Mūsu draugi un sadarbības partneri

Cimpa Rimpa ir ģimenes uzņēmums, kas savu radošo darbību aizsāka 2013. gadā, radot pirmo mazuļu dienasgrāmatiņu koka vākos savai jaundzimušajai meitiņai. Gūstot radu un draugu atzinību, nolēmām savus produktus piedāvāt arī citiem, un bijām patiesi pārsteigti cik ļoti tie iepatikās arī cilvēkiem ārpus mūsu draugu loka. 

 Esam pirmais uzņēmums Latvijā, kas piedāvā koka vākos iesietas grāmatiņas, ar ko ļoti lepojamies. 

Klientu atzinība mūs no sirds iedvesmo un rada vēlmi attīstīties, regulāri uzlabojot esošo piedāvājumu, izstrādājot jaunus dizainus un produktus atbilstoši tendencēm.
Dizainu izveidē un produktu pilnveidošanā esam ieguldījuši ļoti daudz laika un rūpju, domājot par to, lai mūsu klienti varētu saņemt pašu labāko! 
Esam savas nozares profesionāļi ar augstiem kvalitātes standartiem, ko pierādam ar savu darbu.

darinat.lv

Darināt ir dabai draudzīga kompānija, kas paši gatavo eco produktus un aicinām to darīt arī Tev. Mūsu uzticīgie pircēji jau zina, ka pie mums mājaslapā var iegādāties visas nepieciešamās izejvielas eco sveču, ziepju un kosmētikas pagatavošanai.

Mūsu produkcijas pamatelementi ir dabas veltes, kas, iemiesojoties visdažādākajos veidolos, līdzīgi kā labie mājas gariņi spēj uzburt un piešķirt apkārtējai videi īpašu noskaņu. Produkti, kas ietērpti Latvijas dabā atrodamos toņos un materiālos, radīti no ekoloģiskām izejvielām, un starp tiem katrs sev varēs atrast piemērotāko – gan uzmundrinošus aromātus patīkamam un daudzsološam dienas startam, gan atslābinošas un siltas smaržas, kas aizgaiņās dienas rūpes un ieaijās omulīgā vakara mierā.

Mēs esam ar Jums, mūsu draugi un sadarbības partneri!