ZIEDU PIEGĀDE RĪGĀ

Rozes
Ziedu kastes
 • Flower Box ar baltām rozēm

  Ziedu kaste ar baltām rozēm - 21 roze Burvīga baltu rožu kompozīcija apaļas formas dāvanu kastē. Ja vēlaties pārsteigt, šī ir pareiza izvēle. Kompozīcija veidota no 21 rozes, atkarībā no ziedu galvas izmēra, rožu skaits var nedaudz mainīties.

  58,90 €
 • Flower Box ar sarkanām rozēm

  Ziedu kaste ar sarkanām rozēm - 21 roze Šie ziedi liks ziedu saņēmēja justies īpašam un mīlētam. Kā mēs zinām, sarkanā ir mīlestības un kaislību krāsa, ja vēlaties kādam atzīties jūtās, šī noteikti būs pareizā ziedu izvēle. Rožu skaits var mainīties, atkarībā no ziedu galvas izmēra.

  58,90 €
 • Flower Box ar rozā rozēm

  Ziedu kaste ar rozā rozēm - 37 roze Burvīga rozā rožu kompozīcija apaļas formas dāvanu kastē. Ja vēlaties pārsteigt, šī ir pareiza izvēle. Kompozīcija veidota no 37 rozes, atkarībā no ziedu galvas izmēra, rožu skaits var nedaudz mainīties.

  109,90 €
 • Flower Box ar dažādu krāsu rozēm

  Ziedu kaste ar dažādu krāsu rozēm - 37 rozes Burvīga rožu kompozīcija apaļas formas dāvanu kastē. Ja vēlaties pārsteigt, šī ir pareiza izvēle. Kompozīcija veidota no 37 rozes, atkarībā no ziedu galvas izmēra, rožu skaits var nedaudz mainīties.

  109,90 €
 • Flower box ar ziedu kompozīciju

  Ziedu kaste ar ziedu kompozīciju Šis skaistais pavasarīgais sveiciens apaļas formas ziedu kastē, noteikti liks smaidīt dāvanas saņēmējam visas dienas garumā. Ziedu kompozīcija veidota no dažādiem ziediem: rozē, lizantēm, neļķēm un dekoratīvajiem augiem. 

  89,90 €
 • Flower box - Zilās debesis

  Ziedu kaste - Zilās debesis Zilās debesis ir ziedu kompozīcija, kas ziedu saņēmējam liks justies mīlētam. Šī skaistā ziedu kompozīcija spēs priecēt ne vien ziedu saņēmēju, bet arī visus apkārtējos. Kompozīcija veidota no dažādiem ziediem un rozēm.

  91,90 €
 • Flower box - Princesei

  Ziedu kaste - Princesei Princešu ziedu kaste ir veidota no dažādiem ziediem un rozēm, kas ieturētas līdzīgā krāsu gammā. Dekoratīvie augi šai ziedu kompozīcijai piešķir īpašu izsmalcinātības sajūtu. Šī noteikti būs pareizā izvēle brīnišķīgam pirmajam randiņam.

  87,90 €
 • Flower box - Kokteilis

  Ziedu kaste - KokteilisŠī būs pareiza izvēle, ja vēlaties kādu iepriecināt, bet neesat īsti pārliecināti par ziedu izvēli. Ziedu kaste veidota un aktuālajiem sezonas ziediem, apaļas formas ziedu kastē. Šī ziedu kaste vienmēr būs aktuāla, skaista un svaiguma piepildīta.

  85,90 €

ZIEDU PIEGĀDE RĪGĀ UN LATVIJĀ

Ziedu piegāde Rīgā un visā Latvijā - VIOLET.LV dāvanas un ziedi, piedāvā svaigus ziedus ar piegādi 24 stundas diennaktī. Mēs izveidosim oriģinālu un skaistu pušķi, kuru ziedu kurjers piegādās līdz mājām, birojam vai citai vietai, kurā atrodās saņēmējs, ziedu piegāde Rīgas centrā ir bezmaksas. Mēs esam profesionāli floristi, kuriem ir liela pieredze pušķu un kompozīciju veidošanā. Pušķi ir veidoti ievērojot ziedu kārtošanas principus, kā arī katram pušķim pievienojam savu unikalitāti.

Ziedu piegāde

ZIEDU PIEGĀDES LAIKS

Bezmaksas ziedu piegāde Rīgas centrā ir iespējama jebkurā dienā, izņemot svētku dienas, no 9:00 līdz 21:00! Par papildus samaksu ziedu kurjers piegādās pasūtījumu arī nakts stundās. Par nakts piegādi nepieciešams sazināties pirms pasūtījuma noformēšanas mūsu ziedu veikalā.

Ziedu piegādes pasūtījuma izpildes laiks Rīgā - no 2 stundām, Jūrmalā un citās Latvijas pilsētās - no 3 stundām.

Piegādes laiks ir norādāms aptuvens, jo tas var mainīties atkarībā no satiksmes intensitātes, laika apstākļiem un ziedu veikala noslogotības. Iesakām veikt pasūtījumu savlaicīgi - ieteicams vienu dienu iepriekš, bet pirms svētkiem - Ziemassvētki, Jaunais gads, Valentīndiena, 8. marts un citiem  svētkiem - 3 dienas iepriekš. Pasūtot ziedus iepriekš, veikals garantēs savlaicīgu Jūsu ziedu pasūtījuma piegādi. Piegādes prioritāti dodam - savlaicīgi veiktiem pasūtījumiem.

Jūs varat pasūtīt pušķi mūsu interneta ziedu veikalā vai zvanot pa tālruni +371 20523707 vai +371 20523708.

ZIEDU PIEGĀDE NO ZIEDU VEIKALA VIOLET.LV

Ziedu piegāde VIOLET.LV pušķu veidošanā izmanto visas pieejamās puķes un dabas veltes - rozes, gerberas, tulpes, lilijas, peonijas, narcises, lizantes, gundegas, asteres, gladiolas - atkarīgi no sezonalitātes. Veidojam arī lielos apsveikuma pušķus - 51 roze, 101 roze. Ziedu veikals piedāvā arī individuāli izstrādātus dekorus interjeram un dažādiem svētkiem, ērtus un izdevīgus risinājumus korporatīvajiem klientiem. Piedāvājuma sortimentā ir rozes, ziedu pušķi, ziedu kastītes, ziedu grozi, dāvanas, personalizētie pušķi. Pasūtījumam varat pievienot arī konfektes, makarūnus vai kafiju.

Ziedu piegāde Rīgā

ZIEDU PIEGĀDES VEIKALS PIEDĀVĀ

individuālu pušķu izvēle;
svaigi ziedi;
bezmaksas ziedu piegāde Rīgas centrā uz mājām, biroju vai kādu citu vietu;
atlaides patstāvīgajiem klientiem;
ziedu veikala darbinieku palīdzība;
laipni ziedu kurjeri;
anonīma piegāde;
piegāde visu diennakti;
puķu piegāde Jūsu izvēlētajā laikā.

Ja Jūs nezināt, kā iepriecināt un apsveikt savu mīļoto, kā pārsteigt darba kolēģi vai draugu? Ziedu piegāde ir ērts mūsdienīgs risinājums, mūsu floristi iepriecinās Jūsu saņēmēju ar izsmalcinātu pušķi.

Ja vēlaties pasūtīt ziedus uz citu pilsētu, kura nav piegādājamo vietu sarakstā,  sazinieties ar mums un mēs atradīsim kopīgus risinājumus.