ZIEDU PIEGĀDE RĪGĀ

Ziedu kastes
 • Flower Box ar tulpēm

  Flower Box ar tulpēm. Tulpes - pavasara, svaiguma un romantikas vēstneses. Skaista, krāsaina un dzīvespriecīga, krāsainu tulpju kompozīcija apaļas formas ziedu kastē, sajūsminās tās saņēmēju, jebkurā gada laikā. Kompozīcija veidota no 27 tulpēm, atkarībā no ziedu galvas izmēra, tulpju  skaits var nedaudz mainīties.

  47,90 €
 • Flower Box ar baltām rozēm

  Flower Box ar baltām rozēm - burvīga baltu rožu kompozīcija apaļas formas dāvanu kastē. Ja vēlaties pārsteigt, šī ir pareiza izvēle. Kompozīcija veidota no 19 rozēm, atkarībā no ziedu galvas izmēra, rožu skaits var nedaudz mainīties.

  56,90 €
 • Flower Box ar sarkanām rozēm

  Flower Box ar sarkanām rozēm - šie ziedi liks ziedu saņēmējam justies īpašam un mīlētam. Kā mēs zinām, sarkanā ir mīlestības un kaislību krāsa, ja vēlaties kādam atzīties jūtās, šī noteikti būs pareizā ziedu izvēle. Rožu skaits var mainīties, atkarībā no ziedu galvas izmēra.

  56,90 €
 • Ziedu kaste - Sarkanais mākonis

  Ziedu kaste - Sarkanais mākonis, ir izsmalcināts un elegants sveiciens svētkos. Karmīnsarkanās rozes un melni elegantā cepuru kaste, kas papildināts ar skaistu sarkanu atlasa lentu. Šī ziedu kaste liks saņēmēja sirdij sisties straujāk. Lielisks veids, kā paust savas jūtas bez vārdiem. 

  58,90 €
 • Flower Box - Mirdzums

  Flower Box - Mirdzums. Šī krāšņā un izsmalcinātā rožu kaste, liks elpai aizrauties jebkurai šīs dāvanas saņēmējai. Rubīn sarkanās rozes, eleganti melnajā ziedu kastē, kas papildināta ar skaistiem un mirdzošiem kristāliem priecēs dāvanas saņēmēju dienām ilgi, kā arī izskatīsies eleganti, apkārtējie to noteikti ievēros.

  63,90 €
 • Ziedu kaste - Fantāziju mežs Ziedu kastītes
  Jaunums
  Ziedu kaste - Fantāziju mežs

  Ziedu kaste - Fantāziju mežs. Vēlaties kādu iepriecināt ar pasakaini bagātīgu ziedu kompozīciju? Fantāziju mežs būs īstā izvēle, kas ļaus ziedu saņēmējam dienām priecāties par skaisto un smaržīgo  ziedu kasti, kas sastāv no dažādiem aktuālajiem sezonas ziediem. Šī iespaidīgā ziedu kompozīcija liks saņēmēja sirdij sisties straujāk.

  65,80 €
 • Samta ziedu kaste - Debesmanna Ziedu kastītes
  Jaunums
  Samta ziedu kaste - Debesmanna

  Samta ziedu kaste - Debesmanna. Maigi gaistoša, apreibinošā un valdzinoša ziedu kompozīcija samta cepuru kastē. Rozīgi lillā rozes, kuru skaistumu papildina izsmalcinātā samta ziedu kaste, būs īstā dāvana sievietei. Ja jūs vēlaties paust savas jūtas un apliecināt jūsu mūžīgo mīlestību, šī ziedu kompozīcija palīdzēs jums paust jūsu jūtas.

  67,80 €
 • Ziedu kaste - Mednieks

  Ziedu kaste - Mednieks. Lieliska dāvana svētkos vīrietim. Dažādu krāsu rozes, kuras papildina cēlā fazāna spalvas. Nedaudz mežonīgs, bet noteikti krāšņs sveiciens, kas iepriecinās jebkuru vīrieti viņa svētkos. Jā, arī vīrieši mīl saņemt ziedus svētkos un ar šādu dāvanu jūs noteikti izpelnīsietis vislabākos  pateicības vārdus un pārējo apbrīnu. 

  68,80 €
 • Flower box ar ziedu kompozīciju

  Flower box ar ziedu kompozīciju - šis skaistais pavasarīgais sveiciens apaļas formas ziedu kastē, noteikti liks smaidīt dāvanas saņēmējam visas dienas garumā. Ziedu kompozīcija veidota no dažādiem ziediem: rozēm, lizantēm, neļķēm un dekoratīvajiem augiem. 

  69,90 €
 • Flower box - Kokteilis

  Flower box - Kokteilis būs pareiza izvēle, ja vēlaties kādu iepriecināt, bet neesat īsti pārliecināti par ziedu izvēli. Ziedu kaste veidota un aktuālajiem sezonas ziediem, apaļas formas ziedu kastē. Šī ziedu kaste vienmēr būs aktuāla, skaista un svaiguma piepildīta.

  71,90 €
 • Flower box - Princesei

  Flower box - Princesei ir ziedu kaste princesēm, kas veidota no dažādiem ziediem un rozēm, kas ieturētas līdzīgā krāsu gammā. Dekoratīvie augi šai ziedu kompozīcijai piešķir īpašu izsmalcinātības sajūtu. Šī noteikti būs pareizā izvēle brīnišķīgam pirmajam randiņam un Jūsu princesei. 

  73,90 €
 • Flower box - Zilās debesis

  Flower Box - Zilās debesis ir ziedu kompozīcija, kas ziedu saņēmējam liks justies mīlētam. Šī skaistā ziedu kompozīcija spēs priecēt ne vien ziedu saņēmēju, bet arī visus apkārtējos. Kompozīcija veidota no dažādiem ziediem un rozēm.

  75,90 €
Rozes
 • Rožu pušķis - Mazais

  Rožu pušķis - Mazais. Skaists un elegants, bēšīgi rozā toņu rožu pušķis būs lielisks pārsteigums svētkos, gan mīļajiem, gan kolēģiem un sadarbības partneriem. 

  41,50 €
 • Rožu pušķis - Mazais Mix

  Rožu pušķis - Mazais Mix. Rožu pušķis sastāv no 21 dažādu krāsu rozes, 60cm. Ietīts elegantā ietinamajā papīrā.

  43,50 €
 • Rožu pušķis no 21 rozes - Sarkanais

  Rožu pušķis no 21 rozes - Sarkanais, tik ļoti elegants un skaists, visu laiku mīlētākais ziedu pušķis no sarkanām rozēm. Sarkanā krāsa simbolizē romantisku jūtu esamību un mīlestību. Sarkanās rozes atspoguļo arī skaistumu un pilnību.

  46,80 €
 • Rožu pušķis no 21 rozes - Baltais

  Rožu pušķis no 21 rozes - Baltais. Baltas rozes tradicionāli izmanto kāzās un jaunu attiecību sākšanā. Baltas rozes ir arī gaišas piemiņas apliecinājums. Ar baltajām rozēm nevar kļūdīties – lai arī kādas jūtas dāvinātājs paustu, saņēmējs tās spēs novērtēt.

  47,50 €
 • Rožu pušķis no 21 rozes - Dzeltenais

  Rožu pušķis no 21 rozes - Dzeltenais. Gaišums, jautrība un prieks ir tas, kas nāk prātā, domājot par dzeltenām rozēm. Dzeltenās rozes rada siltas sajūtas. Dāvinot dzeltenās rozes, saņēmējs sajutīs draudzīgumu un prieku ar kuru jūs vēlaties dalīties.

  47,80 €
 • Rožu pušķis no 21 rozes - Sarkans un balts

  Rožu pušķis no 21 rozes - Sarkans un balts. Sarkani baltais rožu pušķis ziedu saņēmējam liks justies mīlētam un saprastam. Šāds ziedu pušķis būs pareizā izvēle dzimšanas dienās, kā arī citās ģimenes svētku dienās. 

  49,80 €
 • Rožu pušķis no 21 rozes - Sarkans un rozā

  Rožu pušķis no 21 rozes - Sarkans un rozā. Sarkanās rozes apvienojumā ar maigajām un romantiskajām rozā rozēm, ziedu saņēmējam nodos romantisku un jūtu pilnu vēstījumu. 

  49,80 €
 • Rožu pušķis no 21 rozes - Mix

  Rožu pušķis no 21 rozes - Mix, krāsains, pavasarīgs, jautrs un rotaļīgs ziedu pušķis. Rožu pušķis sastāv no baltas, sarkanas un dzeltenas rozes, kuras ir apvienotas skaistā pušķī.

  51,50 €
 • 51 sarkana roze

  51 sarkana roze -iespaidīgais sarkano rožu klēpis atstātu bez vārdiem jebkuru šī pušķa saņēmēju. Lielisks dziļas mīlestības un cieņas apliecinājums.

  107,00 €
 • 51 balta roze

  51 balta roze - ar baltajām rozēm nevar kļūdīties – lai arī kādas jūtas dāvinātājs paustu, saņēmējs tās spēs novērtēt.

  109,00 €
 • 51 dzeltena roze

  51 dzeltena roze - gaišums, jautrība un prieks ir tas, kas nāk prātā, domājot par dzeltenām rozēm. Dzeltenās rozes rada siltas sajūtas. Dāvinot dzeltenās rozes, saņēmējs sajutīs draudzīgumu un prieku ar kuru jūs vēlaties dalīties.

  109,00 €
 • 51 rozā roze

  51 rozā roze - rozā krāsas roze piešķir laimes sajūtu, graciozitāti un apbrīnu. Eleganci, prieku un saldumu. Rozā rožu pušķis ir piesardzīgāks un maigāks veids, kā paust savu mīlestību.

  109,00 €
Ziedu pušķi
 • Ziedu pušķis - Tulpes

  Ziedu pušķis - Tulpes. Tulpes visos laikos ir bijušas pavasara vēstneses un vieni no iecienītākajiem sieviešu ziediem. Ļaujiet saviem mīļajiem vienmēr sajusties mīlētiem ar šo grezno tulpju pušķi. 

  32,30 €
 • Ziedu pušķis - Gerbera

  Ziedu pušķis - Gerbera. Skaists pušķis, ar tik ļoti tautā iemīļotajām gerberām. Šis romantiski rozā ziedu pušķis liks sajusties īpaši, kādam Jums īpašam cilvēkam.

  29,90 €
 • Ziedu pušķis - Pavasaris

  Ziedu pušķis - Pavasaris. Šis pušķis ir veidots no īrisiem un dzeltenajām tulpēm. Šis ziedu pušķis noteikti iepriecinās un sasildīs jebkuru sirdi. Gan aukstajā ziemā, gan karstajā vasarā, krāsainais un pavasarīgais pušķis būs pareizā izvēle.

  27,90 €
 • Ziedu pušķis - Rudens

  Ziedu pušķis - Rudens. Pušķis ieturēts romantiskā stilā un veidots no baltām rozēm, frēzijām un īrisiem, papildināts ar zaļumiem un dekoratīviem augiem. 

  30,40 €
 • Ziedu pušķis - Peonijas

  Ziedu pušķis - Peonijas. Ziedu pušķis ir veidots no 9 rozā peonijām un dekoratīvajiem augiem. Skaistās un smaržīgās peonijas dāvās ziedu saņēmējam jaukas un vasarīgas emocijas.

  55,00 €
 • Ziedu pušķis - Krizantēmas

  Ziedu pušķis - Krizantēmas, krāsainais ziedu pušķis veidots no dažādu krāsu 11 krizantēmu ziediem. Šis būs jauks un rotaļīgs sveiciens dažnedažādākajos svētkos.

  24,50 €
 • Ziedu pušķis - Noskaņojums

  Ziedu pušķis - Noskaņojums. Ziedu pušķis būs īstais pušķis, lai kādam sev tuvam cilvēkam atzītos savās jūtās. Pušķis veidots no gerberām, īrisiem, lizantēm, rozēm un dekoratīvajiem augiem. 

  39,70 €
 • Ziedu pušķis - Svaigums

  Ziedu pušķis - Svaigums. Pušķis veidots no rozēm, neļķēm, alstromērijām un zaļumiem, ziedu saņēmējam sniegs pacilātu un jauku noskaņojumu. Vasarīgais krāsu salikums priecēs gan saņēmēju, gan apkārtējos.

  28,40 €

ZIEDU PIEGĀDE RĪGĀ UN LATVIJĀ

Ziedu piegāde Rīgā un visā Latvijā - VIOLET.LV dāvanas un ziedi, piedāvā svaigus ziedus ar piegādi 24 stundas diennaktī.Ziedu veikals izveidos oriģinālu un skaistu pušķi, kuru ziedu kurjers piegādās līdz mājām, birojam vai citai vietai, kurā atrodās saņēmējs. Ziedu piegāde Rīgas centrā ir bezmaksas. Mēs esam profesionāli floristi, kuriem ir liela pieredze pušķu un kompozīciju veidošanā. Pušķi ir veidoti ievērojot ziedu kārtošanas principus, kā arī katram pušķim pievienojam savu unikalitāti.

Ziedu piegāde

ZIEDU PIEGĀDES LAIKS

Bezmaksas ziedu piegāde Rīgas centrā ir iespējama jebkurā dienā, izņemot svētku dienas. Par papildus samaksu ziedu kurjers piegādās pasūtījumu arī nakts stundās. Par nakts piegādi nepieciešams sazināties pirms pasūtījuma noformēšanas.

Ziedu piegādes pasūtījuma izpildes laiks Rīgā - no 2 stundām, Jūrmalā un citās Latvijas pilsētās - no 3 stundām.

Piegādes laiks ir norādāms aptuvens, jo tas var mainīties atkarībā no satiksmes intensitātes, laika apstākļiem un ziedu veikala noslogotības. Iesakām veikt pasūtījumu savlaicīgi - ieteicams vienu dienu iepriekš, bet pirms svētkiem - Ziemassvētki, Jaunais gads, Valentīndiena, 8. marts un citiem  svētkiem - 3 dienas iepriekš. Pasūtot ziedus iepriekš, veikals garantēs savlaicīgu Jūsu ziedu pasūtījuma piegādi. Piegādes prioritāti dodam - savlaicīgi veiktiem pasūtījumiem.

Jūs varat pasūtīt pušķi mūsu interneta ziedu veikalā vai zvanot pa tālruni +371 20523707.

ZIEDU PIEGĀDE NO ZIEDU VEIKALA VIOLET.LV

Ziedu piegāde VIOLET.LV pušķu veidošanā izmanto visas pieejamās puķes un dabas veltes - rozes, gerberas, tulpes, lilijas, peonijas, narcises, lizantes, gundegas, asteres, gladiolas - atkarīgi no sezonalitātes. Veidojam arī lielos apsveikuma pušķus - 51 roze, 101 roze. Ziedu veikals piedāvā arī individuāli izstrādātus dekorus interjeram un dažādiem svētkiem, ērtus un izdevīgus risinājumus korporatīvajiem klientiem. Piedāvājuma sortimentā ir rozes, ziedu pušķi, ziedu kastītes, ziedu grozi, dāvanas, personalizētie pušķi. Pasūtījumam varat pievienot arī konfektes, makarūnus vai kafiju.

Ziedu piegāde Rīgā

ZIEDU PIEGĀDES VEIKALS PIEDĀVĀ

individuālu pušķu izvēle;
svaigi ziedi;
bezmaksas ziedu piegāde Rīgas centrā uz mājām, biroju vai kādu citu vietu;
atlaides pastāvīgajiem klientiem;
ziedu veikala darbinieku palīdzība;
laipni ziedu kurjeri;
anonīma piegāde;
piegāde visu diennakti;
puķu piegāde Jūsu izvēlētajā laikā.

Ja Jūs nezināt, kā iepriecināt un apsveikt savu mīļoto, kā pārsteigt darba kolēģi vai draugu? Ziedu piegāde ir ērts mūsdienīgs risinājums, mūsu floristi iepriecinās Jūsu saņēmēju ar izsmalcinātu pušķi.

Ja vēlaties pasūtīt ziedus uz citu pilsētu, kura nav ziedu veikala piegādājamo vietu sarakstā,  sazinieties ar mums un mēs atradīsim kopīgus risinājumus.

Vērtējums
5.0 ( No 5 )
Vairāk atsauksmes...