Plantui 6 Smart Garden ierīce

Jauna prece

Nav pieejams! Plantui 6 Smart Garden ierīce Gudrais dārzs Expand

Plantui 6 Smart Garden ir unikāla iekštelpu dārza iekārta. Plantui 6 Smart Garden gudrais dārzs ar inteliģento gaismas sistēmu un automātisko laistīšanas sūkni palīdz jums audzēt svaigus, garšīgus un tīrus zaļumus visu gadu. 5-8 nedēļu laikā izaudzējiet savus iecienītākos garšaugus, salātus un ēdamos ziedus no sēklām līdz pilniem augiem. Nav augsnes, nav nepieciešamas dārzkopības prasmes!

Vairāk informācijas

264,99 €

Plantui 6 Smart Garden gudrais dārzs rokas grāmata

Vienā Plantui 6 Smart Garden gudrajā dārzā vienlaicīgi var audzēt 6 augus.

Augu kapsulas nav iekļautas šī Smart Garden iegādē. Tās ir nopērkamas atsevišķi.

Uzstādīšana

Skatiet video instrukcijas mūsu Youtube kanālā @plantuicom. Pirms ierīces uzstādīšanas:

Pavelkot, noņemiet gaismas bloku (13) no laistīšanas bloka (15). Noceliet laistīšanas bloku (15) no ūdens trauka (16).

1. Pievienojiet ūdeni un barības vielas

1a. Ūdens traukā (16) iepildiet 3 litrus ūdens un 3 pilnus kausiņus barības vielu. Kausiņš ir pievienots pie kastes. Barības vielas atrodamas augu kapsulu iepakojumā. Nepārsniedziet 3 litru ūdens robežlīniju. 1b. Ievietojiet laistīšanas bloku (15) ūdens traukā (16).

2. Ievietojiet augu kapsulas

2a. Izņemiet kodolus aiz etiķetēm. 2b. Ievietojiet kapsulas sešās tukšajās atverēs. NORĀDE: Neatstājiet tukšas atveres, izņemot septīto, kura ir paredzēta tikai ūdens iepildīšanai. Iesakām vienlaikus audzēt augus ar vienādu augšanas laiku. Augšanas laika norāde ir atrodama uz katra augu kapsulas iepakojuma.

3. Pievienojiet ierīci elektrotīklam

3a. Pievienojiet ierīci elektrotīklam. 3b. Uzlieciet gaismas bloku (13) bez paaugstinājuma (14). Iedegas rozā gaismiņas, un ir sākusies dīgšanas fāze. Varat dzirdēt, ka sākas pirmā apūdeņošana. Laiks audzēt!

Apkope

4. Miega taimeris

Plantui Smart Garden katru dienu pavada 8 stundas miega režīmā. Ierīce automātiski ieiet miega režīmā 16 stundas pēc ieslēgšanas. Ja nepieciešams, taimeri ir iespējams pārregulēt. Iestatiet miega taimeri, 3 sekundes paturot roku virs gaismas bloka (13) – gaismiņas iemirgosies divas reizes un tad izslēgsies.

5. Paaugstinājumi - Height Blocks
Kad parādās pirmās lapas, pievienojiet pirmo Height Block paaugstinājumu (14). Pievienojiet otro paaugstinājumu pirms lapas pieskaras gaismas blokam (13).

6. Ūdens un barības vielas
Plantui jums atgādina pievienot ūdeni un barības vielas, kad iemirgojas zilas gaismiņas. Sa- jauciet 2 pilnus kausiņus barības vielu ar 2 litriem ūdens, un ielejiet šķīdumu ūdens atverē. Ja sūknis sāk trokšņot, ūdens līmenis ir par zemu. Pārbaudiet ūdens līmeni, aiz rokturiem paceļot laistīšanas bloku (15). NORĀDE: ūdens līmenis nedrīkst pārsniegt 3 litrus.

7. Izbraukuma pauze

Varat izmantot izbraukuma pauzi, lai augi patērētu mazāk ūdens un augtu lēnāk, kamēr esat izbraukumā. 10 sekundes paturiet roku virs gaismas bloka (13) līdz gaismiņas kļūst violetas. Ja nepieciešams, iepildiet ūdeni un barības vielas. NORĀDE: ūdens līmenis nedrīkst pārsniegt 3 litrus. Izbraukuma pauze nedarbojas bez paaugstinājumiem. Atiestatiet ierīci normālā režīmā, pārvelkot roku pāri gaismas bloka virsmai.

8. Ražas ievākšana
Varat sākt lietot augus, kad tie ir pietiekoši lieli. Apskatiet specifisku augu audzēšanas instrukcijas un ievākšanas laikus mūsu tīmekļa vietnē www.plantui.com

9. Nosēdumu/katlakmens noņemšana

Krāna ūdens var atstāt nosēdumus sūknī un uz plastmasas detaļām. Tukšas Smart Garden ierīces ūdens traukā (16) pievienojiet 1 ēdamkaroti (15 ml) citronskābes ar 3 litriem silta ūdens (maks. 55°C). 15 sekundes paturiet roku virs gaismas bloka (13) līdz gaismiņas kļūst zilas. Sūknis darbosies 2,5 min. (Ja nepieciešams, pāris stundas ļaujiet sūknēt, un tad pārstartējiet sūkni.) Pēc tam mazgājiet detaļas trauku mazgājamajā mašīnā (maks. 55°C, skat. 10. punktu). Citronskābi ir iespējam iegādāties mūsu tīmekļa vietnē www.plantui.com.

10. Detaļu mazgāšana
Mazgājiet trauku (16), augu paplāti (15b) un ūdens paplāti (15c) pēc katras ražas. Pelēko sūkni mazgājiet ar rokām. NORĀDE: maks. +55°C. Nemazgāt elektriskās detaļas (13, 14, 15a)!11. 

Detaļu samontēšana

11a. Samontējiet laistīšanas detaļas, novietojot ūdens atveres vienu pret otru.11b. Pārliecinieties, ka sūknis ir fiksēts.

12. Sagādājiet jaunas augu kapsulas
Apmeklējiet mūsu tīmekļa vietni www.plantui.com, lai iegūtu jaunu un aizraujošu augu un garšu klāstu.

Gaismas bloka atslēgšana

Ja ir radušies jebkādi gaismas bloka (13) traucējumi, atslēdziet to, atvienojot no elektrotīkla vismaz 10 stundas. Tad atkal pievienojiet ierīci elektrotīklam un atiestatiet miega taimeri (skat. 4. punktu). Ja traucējumi nav atrisināti, sazinieties ar mums: help@plantui.com.

Piegādes izmaksas un cenas € (eur) pa Rīgas pilsētas rajoniem un Latvijas pilsētām. 

 1. Vecrīga, Centrs, Andrejsala, Grīziņkalns, Brasa, Skanste – bezmaksas
 2. Sarkandaugava, Mežaparks, Čiekurkalns, Mežciems - 5
 3. Teika, Jugla, Berģi, Purvciems, Pļavnieki, Dārzciems - 5
 4. Āgenskalns, Kalnciems, Ziepniekkalns, Valdlauči, Ķīpsala - 5
 5. Imanta, Iļģuciems, Dzirciems, Zolitūde, Ķengarags, Rumbula - 5
 6. Maskavas forštate, Torņakalns, Zasulauks - 5
 7. Ulbroka, Dreiliņi, Mīlgrāvis – 6
 8. Vecmīlgrāvis, Jaunciems, Bolderāja, Lidosta Rīga, Mārupe - 7
 9. Mangaļsala, Baloži – 8
 10. Babīte, Piņķi, Salaspils, Ķekava, Jaunmārupe – 10
 11. Baltezers, Ādaži, Silakrogs – 13
 12. Jūrmala, Carnikava, Olaine, Ikšķile, Vangaži  15
 13. Jelgava, Ogre, Ropaži, Ozolnieki, Iecava, Saulkrasti – 20
 14. Lielvārde, Sigulda – 25
 15. Tukums, Dobele, Bauska  30

Ja vēlaties pasūtīt ziedus uz pilsētu vai rajonu, kas nav sarakstā, iesakām sazināties ar mums, lai noskaidrotu cenu pa tālruni +371 20523707. Mēs atradīsim kopīgus risinājumus, jo mums rūp labs apkalpošanas serviss un mūsu klienti!

APMAKSA

Apmaksa tiek veikta, izmantojot Paysera drošo norēķinu sistēmu. Maksājumus var veikt gandrīz no visām pasaules valstīm un iespējamām norēķinu metodēm - VISA, MASTERCARD, MAESTRO un citām kartēm, bankas pārskaitījumu, internetbanku vai Webmoney.

Mūsu Instagram

Can not connect to Instagram or Application request limit reached.