Apsveikuma kartītes

Apsveikuma kartītes

Showing 1 - 9 of 9 items
 • Apsveikuma kartīte - YOU ARE SO WEIRD
  GreetCard3

  Apsveikuma kartīte - YOU ARE SO WEIRD Tu esi tik dīvains! Stilīga kartīte svētkos. Lieliski iederēsies pie apsveikuma tuviem un mīļiem cilvēkiem, kuriem piemīt humora izjūta un kuri kādreiz spēj pasmieties arī paši par sevi. Minimālistiska kartīte ar asprātīgu un lakonisku tekstu.

  3,50 €
 • Apsveikuma kartīte - AGE ONLY MATTERS IF YOU'RE WINE
  Greetcard8

  Apsveikuma kartīte - AGE ONLY MATTERS IF YOU'RE WINE Vecumam nozīme ir tikai tad, ja esi vīns. Ideāli piemērota kartīte dzimšanas dienā. Asprātīgs un jautrs teksts, kas noteikti liks pasmaidīt tās saņēmējam. Kartīte būs ideāli piemērota draugiem vai tuviem cilvēkiem. 

  3,50 €
 • Apsveikuma kartīte - VINTAGE, DEFINITELY
  GreetCard5

  Apsveikuma kartīte - I WOULDN'T SAY YOU ARE OLD. VINTAGE, DEFINITELY! Es neteiktu ka Tu esi vecs. Pirmklasīgs, noteikti! Pati labākā kartīte dzimšanas dienā. Īsi, kodolīgi un asprātīgi. Viss kas nepieciešams, lai apsveiktu kādu dzimšanas dienā. Kartīte noteikti liks pasmaidīt un iepriecinās tās saņēmēju.

  3,50 €
 • Apsveikuma kartīte - I THINK YOU ARE CUTE
  GreetCard2

  Apsveikuma kartīte - I THINK YOU ARE CUTE Es domāju, ka tu esi pievilcīga/s. Nezini kā pateikt savas jūtas, bet nevēlies būt banāls. Šī kartīte būs īstā, kas ļaus jums izteikt savas jūtas un iepriecināt ziedu saņēmēju. Jauks, patiess un īpašs sveiciens īpašam cilvēkam.

  3,50 €
 • Apsveikuma kartīte - SOMETIMES I LOOK AT YOU
  GreetCard7

  Apsveikuma kartīte - SOMETIMES I LOOK AT YOU AND WONDER, HOW I GOT TO BE SO DAMN LUCKY! Dažkārt es raugos uz Tevi un domāju, cik ļoti man ir paveicies! Īpaša kartīte, īpašam un svarīgam cilvēkam. Lai kādam pateiktos un atzītos jūtās pietiek ar skaistu un atklātu kartīti. 

  3,50 €
 • Apsveikuma kartīte - MAKING MEMORIES
  GreetCard4

  Apsveikuma kartīte - MAKING MEMORIES WITH YOU IS MY FAVOURITE THING TO DO Mana mīļākā nodarbe ir veidot kopīgas atmiņas ar tevi. Lai pateiktu ko svarīgu un mīļu pietiek vien ar dažiem vārdiem. Apsveikuma kartīte ir lakoniska, īsa, bet tai pašā laikā, spēj izteikt vairāk, kā simtiem vārdu. Šī kartīte iepriecinās jūsu otro pusīti. 

  3,50 €
 • Apsveikuma kartīte - I HAVE NO IDEA
  GreetCard1

  Apsveikuma kartīte - I HAVE NO IDEA HOW OLD ARE YOU Man nav ne jausmas cik tev ir gadu.  Skaista, uzjautrinoša un mīļa dzimšanas dienas kartīte. Iepriecinās un sasmīdinās jubilāru. Šī kartīte ir piemērota gan sievietēm, gan vīriešiem kā arī darba kolēģiem. 

  3,50 €
 • Apsveikuma kartīte - MAKE YOU HAPPY
  GreetCard 6

  Apsveikuma kartīte - I JUST WANT TO MAKE YOU HAPPY. BECAUSE YOU ARE THE REASON THAT I AM SO HAPPY Es vēlos darīt Tevi laimīgu, tāpēc ka tieši Tu esi iemesls tam, ka es esmu tik laimīgs. Ideāli piemērota apsveikuma kartīte, lai pastāstītu sev tuvam cilvēkam, par to kā tu jūties. Šī kartīte lieliski papildinās krāšņo ziedu kompozīciju. 

  3,50 €
 • Papildus cena
  GreetCardprice

  Papildus cena - šī nav prece, kura ir domāta pasūtīšanai, tā ir papildus opcija, kur iespējams pievienot papildus samaksu par kādu pakalpojumu.

  20,00 €

Apsveikuma kartītes dzimšanas dienā, vārda dienā un citos svētkos!

Vēlies savu oriģinālo ziedu kompozīciju vai dāvanu papildināt ar stilīgu, interesantu un oriģinālu apsveikuma kartīti? Mums ir viss, kas jums nepieciešams. Sadarbībā ar MyPrint VIOLET.LV piedāvā apsveikt savus mīļos ar interesantām un gaumīgām apsveikuma kartītēm. 

Mūsu piedāvājumā atradīsiet apsveikuma kartītes visiem svētkiem. Kartīte var būt sirsnīga, smiekīga vai mazliet ironiska, viss ir atkarīgs no tā, ko vēlaties Jūs. 

Mūsu interneta ziedu un dāvanu veikals, ļauj jums izvēlēties skaistāko un labāko apsveikuma kartīti, pēc jūsu gaumes un sajūtām, viss kas jums ir jāizdara, veicot ziedu noformēšanu, klāt pasūtījumam jāpievieno kāda no stilizētajām apsveikuma kartītēm. 

Kartītes ir veidotas līdzīgā, minimālisma stilā. Izteiksmīgas un skaistas, noteikti nodos jūsu vēstījumu tās saņēmējam. 

Izvēloties apsveikuma kartīti, kuru pievienot pasūtījumam, aizpildiet arī laukumu, ar kartītes tekstu. Mēs jūsu vēlējumu nodrukāsim un kopā ar kartīti piegādāsim ziedu saņēmējam. 

Lai pateiktu kā jūs jūtaties, nemaz nav nepieciešams daudz. Skaisti ziedi un mīļa apsveikuma kartīte iepriecinās ikvienu tās saņēmēju. 

Kartītes apraksts:

Izmērs: 15 x 10 cm

Komplektā skaista kraftpapīra aploksne

Drukāts uz 100% dabiska papīra ar FSC® sertifikātu