Ziedu piegāde Rīgā un Jūrmalā - Personalizētie pušķi un dekori

Šeit ir 3 preces.
Showing 1 - 3 of 3 items
 • Ziedu lācis

  Ziedu lācis - dāvana, dekors. Šajā dekorā - ziedu lācis ir veidots no mākslīgajām rozēm.Neatradāt, to ko meklējāt? Apskatiet arī citus piedāvājumus! VIOLET.LV parūpēsies par ziedu piegādi! Rozes Ziedu pušķi Ziedu kastītes Dāvanas Ziedu grozi Personalizētie

  59,00 €
 • Konfekšu koks

  Konfekšu koks- dāvana, dekors. Šajā dekorā - konfekšu koks ir veidots no Pūres konfektēm.Neatradāt, to ko meklējāt? Apskatiet arī citus piedāvājumus! VIOLET.LV parūpēsies par ziedu piegādi! Rozes Ziedu pušķi Ziedu kastītes Dāvanas Ziedu grozi Personalizētie

  51,00 €
 • Ziemas kaste

  Ziemas kaste- dāvana, dekors.VIOLET.LV parūpēsies par ziedu piegādi! Rozes Ziedu pušķi Ziedu kastītes Dāvanas Ziedu grozi Personalizētie

  35,00 €

Individiuāli dekori katrai gaumei. 

Personalizētie pušķi un dekori ir veids kā izpausties ar gaumi, tā būs ideāla dāvana mīļotajiem, kolēģiem, draugiem un tuviniekiem. Visi personalizētie pušķi veidoti no svaigiem ziediem, sausajiem ziediem vai no kāda cita materiāla. Individuālie pušķi un dekori papildinās jebkuru interjeru un būs neatņemama sastāvdaļa jebkuriem svētkiem vai jubilejai. Mēs parūpēsimies, lai Jūsu ziedu piegāde Rīgā un Jūrmalā netiktu aizmirsta.

Par krāsām!

Ziedu krāsa ir pati nozīmīgākā ziedu pušķa un kompozīcijas sastāvdaļa. Katrai krāsai atbilst noteikta garuma gaismas viļņi, kuri iedarbojas uz mūsu redzes nerviem un izraisa dažādas emocijas. Krāsas ir dažādas, gan maigas un harmoniskas, gan spilgtas un nomācošas. 

Pavasaris, vasara, rudens vai ziema?

Veikals VIOLET.LV piedāvā daudz krāšņus pušķus, sortiments tiek papildināts ar jauniem pušķiem. Ja Jūs nevarat izvēlēties, droši sazinieties ar mums, mēs palīdzēsim izdarīt pareizo izvēli ziedu pušķa izvēlē!

Izveidosim ziedu pušķi kopā!

VIOLET.LV personalizēto pušķu un dekoru piedāvājumā ir dažādas individuāli veidotas dāvanas, sākot ar lētākām un beidzot ar dārgākām, visi dekori ir eleganti un gatavi dāvināšanai visos svētkos. Mēs piedāvājam lielu daudzveidību ziedu pušķu iegādē, mūsu veikals VIOLET.LV parūpēsies, lai ikviens atrastu sev piemērotāko ziedu dekoru. 

Zvaniet pa tālr. +371 20523708, izmantojiet WhatsApp vai uzrakstiet mums e-pastu. Viss ir vienkārši! Ziedu piegāde Rīgā un Jūrmalā.

VIOLET.LV parūpēsies par ziedu piegādi!