ZIEDU PIEGĀDE RĪGĀ UN LATVIJĀ

Dāvanu kastes
 • Romantisks pārsteigums
  Giftbox5

  Romantisks pārsteigums - dāvana, kuru ilgi nav jāmeklē. Mēs esam parūpējušies par visu nepieciešamo neaizmirstamu mirkļu gūšanai. Ik viena sieviete mīl ziedus un saldumus, tieši šāda dāvana elegantā iesaiņojumā liks jūsu mīļotajai smaidīt visa vakara garumā. 

  77,00 €
 • Apsveikums Valentīndienā
  Giftbox3

  Apsveikums Valentīndienā - tā ir dāvanu kaste, kas apvieno visu nepieciešamo vienā komplektā. Sarkanas rozes, zeltainais Ferrero Rocher, Raffaello, vīna glāzes un aromātisku sveci. Nosūtot šādu pārsteigumu, mēs garantējam ka tā saņēmējam nebūs ne jausmas, kas slēpjas šajā dāvanu kastē, radot vēl lielāku prieku atverot dāvanu. 

  89,00 €
 • Dāvanu kaste vīrietim
  Giftbox9

  Dāvanu kaste vīrietim - Eleganta melnas krāsas kaste, kas sevī slēpj noslēpumaino. Tieši šāds noslēpumains, karmīnsarkans un sulīgs pārsteigums ir paslēpies šajā dāvanā. Ieprieciniet savu mīļoto ar šo eleganto pārsteigumu jau šodien.  

  69,00 €
 • Ziedi kastē
  Giftbox10

  Ziedi kastē - Vēlies kādu pārsteigt ar ziediem, tomēr apnikuši jau ikdienišķie ziedu pušķi? Mums ir ideāls risinājums. Ziedu kaste, kas papildināta ar lieliskiem saldumiem, kuri garšos ikvienam. Skaists un oriģināls pārsteigums, kas paslēpts lieliskā dāvanu kastē, šī ir dāvana un ziedi - divi vienā.

  35,00 €
Mūsu Instagram #davanasunziedi
 • 🌸🌹🥰 Pasūti arī savu neatkārtojamo ziedu pušķi vai ziedu kasti violet.lv! 📞 Lai veiktu pasūtījumu: Noformē to mūsu mājas lapā: https://violet.lv Pasūti zvanot: +371 20523707 Raksti Whatsapp: +371 20523707 Raksti Instagram: @davanasunziedi �Raksti Facebook: https://www.facebook.com/davanasunziedi/�🌹🥳🖤 Lai mums visiem skaisti un krāšņi svētki! 🌸🌹🥰 Поздравьте своих любимых красивым букетом цветов или элегантной коробкой с цветами от VIOLET.LV! Оформить заказ можно на нашем сайте: https://violet.lv Телефон: +371 20523707 Whatsapp: +371 20523707 Instagram: @davanasunziedi Facebook: https://www.facebook.com/davanasunziedi/ 🌹🥳🖤 Пусть каждый день будет как праздник! �#ziedi #ziedupiegade #rozes #piegaderiga #parsteigums #milestiba #dāvanasunziedi #доставкацветов #цветывподарок #доставкацветовзаграницу #доставкацветовпомиру #букет #стильныйбукет #цветы #букеты #розы #подарки #букетдляколлеги #доставкацветов #мужскиепоступки #цветынаазовской #доставкароз #розыназаказ #цветывкорзине #цветыслюбовью #прекрасныйсюрприз
 • 🌸🌹🥰 Поздравьте своих любимых красивым букетом цветов или элегантной коробкой с цветами от VIOLET.LV! Оформить заказ можно на нашем сайте: https://violet.lv Телефон: +371 20523707 Whatsapp: +371 20523707 Instagram: @davanasunziedi Facebook: https://www.facebook.com/davanasunziedi/ 🌹🥳🖤 Пусть каждый день будет как праздник! #ziedi #ziedupiegade #rozes #piegaderiga #parsteigums #milestiba #dāvanasunziedi #доставкацветов #цветывподарок #доставкацветовзаграницу #доставкацветовпомиру #букет #стильныйбукет #цветы #букеты #розы #подарки #букетдляколлеги #мужскиепоступки #доставкароз #розыназаказ #цветыслюбовью #прекрасныйсюрприз #купитьцветы #цветылюбимым #цветына8марта #цветыкупить #эмоции #доставкацветовмосква #доставкацветоврига
 • 🌹🥰 Поздравьте своих любимых красивым букетом цветов или элегантной коробкой с цветами от VIOLET.LV! Оформить заказ можно на нашем сайте: https://violet.lv Телефон: +371 20523707 Whatsapp: +371 20523707 Instagram: @davanasunziedi Facebook: https://www.facebook.com/davanasunziedi/ 🌹🥳🖤 Пусть каждый день будет как праздник! #ziedi #ziedupiegade #rozes #piegaderiga #parsteigums #milestiba #dāvanasunziedi #доставкацветов #цветывподарок #доставкацветовзаграницу #доставкацветовпомиру #букет #стильныйбукет #цветы #букеты #розы #подарки #букетдляколлеги #мужскиепоступки #доставкароз #розыназаказ #цветыслюбовью #прекрасныйсюрприз #купитьцветы #цветылюбимым #цветына8марта #цветыкупить #эмоции #доставкацветовмосква #доставкацветоврига
 • 🌸🌹🥰 Pasūti arī savu neatkārtojamo ziedu pušķi vai ziedu kasti violet.lv! 📞 Lai veiktu pasūtījumu: Noformē to mūsu mājas lapā: https://violet.lv Pasūti zvanot: +371 20523707 Raksti Whatsapp: +371 20523707 Raksti Instagram: @davanasunziedi Raksti Facebook: https://www.facebook.com/davanasunziedi/ 🌹🥳🖤 Lai mums visiem skaisti un krāšņi svētki! #ziedi #ziedupiegade #rozes #piegaderiga #parsteigums #milestiba #dāvanasunziedi #доставкацветов #цветывподарок #доставкацветовзаграницу #доставкацветовпомиру #букет #стильныйбукет #цветы #букеты #розы  #подарки #букетдляколлеги #цветы #доставкацветов #мужскиепоступки #цветынаазовской #доставкароз #розыназаказ #цветывкорзине #цветыслюбовью #прекрасныйсюрприз
Klientu atsauksmes
Vērtējums
5.0 ( No 5 )
Liels paldies. Kvalitatīvs darbs. Ļoti harmoniskā un maiga kompozicija
Vairāk atsauksmes...

Ziedu piegāde Rīgā

Ziedu piegāde Rīgā un Latvijā VIOLET.LV piedāvā lētus ziedus ar piegādi 24 stundas diennaktī Rīgā, Jūrmalā un citās Latvijas pilsētās. Izgatavosim un piegādāsim skaistu ziedu pušķi uz jūsu mājām, biroju, darbu, lidostu vai citu vietu, kur atrodas saņēmējs. Mēs esam profesionāli floristi ar bagātīgu pieredzi ziedu pušķu un kompozīciju veidošanā. Ziedu pušķis tiek veidots atbilstoši ziedu kompozīcijas principiem, un katram pušķim mēs pievienojam savu unikalitāti un oriģinalitāti.

Ziedu piegāde VIOLET.LV ziedu pušķu un rotājumu veidošanai izmanto visus sezonas laikā pieejamos ziedus - rozes, gerberas, tulpes, lilijas, peonijas, narcises, gladiolas, neļķes un citus grieztus ziedus. Pēc pasūtījuma izgatavojam lielos pušķus - 51, 101 un 1001 roze. Mūsu veikals piedāvā ne tikai ziedu piegāde, bet arī interjera un svinību dekorus pēc individuāla pasūtījuma, ērtus un pieejamus risinājumus korporatīvajiem klientiem, kafejnīcu un bāru dizainu, kāzu floristiku un kāzu pušķus. Tiešsaistes ziedu veikala sortimentā ir rozes, ziedu pušķi, kastes ar ziediem, ziedu grozi, dāvanas, personalizētas pušķi, grieztie ziedi, apsveikuma kartītes un daudziem iecienītā dāvana - lācis no rozēm. Pasūtījumam varat pievienot kafiju, šokolādes, makaronus vai citus saldumus.

Ziedu piegāde Rīgā

Kāpēc pasūtīt ziedus pie mums?

 1. liels individuālo ziedu pušķu klāsts;
 2. vienmēr svaigi ziedi;
 3. pievilcīgas cenas;
 4. bezmaksas ziedu piegāde Rīgā, centra rajonā;
 5. atlaides pastāvīgajiem klientiem;
 6. darbinieku palīdzība;
 7. pieklājīgi kurjeri;
 8. anonīma piegāde;
 9. iespējama ziedu piegāde Rīgā visu diennakti;
 10. ziedu piegāde izvēlētā vietā un laikā;
 11. jebkuri ziedu uz pasūtījumu.


Kā Jūs varat apsveikt mīļoto, kolēģi vai draugu? Ziedu piegāde Rīgā ir ērts un mūsdienīgs risinājums! Mūsu floristi iepriecinās saņēmēju ar izsmalcinātu dāvanu.

Ziedu piegāde

Kā pasūtīt ziedus ar piegādi?

 1. Izvēlieties pušķi no veikala kataloga.
 2. Ievadiet nepieciešamo informāciju par sevi un saņēmēju.
 3. Jums jāizlasa un jāpiekrīt privātuma politikai.
 4. Apmaksājiet pasūtījumu.
 5. Jūs saņemsiet pasūtījuma apstiprināšanas e-pastu.

Pēc pasūtījuma pabeigšanas nosūtīsim apstiprinājuma e-pastu ar foto attēlu, ja saņēmējs piekritīs nofotogrāfēties.

Mūsu ziedu pušķus iespējams apskatīt arī Instagram vai FB profilā.

Ziedi ar piegādi Rīgā un Latvijā

Mūsu ziedu piegādes veikals sadarbojas ar lielām ziedu bāzēm, ražotājiem un piegādātājiem no Nīderlandes un Latvijas. Tāpēc piedāvājam svaigus ziedus ar piegādi par ļoti labām un lētām cenām. Mūsu veikala cenu politika ir izstrādāta tā, lai katrs no klientiem atgrieztos. Pastāvīgajiem klientiem ir priekšrocības un atlaides. Ziedu piegādi vienmēr veicam laikā ar iespējamu nelielu atkāpi. Ziedu piegāde Rīgā tiek veikta  2 stundu laikā, citās Latvijas pilsētās no 3 stundām.

Ziedu bezmaksas piegāde ir iespējama tikai Rīgā, centra rajonā un jebkurā darba dienā, izņemot svētku dienas, no 10:00 līdz 20:00! Par papildu samaksu ziedu kurjers pasūtījumu piegādās arī naktī. Nakts piegādei - lūdzam Jūs sazināties pirms ziedu pasūtījuma veikšanas. Ziedu piegādes tiek veiktas katru dienu ar kurjeru palīdzību no 10.00 līdz 20.00! 

Ziedu veikals

Ziedu un pušķu piegāde

Mūsu ziedu piegādes laiki ir aptuveni un var nedaudz mainīties atkarībā no satiksmes, laika apstākļiem un veikala noslogotības. Mēs iesakām veikt pasūtījumu savlaicīgi - vēlams vienu vai divas dienas pirms svētkiem. Tādos svētkos, piemēram, Ziemassvētkos, Jaunajā gadā, Valentīna dienā, 8. martā, 1. septembrī, izlaidumā un citiem - pasūtījumu veiciet 3 dienas pirms piegādes. Dodam prioritāti savlaicīgiem pasūtījumiem un garantējam piegādi laikā. Ziedi tiek piegādāti tikai pēc pasūtījuma apmaksas.

Mēs būsim ļoti pateicīgi par Jūsu atsauksmēm par ziedu piegādi sociālajos tīklos, meklētājos Google un Yandex, kā arī mūsu tiešsaistes veikala sadaļā - Atsauksmes. Kā atlīdzību Jums, pievienosim konfekšu kārbu Jūsu nākamajam pasūtījumam.

Puķu kurjers

Piegādes izmaksas

Ziedu piegādes izmaksas  (eur) pa Rīgas pilsētas rajoniem un Latvijas pilsētām. 

 1. Vecrīga, Centrs, Andrejsala, Grīziņkalns, Brasa, Skanste – 0 eur
 2. Sarkandaugava, Mežaparks, Čiekurkalns, Mežciems - 5 eur
 3. Teika, Jugla, Berģi, Purvciems, Pļavnieki, Dārzciems - 5 eur
 4. Āgenskalns, Kalnciems, Ziepniekkalns, Valdlauči, Ķīpsala - 5 eur
 5. Imanta, Iļģuciems, Dzirciems, Zolitūde, Ķengarags, Rumbula - 5 eur
 6. Maskavas forštate, Torņakalns, Zasulauks - 5 eur
 7. Ulbroka, Dreiliņi, Mīlgrāvis – 6 eur
 8. Vecmīlgrāvis, Jaunciems, Bolderāja, Lidosta Rīga, Mārupe - 7 eur
 9. Mangaļsala, Baloži – 8 eur
 10. Babīte, Piņķi, Salaspils, Ķekava, Jaunmārupe – 10 eur
 11. Carnikava, Baltezers, Ādaži, Olaine, Ikšķile – 13 eur
 12. Jūrmala- 15 eur
 13. Jelgava, Ogre, Ropaži, Vangaži, Ozolnieki, Iecava – 15 eur
 14. Tukums, Dobele, Bauska, Lielvārde, Sigulda, Saulkrasti – 20 eur

Apmaksa

Apmaksa par ziediem tiek veikta, izmantojot Paysera drošo norēķinu sistēmu. Maksājumus var veikt gandrīz no visām pasaules valstīm un iespējamām norēķinu metodēm - VISA, MASTERCARD, MAESTRO un citām kartēm, internetbanku, Webmoney.