās izsmalcinātāko un romantiskākās dabas apveltīto ziedu saņēmēju. Neapšaubāmi, šī gaiši rozā un baltā krāsu gamma ir brīnišķīga dāvana jaunai sievietei, draudzenei, māsai vai meitai.

  54,80 €
 • Oranži dzeltenas krūmrozes

  Stilīgs dzeltenīgi oranžu krūmrožu pušķis būs eleganta un šarmanta dāvana. Šīs kompozīcijas vieglums tiek panākts, izmantojot siltas, jautras krāsas un smalkās krūmrozes. Ziedošu ziedu un pumpuru kombinācija rada dabiskumu un labākais ir tas, ka šāds pušķis priecēs dienām ilgi. Kompozīcija sniegs īpašu viegluma sajūtu, harmoniju, mieru un atklās jums...

  54,90 €
 • Rožu pušķis - Vasaras vakars

  Aizraujošs, noslēpumains un elegants pušķis radīs romantisku noskaņu. Pušķa rozā nokrāsa simbolizē apbrīnu, aizkustinošu, tīru un nevainīgu mīlestību. Ziedu kompozīcijas priekšrocība ir tās daudzpusība. Pušķis būs piemērots gan jaunajai meitenei, gan nobriedušākai sievietei. Jaunietes novērtēs pušķa vieglumu un romantisko raksturu, bet sievietes apbrīnos...

  58,80 €
 • Ziedu kompozīcija - Izlaidums

  Oriģināls ziedu kokteilis. Maigās krūmu rozes, rozā rozes, kuras paildina spilgtās un krāšņās neļķes. Lielisku svaigumu šim pušķim piešķir pievienotie eikalipti un dekoratīvie augi. Šis ir lielisks, vasarīgs un rotaļīgs ziedu pušķis, kas būs ideāli piemērots izlaidumam. Šādu pušķi absolvents noteikti atcerēsies un pamanīs.

  61,80 €
 • Ziedu kompozīcija - Valsis

  Šis ziedu pušķis ir drosmīgs un izaicinošs. Pušķis ir harmonisks un daudzpusīgs. Tajā atspoguļojas aizraujoša vēlme, emociju uguns un mīlestība.  Eikaliptu zariņi atsvaidzina un piešķir pušķim skaistu un spēcīgu smaržu. Šis skaistais un krāšņais ziedu pušķis ir īstā dāvana jūsu mīļotajai un vienīgajai sievietei.

  64,30 €

ZIEDU PUŠĶI AR KURJERA PIEGĀDI

Ziedu pušķi jau gadiem ir neatņemama svētku un dāvanu sastāvdaļa. Ziedi vienmēr liek raisīties pozitīvām emocijām un sagādā prieku ikvienam. Ziedus lielākoties ir pieņemts dāvināt svētkos, bet VIOLET.LV iesaka ar skaistiem ziedu pušķiem iepriecināt arī ikdienā. Mūsu ziedu veikals Jums piedāvā izvēlēties skaistus, svaigus un oriģinālus ziedu pušķus un mēs tos piegādāsim Jums nepieciešamajā vietā un laikā.

Ziedu pušķi būs lieliska dāvana sievietei un vīrietim. Arī vīrieši mīl saņemt ziedus svētkos un mēs izveidosim lielisku pušķi jūsu mīļotajam vīrietim, darba kolēģim, brālim vai tuviniekam.

Ar vien lielāku popularitāti ieguvuši mūsu floristu izvēles pušķi. Šie ziedu pušķi veidoti no sezonālajiem ziediem un augiem un Jums ir iespēja izvēlēties pušķa toņu gammu, kā arī ziedu skaitu pušķī. Ja vēlies apsveikt savus mīļos ar oriģinālu pušķi, no aktuālajiem sezonas ziediem, vienīgais kas Jums jādara ir jāizvēlas ziedu pušķa krāsa un lielums, par pārējo parūpēsies VIOLET.LV lieliskie floristi.

 

Interneta ziedu piegādes veikals VIOLET.LV piedāvā plašu ziedu pušķu un kompozīciju izvēli. Mūsu mājas lapā ir ērta navigācijas sistēma, kas ļauj ātri un viegli pasūtīt ziedu pušķi ar kurjera piegādi.

Atkarībā no budžeta Jūs varat iegādāties nelielu pušķi vai elegantu 101 rozes kompozīciju, kuru piegādās mūsu piegādes serviss, VIOLET.LV padarīs Jūsu svētkus neaizmirstamus.

PASŪTĪT ZIEDU PUŠĶI AR PIEGĀDI RĪGĀ

Kāpēc izvēlēties VIOLET.LV ziedu piegādes servisu:

 • Mūsu ziedu veikala floristu pušķi ir veidoti no svaigiem ziediem, kuri ilgi priecēs ziedu saņēmēju.

 • Mēs ievērojam estētiskās pievilcības un harmonijas principus, floristikas modes tendences un dažādu ziedu saderību.

 • Pušķu veidošanā izmantojam kvalitatīvus iepakojuma materiālus.

 • Mēs cenšamies paplašināt piedāvājuma klāstu ar mūsdienīgiem risinājumiem. Mēs izgatavojam oriģinālas ziedu kompozīcijas, ziedu kastes, ziedu grozus, rožu pušķus.

 • Savam pasūtījumam Jūs varat pievienot šokolādi, konfektes vai kafiju.

 • Mūsu konsultanti palīdzēs izdarīt pareizu ziedu pušķa izvēli.

 • Ziedu piegāde Rīgā un Jūrmalā strādā bez pārtraukumiem un brīvdienām. Ziedu kurjers veic piegādi visu diennakti.

 • Mūsu puķu kurjeri ir pieklājīgi, sakopti un draudzīgi.

Zvaniet pa tālr. +371 20523707. Pasūtiet ziedu pušķi jau šodien. Viss ir vienkārši! Ziedu piegāde Rīgā un Latvijā. Ziedu kurjers Rīgas centrā piegādās ziedus bezmaksas. Ziedu veikals piegādās ziedus gan darba dienās, gan brīvdienās. Ziedu piegāde svētdienās iepriekš zvanot uz VIOLET.LV interneta ziedu piegādes veikalu.