Personalizētie

Personalizētie

Showing 1 - 2 of 2 items
 • Mākslīgo ziedu sirds
  Person3

  Mākslīgo ziedu sirds - apnikušas tradicionālās dāvanas, bet vēlies sveikt savu mīļoto ar sirsnīgu un mīlestības pilnu dāvanu, kas priecēs mīļoto mēnešiem ilgi? Mākslīgo ziedu sirds tik tiešām priecēs tās saņēmēju mēnešiem vai pat gadiem ilgi. Šī koši sarkanā rožu sirds palīdzēs jums atzīties savās viskvēlākajās jūtās. Izgatavošanas laiks - 1 diena

  32,00 €
 • Ziedu lācis Personalizētie Ziedu lācis Personalizētie
  Nav pieejams!
  Ziedu lācis
  Person2

  Ziedu lācis veidots no mākslīgajiem ziediem, kas dāvanas saņēmēju priecēs mēnešiem ilgi. Lācis no rozēm veidots baltā vai citas krāsas keramiskā māla podā, kopējais kompozīcijas augstums 35cm. Ziedu lāci iespējams pasūtīt arī citās krāsās, par to iepriekš sazinoties ar ziedu veikalu. Lācis no rozēm pārsteigs jūs ar savu krāšņumu. 

  51,90 € 56,90 € -5,00 €

Personalizēti dekori un kompozīcijas 

Personalizētie pušķi, kompozīcijas un dekori ir veids kā izpausties ar gaumi, tā būs ideāla dāvana mīļotajiem, kolēģiem, draugiem un tuviniekiem. Visi personalizētie pušķi veidoti no svaigiem ziediem, sausajiem ziediem vai no kāda cita materiāla. Individuālās kompozīcijas un dekori papildinās jebkuru interjeru un būs neatņemama sastāvdaļa jebkuriem svētkiem vai jubilejai. Mēs parūpēsimies, lai Jūsu ziedu piegāde Rīgā un Jūrmalā netiktu aizmirsta.

Veikals VIOLET.LV piedāvā daudz lielisku dekoru, kompozīciju, sortimentu papildina jauni pušķi. Ja jūs nevarat izvēlēties, sazinieties ar mums, mēs palīdzēsim Jums izvēlēties pareizo izvēli ziedu pušķī!

Personalizētas dāvanas ar piegādi

VIOLET.LV piedāvā dažādas personalizētas un individuālas dekorācijas un dāvanas, sākot no lētākiem līdz dārgākiem, visi pušķi ir eleganti un gatavi dāvanām visos svētkos. Piedāvājam plašu ziedu pušķu klāstu, mūsu veikals VIOLET.LV nodrošinās, ka ikviens atradīs vispiemērotāko ziedu kompozīciju.