Mūsu draugi un sadarbības partneri

VIOLET.LV vienmēr ir par pārbaudītām vērtībām, tādēļ priecājamies Jūs iepazīstināt ar mūsu draugiem un sadarbības partneriem. 

Cimpa Rimpa ir ģimenes uzņēmums, kas savu radošo darbību aizsāka 2013. gadā, radot pirmo mazuļu dienasgrāmatiņu koka vākos savai jaundzimušajai meitiņai. Gūstot radu un draugu atzinību, uzņēmums nolēma savus produktus piedāvāt arī citiem, un bija patiesi pārsteigti par cilvēku plašo atzinību. 

Šis ir pirmais uzņēmums Latvijā, kas piedāvā koka vākos iesietas grāmatiņas, ar ko Cimpa Rimpa ļoti lepojas. 

Klientu atzinība mūs no sirds iedvesmo un rada vēlmi attīstīties, regulāri uzlabojot esošo piedāvājumu, izstrādājot jaunus dizainus un produktus, atbilstoši tendencēm.
Dizainu izveidē un produktu pilnveidošanā ir ieguldīts ļoti daudz laika un rūpju, domājot par to, lai klienti varētu saņemt pašu labāko! 
Cimpa Rimpa ir savas nozares profesionāļi ar augstiem kvalitātes standartiem

Darināt ir dabai draudzīga kompānija, kas paši gatavo eco produktus un aicina to darīt arī saviem klientiem. Larua uzticīgie pircēji jau zina, ka mājaslapā ir iespēja iegādāties visas nepieciešamās izejvielas eco sveču, ziepju un kosmētikas pagatavošanai.

Produkcijas pamatelementi ir dabas veltes, kas, iemiesojoties visdažādākajos veidolos, līdzīgi kā labie mājas gariņi spēj uzburt un piešķirt apkārtējai videi īpašu noskaņu. Produkti, kas ietērpti Latvijas dabā atrodamos toņos un materiālos, radīti no ekoloģiskām izejvielām, un starp tiem katrs sev varēs atrast piemērotāko – gan uzmundrinošus aromātus patīkamam un daudzsološam dienas startam, gan atslābinošas un siltas smaržas, kas aizgaiņās dienas rūpes un ieaijās omulīgā vakara mierā.

Mēs esam ar Jums, mūsu draugi un sadarbības partneri!

Priecājamies par mūsu draugiem, kas dod iespēju arī mums pašiem izgatavot un iepriecināt mūsu klientus ar dabai un mājai draudzīgiem produktiem.