ZIEDU PIEGĀDE RĪGĀ

Ziedu kastes
 • Flower Box ar tulpēm

  Flower Box ar tulpēm. Tulpes - pavasara, svaiguma un romantikas vēstneses. Skaista, krāsaina un dzīvespriecīga, krāsainu tulpju kompozīcija apaļas formas ziedu kastē, sajūsminās tās saņēmēju, jebkurā gada laikā. Kompozīcija veidota no 27 tulpēm, atkarībā no ziedu galvas izmēra, tulpju  skaits var nedaudz mainīties.

  47,90 €
 • Flower Box ar baltām rozēm

  Flower Box ar baltām rozēm - burvīga baltu rožu kompozīcija apaļas formas dāvanu kastē. Ja vēlaties pārsteigt, šī ir pareiza izvēle. Kompozīcija veidota no 19 rozēm, atkarībā no ziedu galvas izmēra, rožu skaits var nedaudz mainīties.

  56,90 €
 • Flower Box ar sarkanām rozēm

  Flower Box ar sarkanām rozēm - šie ziedi liks ziedu saņēmējam justies īpašam un mīlētam. Kā mēs zinām, sarkanā ir mīlestības un kaislību krāsa, ja vēlaties kādam atzīties jūtās, šī noteikti būs pareizā ziedu izvēle. Rožu skaits var mainīties, atkarībā no ziedu galvas izmēra.

  56,90 €
 • Ziedu kaste - Sarkanais mākonis

  Ziedu kaste - Sarkanais mākonis, ir izsmalcināts un elegants sveiciens svētkos. Karmīnsarkanās rozes un melni elegantā cepuru kaste, kas papildināts ar skaistu sarkanu atlasa lentu. Šī ziedu kaste liks saņēmēja sirdij sisties straujāk. Lielisks veids, kā paust savas jūtas bez vārdiem. 

  58,90 €
 • Flower Box - Mirdzums

  Flower Box - Mirdzums. Šī krāšņā un izsmalcinātā rožu kaste, liks elpai aizrauties jebkurai šīs dāvanas saņēmējai. Rubīn sarkanās rozes, eleganti melnajā ziedu kastē, kas papildināta ar skaistiem un mirdzošiem kristāliem priecēs dāvanas saņēmēju dienām ilgi, kā arī izskatīsies eleganti, apkārtējie to noteikti ievēros.

  63,90 €
 • Flower box ar ziedu kompozīciju

  Flower box ar ziedu kompozīciju - šis skaistais pavasarīgais sveiciens apaļas formas ziedu kastē, noteikti liks smaidīt dāvanas saņēmējam visas dienas garumā. Ziedu kompozīcija veidota no dažādiem ziediem: rozēm, lizantēm, neļķēm un dekoratīvajiem augiem. 

  69,90 €
 • Ziedu kaste - Mednieks

  Ziedu kaste - Mednieks. Lieliska dāvana svētkos vīrietim. Dažādu krāsu rozes, kuras papildina cēlā fazāna spalvas. Nedaudz mežonīgs, bet noteikti krāšņs sveiciens, kas iepriecinās jebkuru vīrieti viņa svētkos. Jā, arī vīrieši mīl saņemt ziedus svētkos un ar šādu dāvanu jūs noteikti izpelnīsietis vislabākos  pateicības vārdus un pārējo apbrīnu. 

  70,80 €
 • Flower box - Kokteilis

  Flower box - Kokteilis būs pareiza izvēle, ja vēlaties kādu iepriecināt, bet neesat īsti pārliecināti par ziedu izvēli. Ziedu kaste veidota un aktuālajiem sezonas ziediem, apaļas formas ziedu kastē. Šī ziedu kaste vienmēr būs aktuāla, skaista un svaiguma piepildīta.

  71,90 €
 • Flower box - Princesei

  Flower box - Princesei ir ziedu kaste princesēm, kas veidota no dažādiem ziediem un rozēm, kas ieturētas līdzīgā krāsu gammā. Dekoratīvie augi šai ziedu kompozīcijai piešķir īpašu izsmalcinātības sajūtu. Šī noteikti būs pareizā izvēle brīnišķīgam pirmajam randiņam un Jūsu princesei. 

  73,90 €
 • Flower box - Zilās debesis

  Flower Box - Zilās debesis ir ziedu kompozīcija, kas ziedu saņēmējam liks justies mīlētam. Šī skaistā ziedu kompozīcija spēs priecēt ne vien ziedu saņēmēju, bet arī visus apkārtējos. Kompozīcija veidota no dažādiem ziediem un rozēm.

  75,90 €
 • Flower Box - Sirds

  Flower Box - Sirds. Burvīga baltu rožu kompozīcija sirds formas dāvanu kastē. Sirds formas ziedu kaste vienmēr būs aktuāla un iepriecinās jebkuru sirsniņu. Kompozīcija veidota no 27 rozēm, atkarībā no ziedu galvas izmēra, rožu skaits var nedaudz mainīties.

  75,90 €
 • Flower Box ar dažādu krāsu rozēm

  Flower Box ar dažādu krāsu rozēm - burvīga rožu kompozīcija apaļas formas dāvanu kastē. Ja vēlaties pārsteigt, šī ir pareiza izvēle. Kompozīcija veidota no 37 dažādām rozēm, atkarībā no ziedu galvas izmēra, rožu skaits var nedaudz mainīties.

  81,90 €
Dāvanu kastes
 • Ziedi kastē

  Ziedi kastē - Vēlies kādu pārsteigt ar ziediem, tomēr apnikuši jau ikdienišķie ziedu pušķi? Mums ir ideāls risinājums. Ziedu kaste, kas papildināta ar lieliskiem saldumiem, kuri garšos ikvienam. Skaists un oriģināls pārsteigums, kas paslēpts lieliskā dāvanu kastē, šī ir dāvana un ziedi - divi vienā.

  29,00 €
 • Laba dāvana sievietei

  Laba dāvana sievietei - Vēlies sarīkot jauku vakaru ar savu mīļoto, bet nezini kā? Mēs varam piedāvāt pārbaudītu un skaistu veidu kā iepriecināt savu otru pusi. Lielisks pārsteigums un oriģināla dāvana. Varēsiet baudīt kādu īpašu dzērienu sveču gaismā un iepriecināt savas garšas kārpiņas ar īpašiem saldumiem. Un tas viss vienā lieliskā pārsteiguma kastē....

  37,90 €
 • Dāvanu kaste ar makarūniem

  Dāvanu kaste ar makarūniem – eleganta un unikāla dāvanu kaste, kas būs piemērota jebkuriem svētkiem un dzīves situācijām. Romantiskam vakaram divvientulībā, Valentīndienas pārsteigumam,  svinīgai pasēdēšanai kopā ar labāko draudzeni, jaukam pārsteigumam darba vietā vai jebkurai citai dzīves situācijai.

  45,00 €
 • Lieliska dāvana sievietei

  Lieliska dāvana sievietei - tā ir dāvanu kaste, kura būs perfekta jebkuram pārsteigumam vai jebkuriem svētkiem. Pietiks meklēt vislabāko dāvanu, mēs to esam izveidojuši jūsu vietā. Esam parūpējušies, lai jekbkuri jūsu atzīmējamie svētki būtu izdevušies. Ar šādu lielisku dāvanu kasti varat pat doties piknikā, viss nepieciešamais jau ir šeit!

  59,00 €
 • Dāvanu kaste vīrietim

  Dāvanu kaste vīrietim - Eleganta melnas krāsas kaste, kas sevī slēpj noslēpumaino. Tieši šāds noslēpumains, karmīnsarkans un sulīgs pārsteigums ir paslēpies šajā dāvanā. Ieprieciniet savu mīļoto ar šo eleganto pārsteigumu jau šodien.  

  69,00 €
 • Oriģināla dāvana sievietei

  Oriģināla dāvana sievietei - elegants minimālisms, kas iepriecinās ik vienu šīs oriģinālās dāvanas saņēmēju. Rozes jūsu vietā spēs nodot sūtījuma vēstījumu bez vārdiem. Gardās Fererro Rocher šokolādes konfektes noteikti priecēs saņēmēju, baudot kādu dzērienu skaistajās glāzēs. Lai kādu pārsteigtu nevajag daudz, tik vien kā pareizu kombināciju un šī dāvanu...

  75,00 €
 • Romantisks pārsteigums

  Romantisks pārsteigums - dāvana, kuru ilgi nav jāmeklē. Mēs esam parūpējušies par visu nepieciešamo neaizmirstamu mirkļu gūšanai. Ik viena sieviete mīl ziedus un saldumus, tieši šāda dāvana elegantā iesaiņojumā liks jūsu mīļotajai smaidīt visa vakara garumā. 

  77,00 €
 • Dāvanu kaste ar 19 rozēm

  Dāvanu kaste ar 19 rozēm –  Plāno pārsteigt savu mīļoto ar romantisku vakaru divvientulībā vai iepriecināt Valentīndienā? Klāt šai elegantajai dāvanu kastei  ir pievienotas 19 rozes: jūtu, sirsnības un mīlestības simbolu. Dāvinot rozes, jums tiek garantēts, ka tās iepriecinās adresātu un jūs dzirdēsiet entuziasmu un pateicības vārdus. Tā būs laba dāvana...

  82,90 €

ZIEDU PIEGĀDE RĪGĀ UN LATVIJĀ

Ziedu piegāde Rīgā un visā Latvijā - VIOLET.LV dāvanas un ziedi, piedāvā svaigus ziedus ar piegādi 24 stundas diennaktī. Mēs izveidosim oriģinālu un skaistu pušķi, kuru ziedu kurjers piegādās līdz mājām, birojam vai citai vietai, kurā atrodās saņēmējs. Ziedu piegāde Rīgas centrā ir bezmaksas. Mēs esam profesionāli floristi, kuriem ir liela pieredze pušķu un kompozīciju veidošanā. Pušķi ir veidoti ievērojot ziedu kārtošanas principus, kā arī katram pušķim pievienojam savu unikalitāti.

Ziedu piegāde

ZIEDU PIEGĀDES LAIKS

Bezmaksas ziedu piegāde Rīgas centrā ir iespējama jebkurā dienā, izņemot svētku dienas. Par papildus samaksu ziedu kurjers piegādās pasūtījumu arī nakts stundās. Par nakts piegādi nepieciešams sazināties pirms pasūtījuma noformēšanas.

Ziedu piegādes pasūtījuma izpildes laiks Rīgā - no 2 stundām, Jūrmalā un citās Latvijas pilsētās - no 3 stundām.

Piegādes laiks ir norādāms aptuvens, jo tas var mainīties atkarībā no satiksmes intensitātes, laika apstākļiem un ziedu veikala noslogotības. Iesakām veikt pasūtījumu savlaicīgi - ieteicams vienu dienu iepriekš, bet pirms svētkiem - Ziemassvētki, Jaunais gads, Valentīndiena, 8. marts un citiem  svētkiem - 3 dienas iepriekš. Pasūtot ziedus iepriekš, veikals garantēs savlaicīgu Jūsu ziedu pasūtījuma piegādi. Piegādes prioritāti dodam - savlaicīgi veiktiem pasūtījumiem.

Jūs varat pasūtīt pušķi mūsu interneta ziedu veikalā vai zvanot pa tālruni +371 20523707 vai +371 20523708.

ZIEDU PIEGĀDE NO ZIEDU VEIKALA VIOLET.LV

Ziedu piegāde VIOLET.LV pušķu veidošanā izmanto visas pieejamās puķes un dabas veltes - rozes, gerberas, tulpes, lilijas, peonijas, narcises, lizantes, gundegas, asteres, gladiolas - atkarīgi no sezonalitātes. Veidojam arī lielos apsveikuma pušķus - 51 roze, 101 roze. Ziedu veikals piedāvā arī individuāli izstrādātus dekorus interjeram un dažādiem svētkiem, ērtus un izdevīgus risinājumus korporatīvajiem klientiem. Piedāvājuma sortimentā ir rozes, ziedu pušķi, ziedu kastītes, ziedu grozi, dāvanas, personalizētie pušķi. Pasūtījumam varat pievienot arī konfektes, makarūnus vai kafiju.

Ziedu piegāde Rīgā

ZIEDU PIEGĀDES VEIKALS PIEDĀVĀ

individuālu pušķu izvēle;
svaigi ziedi;
bezmaksas ziedu piegāde Rīgas centrā uz mājām, biroju vai kādu citu vietu;
atlaides patstāvīgajiem klientiem;
ziedu veikala darbinieku palīdzība;
laipni ziedu kurjeri;
anonīma piegāde;
piegāde visu diennakti;
puķu piegāde Jūsu izvēlētajā laikā.

Ja Jūs nezināt, kā iepriecināt un apsveikt savu mīļoto, kā pārsteigt darba kolēģi vai draugu? Ziedu piegāde ir ērts mūsdienīgs risinājums, mūsu floristi iepriecinās Jūsu saņēmēju ar izsmalcinātu pušķi.

Ja vēlaties pasūtīt ziedus uz citu pilsētu, kura nav piegādājamo vietu sarakstā,  sazinieties ar mums un mēs atradīsim kopīgus risinājumus.

Vērtējums
5.0 ( No 5 )
Vairāk atsauksmes...