Ziedu pušķis - Krizantēmas

Jauns produkts

Ziedu pušķis - Krizantēmas Ziedu pušķi Expand

Ziedu pušķis - 11 krizantēmas

Krizantēmu pušķis no 11 dažādu krāsu krizantēmām. Ziedu pušķa diametrs aptuveni 35 cm.

Neatradāt, to ko meklējāt? Apskatiet arī citus piedāvātos ziedu pušķus! VIOLET.LV parūpēsies par ziedu piegādi!

Vairāk informācijas

37,90 €

Svaigi un eleganti pušķi! 

Ziedu pušķi ir gaumīgi un skaisti, dabas mīlēti un svaigi.Ziedi ir un būs laba izvēle, lai padarītu Jūsu mīļotā cilvēka dienu daudz jaukāku!

Visu pieejamo ziedu pušķu sastāvs un izskats var nedaudz atšķirties no attēlā redzamā.  Ja kāda ziedu šķirne attiecīgajā gada laikā nav pieejama, tā tiks aizvietota ar līdzvērtīgu. Kopumā pušķa galvenās vadlīnijas tiks saglabātas, gan pēc izskata un kvalitātes, gan pēc vērtības. Mēs apņemamies padarīt Jūsu dienu patīkamu un neaizmirstamu. 

VIOLET.LV piegādātie ziedi tiks piegādāti līdz adresāta durvju slieksnim. 

Lētākā ziedu piegāde Rīgā tiek veikta 2-3h laikā un ātra ziedu piegāde Jūrmalā tiek veikta 3-4h laikā no pasūtījuma veikšanas brīža. Pasūtījuma piegāde iespējama arī ārpus Rīgas rajona un Jūrmalas par to atsevišķi vienojoties un sazinoties ar mums.

Ziedu piegādes cenas 

Rīga - Centrs - 0 Eur - par brīvu

Rīga - Bolderāja, Vecmilgrāvis, Jaunciems, Vecāķi - 8 Eur

Rīga - Berģi, Dārziņi, Rumbula - 6 Eur

Jūrmala - 15 EUR

Ziedu kompozīciju, flower box, rožu un citu puķu piegāde Rīgā tiek veikta 7 dienas nedēļā. Pasūtījumu pieņemšana un ziedu piegāde tiek veikta laikā no 8.00 līdz 22.00. Atsevišķos gadījumos iespējama arī nakts piegāde, par papildus samaksu 20 Eur, par to vienojoties. Ziedu piegāde pēc individuālām vēlmēm ir iespējama, par to atsevišķi vienojoties.

Ziedu piegādes laiks ir norādāms aptuvens, jo tas var mainīties atkarībā no situācijas uz ceļiem, laikapstākļiem, satiksmes ierobežojumiem un veikala noslogotības.

Kā pasūtīt ziedus?

1. Jūs izvēlaties ziedu pušķi no mūsu veikala kataloga.

2. Ievadat visu nepieciešamo informāciju un veicat apmaksu ar kredītkarti vai caur PayPal.

3. Mēs apstiprinam pasūtījuma saņemšanu un izpildi.

Tālr. +371 20523708

E-pasts: birojs@violet.lv

Izvēlieties VIOLET.LV. Lētākā ziedu piegāde Rīgā un ātrākā ziedu piegāde Jūrmalā.Ja vēlaties pasūtīt ziedus uz citu pilsētu, kura nav piegādājamo vietu sarakstā,  sazinieties ar mums un mēs atradīsim kopīgus risinājumus.