Florista ziedu kastīte

Jauna prece

Florista ziedu kastīte Ziedu kastītes Expand

Florista ziedu kastīte ir pēc jūsu izvēles izgatavota ziedu dāvana. Ziedu cepures kastē ir iespēja izvēlēties baltā, sārtā vai dzeltenos toņos, standarta izmēru, vidēju vai lielu. Šī romantiskā un elegantā ziedu dāvana priecēs visos iespējamos svētkos.

Vairāk informācijas

  • S
  • M
  • L

62,80 €

Florista ziedu kastīte - Sastāvs

Florista ziedu kastīte – baltos toņos

Ja neesat izlēmis kādus tieši ziedus vēlaties dāvināt, bet noteikti vēlies skaistu un krāšņu ziedu kompozīciju baltos toņos, mēs esam izveidojuši lielisku alternatīvu. Mēs izveidosim lielisku ziedu kasti ar aktuālajiem sezonas ziediem baltos toņos un akcentēsim šo kompozīciju ar dekoratīvajiem augiem. 

Florista cepuru kastīte ar ziediem – rozā toņos

Rozes, hortenzijas, lizantes vai gerberas? Jums patīk visi šie ziedi, bet nevarat izvēlēties starp visiem šiem lieliskajiem ziediem? Mēs atvieglosim jūsu izvēli, izveidojot ziedu kompozīciju rozā toņos stilīgajā cepuru kastē ar sezonas aktuālajiem ziediem. Mūsu floristi pārsteigs gan jūsu, gan dāvanas saņēmēju ar satriecošu ziedu kompozīciju. 

Florista bloom box – dzeltenos toņos

Sārtie un dzeltenie toņi vienmēr ir bijuši mīlestības vēstneši. Mūsu lieliskā floristu komanda izveidos neizmirstamu bloom box sveicienu jums un jūsu mīļajiem.

S izmērs - 35 dažādi sezonas ziedi un augi

M izmērs - 45 dažādi sezonas ziedi un augi

L izmērs - 55 dažādi sezonas ziedi un augi

Ziedu skaits var nedaudz mainīties atkarībā no ziedu galvas izmēra. Kompozīcijas attēlam ir ilustratīva nozīme. Ziedu kompozīcijās un ziedu kastēs ir iespējamas nelielas izmaiņas. Var nedaudz atšķirties ziedu krāsu tonis vai ziedu sastāvs, atkarībā no ziedu sezonalitātes. Mūsu floristi izveidos visskaistāko ziedu kompozīciju, kura saglabās attēlā redzamās ziedu kastes  būtību. Par izmaiņām ziedu kompozīcijās vai ziedu pušķos ar jums sazināsies VIOLET.LV personīgi.