Rozīgi baltas krūmrozes

Jauna prece

Rozīgi baltas krūmrozes Rozes Expand

Maiguma, viegluma un šarma pilns ziedu pušķis. Tajā ietverts viss vasaras rīta svaigums, kas ieslēpts to zīdainajās ziedlapiņās. Gaisīgi vieglais rožu mākonis iepriecinās izsmalcinātāko un romantiskākās dabas apveltīto ziedu saņēmēju. Neapšaubāmi, šī gaiši rozā un baltā krāsu gamma ir brīnišķīga dāvana jaunai sievietei, draudzenei, māsai vai meitai.

Vairāk informācijas

  • Standarta
  • Lielāks

54,80 €

Rozīgi baltas krūmrozes - Sastāvs

Krūmrozes

Dekoratīvā lenta

Standarta izmērs - 27 ziedi

Lielāks izmērs - 37 ziedi

Kompozīcijas attēlam ir informatīva nozīme. Ziedu kompozīcijās un ziedu pušķos ir iespējamas nelielas izmaiņas. Var nedaudz atšķirties ziedu krāsu tonis vai ziedu sastāvs, atkarībā no ziedu sezonalitātes. Mūsu floristi izveidos visskaistāko ziedu kompozīciju, kura saglabās attēlā redzamā pušķa būtību. Par izmaiņām ziedu kompozīcijās vai ziedu pušķos ar jums sazināsies VIOLET.LV personīgi.

Mūsu klientu vērtējumi un atsauksmes

Vērtējums:  
 
Leandro F  -  
The flowers were beautiful and fresh. They blossomed over time and released a nice smell. The delivery was quite punctual. The only thing I suggest to be improved is to allow more than 300 characters on the card. I am uploading the picture of them after 3 days of delivery

Thank you for your feedback. Always trying to do our best for our clients and thanks for your recommendation, we have increased text up to 1000 characters.