Ziedi Valentīndienā

Showing 1 - 18 of 18 items
 • Ziedu kaste - Rozes un saldumi
  Fbox 45

  Par ko visvairāk priecājas sievietes? Protams, par ziediem un saldumiem. Mēs esam izveidojuši lielisku dāvanu - divi vienā. Skaistās rozes un vienmēr gardās Rafaello konfentes apvienotas vienā lieliskā ziedu kastē. Pārsteidz savu mīļoto svētkos.

  35,00 €
 • Ziedu kaste ar makarūniem
  Fbox 43

  Ziedu kaste ar makarūniem ir svinīgs un garšīgs pārsteigums. Dāvana mīļotajiem ik vienos svētkos. Gaumīgi sezonas ziedi, kas apvienoti ar saldu pārsteigumu skaistā cepuru kastē. Šis flower box ir viens no iecienītākajiem mūsu klientu vidū. Vienmēr liks pārsteiguma saņēmējam smaidīt.

  43,80 €
 • Sirds formas ziedu kaste ar makarūniem
  Fbox 44

  Sirds formas kaste ar makarūniem noteikti liks dāvanas saņēmēja sirdij sisties straujāk. Skaista, rotaļīga un krāsaina dāvana mīļotajiem svētkos. Dažādie sezonas ziedi kombinācijā ar krāsainajiem makarūniem, būs īstais sveiciens nozīmīgā svētku dienā.

  43,80 €
 • Flower Box - Sirds
  Fbox21

  Flower Box - Sirds. Burvīga baltu rožu kompozīcija sirds formas dāvanu kastē. Sirds formas ziedu kaste vienmēr būs aktuāla un iepriecinās jebkuru sirsniņu. Kompozīcija veidota no baltām rozēm, atkarībā no ziedu galvas izmēra, rožu skaits var nedaudz mainīties.

  44,00 €
 • Ziedu kaste - MĪLU
  Fbox5

  Kāds ir skaistākais veids, kā atzīties kādam jūtās? Protams, tie ir ziedi. Un nekas vairāk nepasaka "MĪLU!", kā sarkanu rožu ziedu kompozīcija, sirds formas ziedu kastē. Kompozīcija veidota no sarkanām rozēm, atkarībā no ziedu galvas izmēra, rožu skaits var nedaudz mainīties.

  44,00 €
 • Ziedu kaste - Sarkanas rozes
  Fbox37

  Vai vēlies iepriecināt kādu sev īpašu cilvēku, pat bez īpaša notikuma? Mēs piedāvājam izvēlēties mazo ziedu kasti ar sarkanām rozēm un dekoratīvajiem augiem. Šis būs jauks un negaidīts pārsteigums ikvienam, lai iepriecinātu un padarītu saņēmēja dienu gaišāku un pozitīvāku. 

  49,00 €
 • Ziedu lācis Personalizētie Ziedu lācis Personalizētie
  Nav pieejams!
  Ziedu lācis
  Person2

  Ziedu lācis veidots no mākslīgajiem ziediem, kas dāvanas saņēmēju priecēs mēnešiem ilgi. Lācis no rozēm veidots baltā vai citas krāsas keramiskā māla podā, kopējais kompozīcijas augstums 35cm. Ziedu lāci iespējams pasūtīt arī citās krāsās, par to iepriekš sazinoties ar ziedu veikalu. Lācis no rozēm pārsteigs jūs ar savu krāšņumu. 

  51,90 € 56,90 € -5,00 €
 • Ziedu kaste - Sarkanais mākonis
  Fbox6

  Ziedu kaste - Sarkanais mākonis, ir izsmalcināts un elegants sveiciens svētkos. Karmīnsarkanās rozes un elegantā cepuru kaste, kas papildināta ar skaistu atlasa lentu. Šī ziedu kaste liks saņēmēja sirdij sisties straujāk. Lielisks veids, kā paust savas jūtas bez vārdiem. 

  57,90 €
 • ZIedu kaste - Mirdzums
  Fbox34

  Mirdzums. Šī krāšņā un izsmalcinātā rožu kaste saņēmējai liks aizrauties elpai. Rubīna sarkanās rozes elegantajā ziedu kastē, kas papildināta ar skaistiem un mirdzošiem kristāliem, nespēs atstāt vienaldzīgu.  Pie pasūtīšanas, ieraksti komentārā, vai vēlies, lai ziedi būtu paslēpti zem kastes vāka, vai tomēr vairāk vērsti uz āru.

  61,90 €
 • Rožu pušķis no 29 rozēm - Sarkanais
  Roses1

  Rožu pušķis no 29 rozēm - Sarkanais, tik ļoti elegants un skaists, visu laiku mīlētākais ziedu pušķis no sarkanām rozēm. Sarkanā krāsa simbolizē romantisku jūtu esamību un mīlestību. Sarkanās rozes atspoguļo arī skaistumu un pilnību.

  75,00 €
 • Ziedu kaste - BRILLIANCE
  Fbox31

  Flower Box ar sarkanām rozēm - šie ziedi liks ziedu saņēmējam justies īpašam un mīlētam. Kā mēs zinām, sarkanā ir mīlestības un kaislību krāsa, ja vēlaties kādam atzīties jūtās, šī noteikti būs pareizā ziedu izvēle. Rožu skaits var mainīties, atkarībā no ziedu galvas izmēra.

  87,90 €
 • Romantisks pārsteigums
  Giftbox5

  Romantisks pārsteigums - dāvana, kurā par visu ir padomāts. Mēs esam parūpējušies, lai saņēmējs gūtu neaizmirstamus mirkļus. Ikvienam patīk ziedi un saldumi, tieši šāda dāvana, elegantā iesaiņojumā, liks Jūsu mīļotajam cilvēkam smaidīt visas dienas garumā. 

  89,00 €
 • Oriģināla dāvana sievietei
  Giftbox1

  Oriģināla dāvana sievietei - elegants minimālisms, kas iepriecinās ik vienu šīs oriģinālās dāvanas saņēmēju. Rozes Jūsu vietā nodos emocijas bez vārdiem. Gardās Fererro Rocher šokolādes konfektes noteikti priecēs saņēmēju, baudot kādu dzērienu skaistajās kristāla glāzēs. Lai kādu pārsteigtu nevajag daudz, tik vien kā pareizu kombināciju - šī dāvanu kaste...

  95,00 €
 • Dāvanu kaste ar 19 rozēm
  Giftbox2

  Dāvanu kaste ar 19 rozēm –  plāno pārsteigt savu mīļoto ar romantisku vakaru divvientulībā vai iepriecināt Valentīndienā? Klāt šai elegantajai dāvanu kastei ir pievienotas 19 rozes: jūtu, sirsnības un mīlestības simbols. Dāvinot rozes, Jums tiek garantēts, ka tās iepriecinās adresātu un Jūs dzirdēsiet entuziasmu un pateicības vārdus. Tā būs lieliska...

  95,90 €
 • Par visu padomāts
  Giftbox3

  Par visu padomāts - tā ir dāvanu kaste, kas apvieno visu nepieciešamo vienā komplektā. Sarkanas rozes, zeltainais Ferrero Rocher, Raffaello, vīna glāzes un aromātisku sveci. Nosūtot šādu pārsteigumu, mēs garantējam ka tā saņēmējam nebūs ne jausmas, kas slēpjas šajā dāvanu kastē, radot vēl lielāku prieku, atverot dāvanu. 

  97,00 €
 • Valentīndienas dāvana
  Giftbox7

  Valentīndienas dāvana - karalisks pārsteigums mīļotajai sievietei. Vai jūsu mīļotajai patīk romantiski vakari? Ja atbildē ir "Jā!", tad šī dāvanu kaste ir tas, kas nepieciešams. Gards dzēriens sajūtu piešķiršanai, smaržīga svece atmosfēras radīšanai, šokolādes konfektes saldumam, lieliskas kristāla glāzes un rozes, kas burvīgi noslēdz šo lielisko dāvanu...

  99,00 €
 • 51 sarkana roze
  Roses18

  51 sarkana roze -iespaidīgais sarkano rožu klēpis atstātu bez vārdiem jebkuru šī pušķa saņēmēju. Lielisks dziļas mīlestības un cieņas apliecinājums. Lai garantētu Jums pēc iespējas svaigākas rozes, lūgums, pasūtīt vismaz divas darba dienas iepriekš.

  159,00 €
 • 101 sarkana roze
  Roses13

  101 sarkana roze - labākais mīļotas sievietes apsveikums! Iespaidīgais sarkano rožu pušķis atstātu bez vārdiem jebkuru pasaules sievieti. Lielisks dziļas mīlestības un cieņas apliecinājums. Jūsu sieviete to novērtēs.  Lai garantētu Jums pēc iespējas svaigākas rozes, lūgums, pasūtīt vismaz divas darba dienas iepriekš.

  301,00 €

Interneta ziedu piegādes veikals VIOLET.LV, piedāvā pasūtīt puķes, ziedu kastītes, rozes un dāvanas Valentīna dienā ar piegādi Rīgā, Jūrmalā un Latvijā. 

Lai ziedu piegāde Rīgā Valentīndienā būtu laicīga un mēs varētu nodrošināt jūs vēlamajiem ziediem, lūgums veikt savu pasūtījumu pāris dienas iepriekš.

Valentīndienas piedāvājums VIOLET.LV: 

 • Rozes ziedu kastēs, jeb flower box;
 • Sirds formas ziedu kastes;
 • Rožu pušķi: 51 roze, 101 roze;
 • Romantiskas dāvanu kastes Valentīndienā;
 • Dāvanu kastes ar makarūniem. 

Mūsu floristi izveidos skaistākos rožu pušķus, ziedu kastes un dāvanu kastes un mūsu laipnie kurjeri pārsteigs jūsu mīļotos Valentīndienā, jūsu norādītajā adresē. 

Mūsu rožu sortimentā ir dažāda garuma rozes: 40cm, 50cm, 60 cm un 90 cm. Ja ir kāda īpaša rožu šķirne vai ziedu garums, kuru vēlaties, lai mēs piegādājam jūsu mīļajam cilvēkam, lūgums pirms ziedu pasūtījuma noformēšanas sazināties ar VIOLET.LV interneta veikalu un kopā, mēs noteikti atradīsim jums piemērotāko un skaistāko rožu pušķi.

Mūsu interneta ziedu veikala VIOLET.LV atsaucīgais personāls izveidos rožu pušķi, kuru jūsu mīļotie atcerēsies vēl ilgi. Skaistas un svaigas rozes noteikti padarīs jūsu svētkus krāšņākus.

Valentīndiena - ziedi, apsveikumi un dāvanas

Mūsu ziedu veikalā atradīsiet plašu piedāvājumu ziedu pušķiem, ziedu kastēm un dāvanām. 

Lai padarītu Valentīndienu īpašu VIOLET.LV piedāvā pārsteigt mīļoto ar ziedu lāci. Mākslīgu ziedu lācis ir oriģināla Valentīndienas dāvana un jūsu mīļotais noteikti priecāsies par šādu apsveikumu Valentīna dienā. 

Klāt savam izvēlētajam Valentīndienas puķu pušķim varat pievienot arī kādu no mūsu apsveikuma kartiņām, lai vēl vairāk paspilgtinātu savu vēstījumu svētkos. 

Ziedu piegāde ar kurjeru Valentīndienā. Bezmaksas ātra ziedu piegāde Rīgas centrā Valentīna dienā

Mūsu Interneta ziedu veikals piedāvā lielisku iespēju mūsu klientiem - pasūtot ziedus mūsu veikalā, piegādāsim ziedus Rīgas centrā ātri un bez maksas (sākot no 2h). Vēlreiz atgādinām mūsu klientiem, lai nodrošinātu ziedu piegādi svētkos kā Valentīna diena, 8. marts, māmiņdiena un citos svētkos, lūdzam veikt savus pasūtījumus jau laicīgi.