Ziedu pušķi

Ziedu pušķi

Showing 1 - 26 of 26 items
 • Rožu pušķis - Mazais
  Roses22

  Rožu pušķis - Mazais. Skaists un elegants, bēšīgi rozā toņu rožu pušķis būs lielisks pārsteigums svētkos, gan mīļajiem, gan kolēģiem un sadarbības partneriem. 

  45,50 €
 • Rožu pušķis - Mazais Mix
  Roses12

  Rožu pušķis - Mazais Mix. Rožu pušķis sastāv no 25 dažādu krāsu rozēm un dekoratīvajiem augiem, 40cm. Ietīts elegantā ietinamajā papīrā.

  45,50 €
 • Tulpju pušķis - Sarkans Ziedu pušķi Tulpju pušķis - Sarkans Ziedu pušķi
  Nav pieejams!
  Tulpju pušķis - Sarkans
  Zpuskis9

  Tulpju pušķis - Sarkans - iemīļotākie un populārākie ziedi tieši sieviešu svētkiem 8. martam. Šī jau ir desmitiem gadu ilga klasika, kas ne tikai 8. martā, bet arī citos svētkos priecēs saņēmēju. Ja gribi būt drošs par savu izvēli, tad sarkanu tulpju pušķis būs īstā izvēle. Pirms pasūtījuma noformēšanas, iesakam sazināties ar ziedu veikalu ziedu...

  48,50 €
 • Tulpju pušķis - Balts Ziedu pušķi Tulpju pušķis - Balts Ziedu pušķi
  Nav pieejams!
  Tulpju pušķis - Balts
  Zpuskis3

  Tulpju pušķis - Balts.Kā reiz teicis mūsu lieliskais dzejnieks, Imants Ziedonis: “Nekas nav siltāks par sniega piku, ko viens cilvēks nes dāvināt otram.” Šīs skaistās un sniegbaltās tulpes noteikti radīs tieši šādu lirisku noskaņu šo ziedu saņēmējam.  Pirms pasūtījuma noformēšanas, iesakam sazināties ar ziedu veikalu ziedu pieejamības precizēšanai.

  48,50 €
 • Tulpju pušķis - Rozā Ziedu pušķi Tulpju pušķis - Rozā Ziedu pušķi
  Nav pieejams!
  Tulpju pušķis - Rozā
  Zpuskis16

  Tulpju pušķis - Rozā. Meitenīgais, rotaļīgais, mīlestības un romantikas pilnais sveiciens. Kā gaisīgs un mīksts mākonis, ko pasniegt savai mīļotajai svētkos. Šis ziedu pušķis noteikti liks sirdij pukstēt straujāk. Pirms pasūtījuma noformēšanas, iesakam sazināties ar ziedu veikalu ziedu pieejamības precizēšanai.

  48,50 €
 • Tulpju pušķis - Violets Ziedu pušķi Tulpju pušķis - Violets Ziedu pušķi
  Nav pieejams!
  Tulpju pušķis - Violets
  Zpuskis7

  Tulpju pušķis - Violets. Elegantais, piesātinātais un krāsu apbreibinošais violetais tulpju pušķis. Šie karaliskie un burvīgie ziedi, apburs šo ziedu saņēmēju. Pārsteidz savu mīļoto, ar šādu ziedu pušķi.  Pirms pasūtījuma noformēšanas, iesakam sazināties ar ziedu veikalu ziedu pieejamības precizēšanai.

  48,50 €
 • Ziedu pušķis - Pavasaris Ziedu pušķi Ziedu pušķis - Pavasaris Ziedu pušķi
  Nav pieejams!
  Ziedu pušķis - Pavasaris
  Zpuskis19

  Ziedu pušķis - Pavasaris. Šis pušķis ir veidots no īrisiem un dzeltenajām tulpēm. Šis ziedu pušķis noteikti iepriecinās un sasildīs jebkuru sirdi. Gan aukstajā ziemā, gan karstajā vasarā, krāsainais un pavasarīgais pušķis būs pareizā izvēle.

  48,90 €
 • Ziedu pušķis - Rudens
  Zpuskis12

  Ziedu pušķis - Rudens. Pušķis ieturēts romantiskā stilā un veidots no rozēm un alstromērijām, papildināts ar zaļumiem un dekoratīviem augiem. 

  50,40 €
 • Pušķis ar Rozēm un Limonijām
  Zpuskis20

  Rozes un limonijas rada skaistu un greznu ziedu pušķi. Rozes ar savām maigajām un trauslajām ziedlapām, līdzās daudzgadīgajām un izturīgajām limonijām rada krāšņu ziedu kompozīciju. Rozes un limonijas var piemeklēt dažādos krāsu toņos.

  52,50 €
 • Dažādas rozes ar pistācijām
  Zpuskis 24

  Krāšņs, izsmalcināts un svaigs, dažādu rožu pušķis, kas papildināts ar pistāciju zariņiem būs rotaļīgs un svinīgs pušķis. Būs lieliski piemērots jauniem cilvēkiem dzimšanas dienās un vārda dienās.

  52,50 €
 • Rozes un krūmrozes
  Zpuskis 23

  Graciozu, krāšņu un saskanīgu rožu pušķis. Šis pušķis no rozēm un krūmrozēm dāvās skaistas un siltas sajūtas dzimšanas dienā vai vārda dienā. Lieliski un izturīgi ziedi jūsu mīļajiem svētkos.

  55,00 €
 • Florista ziedu pušķis
  Zpuskis6

  Florista ziedu pušķis ir pēc jūsu izvēles izgatavots pušķis. Ir iespēja izvēlēties pušķi baltos, sārtos vai dzeltenos toņos, gan standarta izmēru, vidēju vai lielu. Šis pušķis būs elegants sveiciens šādos svētkos - izlaidums, kolēģu sveikšana, vārda diena, dzimšanas diena, sveiciens mīļam cilvēkam, raudzības un kristības.

  58,80 €
 • Oranži dzeltenas krūmrozes
  Roses20

  Stilīgs dzeltenīgi oranžu krūmrožu pušķis būs eleganta un šarmanta dāvana. Šīs kompozīcijas vieglums tiek panākts, izmantojot siltas, jautras krāsas un smalkās krūmrozes. Ziedošu ziedu un pumpuru kombinācija rada dabiskumu un labākais ir tas, ka šāds pušķis priecēs dienām ilgi. Kompozīcija sniegs īpašu viegluma sajūtu, harmoniju, mieru un atklās jums...

  59,00 €
 • Krēmīgi rozā krūmrozes
  Roses10

  Maiguma, viegluma un šarma pilns ziedu pušķis. Tajā ietverts viss vasaras rīta svaigums, kas ieslēpts to zīdainajās ziedlapiņās. Gaisīgi vieglais rožu mākonis iepriecinās izsmalcinātāko un romantiskākās dabas apveltīto ziedu saņēmēju. Neapšaubāmi, šī gaiši rozā un krēma krāsu gamma ir brīnišķīga dāvana jaunai sievietei, draudzenei, māsai vai meitai.

  59,00 €
 • Ziedu pušķis - Peonijas
  Zpuskis17

  Ziedu pušķis - Peonijas. Ziedu pušķis ir veidots no rozā, sarkanām vai baltām peonijām un dekoratīvajiem augiem. Skaistās un smaržīgās peonijas dāvās ziedu saņēmējam jaukas un vasarīgas emocijas.

  59,00 €
 • Ziedu pušķis - Gerbera
  Zpuskis4

  Ziedu pušķis - Gerbera. Skaists pušķis ar tik ļoti tautā iemīļotajām gerberām. Šis romantisko krāsu ziedu pušķis liks sajusties īpaši, kādam Jums īpašam cilvēkam.

  59,90 €
 • Ziedu pušķis - Svaigums
  Zpuskis15

  Ziedu pušķis - Svaigums. Pušķis veidots no rozēm, alstromērijām un dekoratīvajiem sezonas augiem, ziedu saņēmējam sniegs pacilātu un jauku noskaņojumu. Vasarīgais krāsu salikums priecēs gan saņēmēju, gan apkārtējos.

  62,00 €
 • Ziedu kompozīcija - Valsis
  Zpuskis2

  Šis ziedu pušķis ir drosmīgs un izaicinošs. Pušķis ir harmonisks un daudzpusīgs. Tajā atspoguļojas aizraujoša vēlme, emociju uguns un mīlestība.  Eikaliptu zariņi atsvaidzina un piešķir pušķim skaistu un spēcīgu smaržu. Šis skaistais un krāšņais ziedu pušķis ir īstā dāvana jūsu mīļotajai un vienīgajai sievietei.

  67,50 €
 • Ziedu pušķis - Brīvdiena
  Zpuskis 25

  Ziedu maigumā pasniegts lielisks noskaņojums. Ziedu pušķis Brīvdiena, būs pareizā izvēle tiem, kas vēlās pārsteigt savus tuviniekus ar mīlestības pilnu sūtījumu. Saskanīgās rozes un lizantes spēs nodot jūsu vēlamo sajūtu svētkos.

  67,50 €
 • Ziedu pušķis - Alstromērijas
  Zpuskis5

  Ziedu pušķis no iecienītajām alstromērijām būs piemērots dažādiem svētkiem. Ziedi pēdējā skolas dienā, māmiņdienā vai dzimšanas dienā. Šie ziedi ir piemēroti apsveikumiem, gan sievietēm, gan vīriešiem. Krāsains un skaists pušķis, kas priecēs dienām ilgi. 

  72,00 €
 • Ziedu kompozīcija - Izlaidums
  Zpuskis11

  Oriģināls ziedu kokteilis. Maigās krūmu rozes, rozā rozes, kuras paildina spilgtās un krāšņās neļķes. Lielisku svaigumu šim pušķim piešķir pievienotie eikalipti un dekoratīvie augi. Šis ir lielisks, vasarīgs un rotaļīgs ziedu pušķis, kas būs ideāli piemērots izlaidumam. Šādu pušķi absolvents noteikti atcerēsies un pamanīs.

  74,00 €
 • Rožu pušķis - Vasaras vakars
  Zpuskis18

  Aizraujošs, noslēpumains un elegants pušķis radīs romantisku noskaņu. Pušķa rozā nokrāsa simbolizē apbrīnu, aizkustinošu, tīru un nevainīgu mīlestību. Ziedu kompozīcijas priekšrocība ir tās daudzpusība. Pušķis būs piemērots gan jaunajai meitenei, gan nobriedušākai sievietei. Jaunietes novērtēs pušķa vieglumu un romantisko raksturu, bet sievietes apbrīnos...

  74,00 €
 • Rožu pušķis no 29 rozēm - Sarkanais
  Roses1

  Rožu pušķis no 29 rozēm - Sarkanais, tik ļoti elegants un skaists, visu laiku mīlētākais ziedu pušķis no sarkanām rozēm. Sarkanā krāsa simbolizē romantisku jūtu esamību un mīlestību. Sarkanās rozes atspoguļo arī skaistumu un pilnību.

  75,00 €
 • Rožu un krizantēmu pušķis - Maigums
  Zpuskis10

  Balto un gaišo krēmkrāsu pušķis ir universāla dāvana, ko katra sieviete novērtēs. Tāpat kā gaisīgs mākonis, tas izstaro elegantu izsmalcinātību. Rozes simbolizē uzmanību un aprūpi, krizantēmas vēstīs par sirsnību un gādību. Šis ziedu ansamblis demonstrē mīlestību. Neskatoties uz pušķa greznību, pušķis neizskatās uzmācīgs, gluži pretēji, tas ir skaists un...

  90,00 €
 • Ziedu pušķis - Lizantes
  Zpuskis14

  Ziedu pušķis - Lizantes, smalkās un trauslās lizantes, kopā ar spēcīgajām rozēm un dekoratīvajiem augiem, būs tiešām romantisks pārsteigums jūsu mīļotajam. Pušķis būs piemērots apsveikumiem izlaidumā, dzimšanas dienā un vārda dienā. 

  99,00 €
 • 101 sarkana roze
  Roses13

  101 sarkana roze - labākais mīļotas sievietes apsveikums! Iespaidīgais sarkano rožu pušķis atstātu bez vārdiem jebkuru pasaules sievieti. Lielisks dziļas mīlestības un cieņas apliecinājums. Jūsu sieviete to novērtēs.  Lai garantētu Jums pēc iespējas svaigākas rozes, lūgums, pasūtīt vismaz divas darba dienas iepriekš.

  301,00 €

ZIEDU PUŠĶI AR KURJERA PIEGĀDI

Ziedu pušķi jau gadiem ir neatņemama svētku un dāvanu sastāvdaļa. Ziedi vienmēr liek raisīties pozitīvām emocijām un sagādā prieku ikvienam. Ziedus lielākoties ir pieņemts dāvināt svētkos, bet VIOLET.LV iesaka ar skaistu ziedu pušķi iepriecināt arī ikdienā. Mūsu ziedu veikals Jums piedāvā izvēlēties skaistus, svaigus un oriģinālus ziedu pušķus un mēs tos piegādāsim Jums nepieciešamajā vietā un laikā, Rīgā, Jūrmalā kā arī citās Latvijas pilsētās.

Ziedu pušķi būs lieliska dāvana sievietei un vīrietim. Arī vīrieši mīl saņemt ziedus svētkos un mēs izveidosim lielisku pušķi jūsu mīļotajam vīrietim, darba kolēģim, brālim vai tuviniekam.

Arvien lielāku popularitāti ieguvuši mūsu floristu kompozīcijas. Šie ziedu pušķi veidoti no sezonālajiem ziediem un augiem un Jums ir iespēja izvēlēties toņu gammu, kā arī ziedu skaitu. Ja vēlaties apsveikt savus mīļos ar oriģinālu pušķi, no aktuālajiem sezonas ziediem, vienīgais kas Jums jādara ir jāizvēlas ziedu pušķa krāsa un lielums, par pārējo parūpēsies VIOLET.LV lieliskie floristi.

 

Interneta ziedu piegādes veikals VIOLET.LV piedāvā plašu izvēli - ziedu pušķi un kompozīcijas. Mūsu mājas lapā ir ērta navigācijas sistēma, kas ļauj ātri un viegli pasūtīt ziedu pušķi ar kurjera piegādi.

Atkarībā no budžeta Jūs varat iegādāties nelielu pušķi vai elegantu 101 rozes kompozīciju, kuru piegādās mūsu piegādes serviss, VIOLET.LV padarīs Jūsu svētkus neaizmirstamus.

PASŪTĪT ZIEDU PUŠĶI AR PIEGĀDI RĪGĀ

Kāpēc izvēlēties VIOLET.LV piegādes servisu:

 • Mūsu ziedu veikala floristu ziedu pušķi ir veidoti no svaigiem ziediem, kuri ilgi priecēs saņēmēju.

 • Mēs ievērojam estētiskās pievilcības un harmonijas principus, floristikas modes tendences un dažādu ziedu saderību.

 • Ziedu pušķu veidošanā izmantojam kvalitatīvus iepakojuma materiālus.

 • Mēs cenšamies paplašināt piedāvājuma klāstu ar mūsdienīgiem risinājumiem. Mēs izgatavojam oriģinālas ziedu kompozīcijas, ziedu kastes, ziedu grozus, rožu pušķus.

 • Savam pasūtījumam Jūs varat pievienot šokolādi, konfektes vai kafiju.

 • Mūsu konsultanti palīdzēs izdarīt pareizu pušķa izvēli.

 • Ziedu piegāde Rīgā un Jūrmalā strādā bez pārtraukumiem un brīvdienām. Kurjers veic piegādi visu diennakti.

 • Mūsu puķu kurjeri ir pieklājīgi, sakopti un draudzīgi.

 • Labas un draudzīgas cenas

Zvaniet pa tālr. +371 20523707(Klientu serviss). Pasūtiet ziedu pušķi Rīgā jau šodien, strādājam katru dienu. Viss ir vienkārši! Ziedu piegāde Rīgā un Latvijā. Kurjers Rīgas centrā piegādās ziedus bezmaksas. Veikals piegādās ziedus gan darba dienās, gan brīvdienās. Ziedu piegāde nakts stundās iepriekš zvanot uz VIOLET.LV interneta ziedu piegādi.